Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
2350 i Motorynia
Autor Wiadomość
Adam104100 Offline
Pszegryfff
*


Liczba postów: 165
Imię: Adam
Skąd: Koszalin
Pojazd: Romet Komar
Post: #15
RE: 2350 i Motorynia
Komar 2350 nie ma podnóżek pasażera, ponieważ w oryginale był jednomiejscowy/jednoosobowy. W tym przypadku jest to wymysł domorosłego majstra ew. wahacz od innego, dwumiejscowego pojazdu (nie mam możliwości obejrzenia zdjęć). Jeżeli jest możliwość możesz odciąć te podnóżki lub kupić nowy wahacz (groszowe sprawy) ---> http://allegro.pl/wahacz-romet-komar-233...39608.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2018 17:42:12 przez Adam104100.)
20-01-2018 17:41:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
2350 i Motorynia - Kosa78 - 03-09-2017, 12:30:11
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 03-09-2017, 14:18:07
RE: 2350 i Motorynia - rafi555 - 03-09-2017, 14:57:08
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 03-09-2017, 16:20:41
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 04-09-2017, 21:21:58
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 17-09-2017, 21:26:31
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 26-10-2017, 19:39:50
RE: 2350 i Motorynia - Olekk - 26-10-2017, 21:03:33
RE: 2350 i Motorynia - Quake96 - 26-10-2017, 21:05:36
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 28-11-2017, 23:41:11
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 19-01-2018, 22:54:40
RE: 2350 i Motorynia - Adam104100 - 19-01-2018, 23:41:15
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 19-01-2018, 23:55:11
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 20-01-2018, 17:02:52
RE: 2350 i Motorynia - Adam104100 - 20-01-2018 17:41:48
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 21-01-2018, 22:20:23
RE: 2350 i Motorynia - Majerano - 21-01-2018, 22:53:27
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 22-01-2018, 13:28:20
RE: 2350 i Motorynia - rafi555 - 22-01-2018, 15:50:44
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 22-01-2018, 19:50:16
RE: 2350 i Motorynia - Majerano - 22-01-2018, 21:20:07
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 22-01-2018, 20:02:03
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 22-01-2018, 23:55:20
RE: 2350 i Motorynia - rafi555 - 22-01-2018, 23:57:07
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 23-01-2018, 09:50:02
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 24-02-2018, 20:50:33
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 25-02-2018, 01:43:32
RE: 2350 i Motorynia - Majerano - 25-02-2018, 03:17:18
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 25-02-2018, 12:20:31
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 25-02-2018, 12:54:29
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 25-02-2018, 13:00:01
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 25-02-2018, 13:06:25
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 25-02-2018, 13:52:52
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 27-02-2018, 14:08:13
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 27-02-2018, 14:15:32
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 27-02-2018, 14:21:09
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 28-02-2018, 18:28:51
RE: 2350 i Motorynia - rafi555 - 28-02-2018, 18:33:37
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 28-02-2018, 20:53:26
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 02-03-2018, 09:41:31
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 02-03-2018, 11:04:39
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 02-03-2018, 11:44:03
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 02-03-2018, 13:52:03
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 02-03-2018, 14:09:55
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 03-03-2018, 12:08:37
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 03-03-2018, 12:25:34
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 03-03-2018, 12:56:25
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 03-03-2018, 14:26:53
RE: 2350 i Motorynia - bkrukl - 03-03-2018, 14:33:17
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 03-03-2018, 16:29:23
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 03-03-2018, 18:22:33
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 03-03-2018, 18:58:08
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 03-03-2018, 20:45:00
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 04-03-2018, 01:25:28
RE: 2350 i Motorynia - rafi555 - 04-03-2018, 12:07:57
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 04-03-2018, 12:21:48
RE: 2350 i Motorynia - rafi555 - 04-03-2018, 13:13:00
RE: 2350 i Motorynia - xploid - 04-03-2018, 13:44:35
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 04-03-2018, 17:50:00
RE: 2350 i Motorynia - stanley - 05-03-2018, 17:38:33
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 05-03-2018, 20:00:59
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 22-03-2018, 20:09:21
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 28-03-2018, 20:08:21
RE: 2350 i Motorynia - gregor19781978 - 28-03-2018, 20:23:14
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 28-03-2018, 22:56:48
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 28-03-2018, 23:32:25
RE: 2350 i Motorynia - kacperszkudlarek - 29-03-2018, 12:24:57
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 29-03-2018, 12:49:53
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 29-03-2018, 14:59:47
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 29-03-2018, 16:35:41
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 29-03-2018, 20:42:12
RE: 2350 i Motorynia - Odrestaurator - 29-03-2018, 20:55:39
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 29-03-2018, 22:43:07
RE: 2350 i Motorynia - Michał - 29-03-2018, 23:56:52
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 30-03-2018, 08:45:59
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 30-03-2018, 14:39:03
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 31-03-2018, 14:55:24
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 31-03-2018, 16:06:18
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 08-05-2018, 19:34:09


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 242
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3064
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 758
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 148
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 529
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 567
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34590
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 89
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 143
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 401
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 366
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 387
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 789

Reklama