Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komar 232 Po renowacji
Autor Wiadomość
riley2pl Offline
Spec od układu paliwowego
*


Liczba postów: 399
Imię: Ernest
Skąd: Kożuchów
Pojazd: Inny
Post: #13
RE: Komar 232 Po renowacji
Szkoda mi też go sprzedawać bo narobiłem się przy nim jak nigdy codziennie oprócz niedzieli po kilka godzin potrafiłem spędzić nad nim.A zawsze mażyłem aby połączyć przyjemne z pożytecznym.Jeśli ktoś będzie zainteresowany to powiem kiedy wystawiam na aukcję i z ceną będziemy mogli się dogadać bo wiem,że jak przekażę go któremuś z was to będzie mu dobrze.
15-02-2011 23:45:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Komar 232 Po renowacji - riley2pl - 14-02-2011, 17:57:58
RE: Komar 232 Po renowacji - bujak96 - 14-02-2011, 17:59:37
RE: Komar 232 Po renowacji - Mikołaj - 14-02-2011, 18:36:41
RE: Komar 232 Po renowacji - lukasz247___ - 14-02-2011, 19:55:46
RE: Komar 232 Po renowacji - Tomasso94 - 14-02-2011, 20:21:59
RE: Komar 232 Po renowacji - Mlody995 - 15-02-2011, 01:28:24
RE: Komar 232 Po renowacji - krzychu - 15-02-2011, 18:02:16
RE: Komar 232 Po renowacji - Leszek - 15-02-2011, 18:18:42
RE: Komar 232 Po renowacji - Adi - 15-02-2011, 19:05:47
RE: Komar 232 Po renowacji - riley2pl - 15-02-2011, 21:00:05
RE: Komar 232 Po renowacji - Tomasso94 - 15-02-2011, 21:46:56
RE: Komar 232 Po renowacji - riley2pl - 15-02-2011 23:45:56
RE: Komar 232 Po renowacji - Leszek - 19-02-2011, 20:37:36
RE: Komar 232 Po renowacji - luki2323 - 19-02-2011, 20:44:58
RE: Komar 232 Po renowacji - lukasz247___ - 19-02-2011, 20:50:08
RE: Komar 232 Po renowacji - bujak96 - 19-02-2011, 23:33:31
RE: Komar 232 Po renowacji - Przemek - 19-02-2011, 23:58:44
RE: Komar 232 Po renowacji - riley2pl - 20-02-2011, 00:20:02
RE: Komar 232 Po renowacji - Przemek - 20-02-2011, 01:08:41
RE: Komar 232 Po renowacji - bujak96 - 20-02-2011, 01:35:15
RE: Komar 232 Po renowacji - riley2pl - 20-02-2011, 10:54:37
RE: Komar 232 Po renowacji - luki2323 - 20-02-2011, 22:25:41
RE: Komar 232 Po renowacji - lukasz247___ - 20-02-2011, 23:03:12
RE: Komar 232 Po renowacji - Przemek - 20-02-2011, 23:48:04
RE: Komar 232 Po renowacji - riley2pl - 21-02-2011, 18:59:57


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet Ogar 200
Ostatni post: Xekot
Wczoraj 22:03:10
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 84
Mulenie dezamet 027
Ostatni post: Frytka
Wczoraj 21:03:23
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 25
CC700 Young 98' a.k.a.Mło...
Ostatni post: Quake96
30-06-2026 22:14:07
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 379
Witam
Ostatni post: ZINGS_3
30-06-2026 13:26:57
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 72
Romecik
Ostatni post: romek
30-06-2026 09:34:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 97
Ogólnopolskie liczenie D...
Ostatni post: Frytka
29-06-2026 03:09:30
» Odpowiedzi: 54
» Wyświetleń: 67628
Dalton gxf 50 lux koła
Ostatni post: Frytka
29-06-2026 00:21:17
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 104
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
28-06-2026 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 95
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
28-06-2026 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 530
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 863
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3340
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 848
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 281
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 685
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 746

Reklama