Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
ogar 200 by charper
Autor Wiadomość
charper Offline
detyfusan
*


Liczba postów: 2,029
Imię: Wojtek
Skąd: ze wsi
Pojazd: Romet Chart
Post: #98
RE: ogar 200 by charper
Temat powraca za sprawą znalezionego silnika w dobrym stanie.
Obecnie trwaja prace nad prototypem zapłonu elektronicznego w owym silniku, prace idą tak sobie, bo idę nieco pod prąd. Poza tym, że zastępuje najbardziej awaryjne elementy typowego zapłonu przerywaczowego elektroniką, zależy mi także na precyzyjnym odczycie położenia wału. Innymi słowy zależy mi na tym, że jak chcę ustawić zapłon na 1,8mm pGMP to żeby to ustawienie było utrzymywane niezależnie od obrotów, czyli trochę inaczej jak to bywa w większości samoróbek i co gorsza, niektórych oryginałach. Oprócz tego, prądnica będzie zdolna do ładowania akumulatora, a moc do tego przeznaczona to około 10W. Na razie to tyle.
19-01-2018 18:22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ogar 200 by charper - charper - 15-11-2015, 07:18:09
RE: ogar 200 by charper - KamilSlanek - 15-11-2015, 12:17:03
RE: ogar 200 by charper - JGNZM - 15-11-2015, 14:07:52
RE: ogar 200 by charper - stopek126p - 15-11-2015, 14:12:07
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 15-11-2015, 14:13:29
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 15-11-2015, 15:15:25
RE: ogar 200 by charper - VRka :D - 15-11-2015, 16:26:05
RE: ogar 200 by charper - Marwerick - 15-11-2015, 17:02:47
RE: ogar 200 by charper - charper - 15-11-2015, 21:19:06
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 15-11-2015, 21:22:41
RE: ogar 200 by charper - charper - 15-11-2015, 21:36:33
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 15-11-2015, 21:51:47
RE: ogar 200 by charper - charper - 15-11-2015, 21:57:42
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 15-11-2015, 21:59:12
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 15-11-2015, 23:10:44
RE: ogar 200 by charper - charper - 15-11-2015, 23:48:21
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 16-11-2015, 00:00:15
RE: ogar 200 by charper - charper - 16-11-2015, 00:20:28
RE: ogar 200 by charper - Przemi998 - 16-11-2015, 00:20:41
RE: ogar 200 by charper - charper - 16-11-2015, 00:47:17
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 16-11-2015, 00:31:22
RE: ogar 200 by charper - Marwerick - 16-11-2015, 00:42:11
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 16-11-2015, 00:47:55
RE: ogar 200 by charper - charper - 16-11-2015, 01:20:36
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 16-11-2015, 12:19:04
RE: ogar 200 by charper - charper - 16-11-2015, 17:33:19
RE: ogar 200 by charper - leniuchy - 16-11-2015, 22:36:49
RE: ogar 200 by charper - charper - 16-11-2015, 23:53:59
RE: ogar 200 by charper - jurek_j - 17-11-2015, 19:32:42
RE: ogar 200 by charper - charper - 18-11-2015, 00:34:07
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 18-11-2015, 00:41:17
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 18-11-2015, 00:44:04
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 18-11-2015, 00:58:23
RE: ogar 200 by charper - charper - 18-11-2015, 01:39:23
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 18-11-2015, 01:41:19
RE: ogar 200 by charper - charper - 18-11-2015, 01:44:56
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 18-11-2015, 01:47:06
RE: ogar 200 by charper - charper - 18-11-2015, 01:53:26
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 18-11-2015, 01:57:01
RE: ogar 200 by charper - charper - 18-11-2015, 02:06:17
RE: ogar 200 by charper - jurek_j - 18-11-2015, 18:25:29
RE: ogar 200 by charper - charper - 19-11-2015, 02:48:45
RE: ogar 200 by charper - charper - 23-11-2015, 10:09:02
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 23-11-2015, 12:32:44
RE: ogar 200 by charper - Taśma - 23-11-2015, 13:29:26
RE: ogar 200 by charper - charper - 23-11-2015, 13:53:50
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 23-11-2015, 14:30:17
RE: ogar 200 by charper - maly - 25-11-2015, 22:13:47
