| 
	
	 
		
	 
	
	
	
		
			| 
				
				 
					Romet 50-T-1 elektronik 1981 by JGNZM
				 
			 | 
		 
		
			| Autor | 
			Wiadomość | 
		 
		
	 
	
		
	
		
		JGNZM 
 
 
		
			Chartełowiec 
			
			
 
 
			
  
 
			
Liczba postów: 1,247 
Imię: Mikołaj 
Skąd: Wielkopolskie 
Pojazd: Romet Chart 
	
		
	 | 
	
		
			
RE: Romet 50-T-1 elektronik 1981 by JGNZM 
			 
			
				Dzisiaj miałem z 3-4 godzinki wolnego to włożyłem na próbę silnik do ramy i dorobiłem około 3/4 instalacji wg mojego schematu, który jest dostępny tutaj: 
 klik
Jak na razie wszystko się zgadza.
  
 
 
Oczywiście wszystko później, jak będę wiedział, że długości kabli są na pewno ok, to włożę je w koszulki   
 
Nie podłączyłem masy do półki i silnika, bo zabrakło mi końcówek z otworem fi 6mm.
  
Klakson jak na razie na prąd zmienny, nie mam niestety innego. Ciekawi mnie, czy jedna cewka spali żarówkę z tyłu, ale teoretycznie nie, bo wg tego co liczyłem to cewka ma 4,8W, czyli akurat na marginesie błędu. 
  
Wykorzystałem kostki z malucha, oczywiście nie licząc oryginalnych z zapłonu. Mam wciąż problem, gdzie umiejscowić cewkę WN i moduł. Tą drugą rzecz chciałem dać do schowka, ale kable z zapłonu są za krótkie i będzie podwójna robota. A cewkę myślałem, żeby zamontować jakoś pod zbiornik. Przypomnę, że ma tu być cewka od skutera.
			  
			
			
			
		 |  
	 
 | 
 
	| 02-12-2017 23:44:42 | 
	
		
	 | 
 
	
	
		   
		 
		
	 | 
 
 
	 
	
	
		
	 
	
		
  
	 
	 
	
	
 
| Wiadomości w tym wątku | 
 
RE: Romet 50-T-1 elektronik 1981 by JGNZM -  JGNZM - 02-12-2017 23:44:42 
 | 
 
 
	
	 
	
 
  
	
		
		
	 
	 
	
 
Użytkownicy przeglądający ten wątek:     1 gości
 
	
 
			
			
 | 
 
  
  
 
 
 
      |