RE: ogar 200 by charper - charper - 26-11-2015, 01:24:07
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 26-11-2015, 01:34:03
RE: ogar 200 by charper - charper - 26-11-2015, 11:41:12
RE: ogar 200 by charper - stopek126p - 26-11-2015, 12:34:24
RE: ogar 200 by charper - charper - 26-11-2015, 12:58:12
RE: ogar 200 by charper - Taśma - 26-11-2015, 13:33:38
RE: ogar 200 by charper - charper - 27-11-2015, 01:08:01
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 26-11-2015, 20:56:10
RE: ogar 200 by charper - Marwerick - 27-11-2015, 01:21:47
RE: ogar 200 by charper - charper - 27-11-2015, 01:45:21
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 27-11-2015, 09:29:59
RE: ogar 200 by charper - charper - 27-11-2015, 12:18:03
RE: ogar 200 by charper - bartosz1907 - 27-11-2015, 12:26:47
RE: ogar 200 by charper - charper - 27-11-2015, 13:05:09
RE: ogar 200 by charper - KeiSangi - 27-11-2015, 17:58:42
RE: ogar 200 by charper - Matinek - 27-11-2015, 19:46:55
RE: ogar 200 by charper - charper - 28-11-2015, 01:10:15
RE: ogar 200 by charper - bartosz1907 - 27-11-2015, 22:33:39
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 28-11-2015, 01:18:09
RE: ogar 200 by charper - Matinek - 28-11-2015, 01:49:39
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 28-11-2015, 23:46:35
RE: ogar 200 by charper - charper - 29-11-2015, 03:48:13
RE: ogar 200 by charper - charper - 28-11-2015, 02:00:40
RE: ogar 200 by charper - bartosz1907 - 29-11-2015, 12:49:27
RE: ogar 200 by charper - Petronas - 29-11-2015, 12:56:15
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 29-11-2015, 14:09:57
RE: ogar 200 by charper - charper - 29-11-2015, 16:05:15
RE: ogar 200 by charper - Matinek - 29-11-2015, 16:55:29
RE: ogar 200 by charper - JGNZM - 29-11-2015, 17:15:00
RE: ogar 200 by charper - charper - 29-11-2015, 18:09:06
RE: ogar 200 by charper - bartosz1907 - 29-11-2015, 19:21:19
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 29-11-2015, 19:07:29
RE: ogar 200 by charper - charper - 29-11-2015, 20:40:18
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 30-11-2015, 15:36:23
RE: ogar 200 by charper - charper - 30-11-2015, 15:56:34
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 29-02-2016, 00:30:16
RE: ogar 200 by charper - charper - 29-02-2016, 00:35:56
RE: ogar 200 by charper - Przemi998 - 29-02-2016, 00:38:32
RE: ogar 200 by charper - charper - 29-02-2016, 00:48:10
RE: ogar 200 by charper - Przemi998 - 29-02-2016, 01:36:54
RE: ogar 200 by charper - charper - 29-02-2016, 02:08:01
RE: ogar 200 by charper - Przemi998 - 29-02-2016, 15:21:06
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 29-02-2016, 16:54:37
RE: ogar 200 by charper - charper - 29-02-2016, 17:15:16
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 29-02-2016, 17:39:13
RE: ogar 200 by charper - charper - 29-02-2016, 19:08:24
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 29-02-2016, 23:47:58
RE: ogar 200 by charper - charper - 01-03-2016, 00:53:38
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 01-03-2016, 01:00:12
RE: ogar 200 by charper - charper - 19-01-2018 18:22:00


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 13:55:38
» Odpowiedzi: 18
» Wyświetleń: 3004
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 13:45:20
» Odpowiedzi: 13
» Wyświetleń: 188
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 742
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 119
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 518
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 557
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34549
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 83
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 134
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 377
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5209
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 179
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 360
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 372
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 782

Reklama