Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE
Autor Wiadomość
Arexu17 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 188
Imię: Arek
Skąd: Radymno
Pojazd: Inny
Post: #111
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE
(07-09-2017 21:55:06)Bartek napisał(a):  No jeśli chcecie to można się spotkać zwłaszcza, że mam do was rzut beretem Panowie (Arexu17 i Kaziq)
A jak nie to wpadnijcie na spotkania jarosławskie klasyki nocą Wink Ja niestety jednośladu nie mam ale czasami wpadam popatrzeć na rynek hmm
Kiedy to będzie? Bo simem mogę wpaść jak coś ;P
07-09-2017 22:23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - LukaszzT1 - 07-02-2012, 22:23:30
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 07-02-2012, 22:36:18
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - sebon30 - 15-02-2012, 23:48:55
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 16-02-2012, 15:58:37
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 16-02-2012, 18:03:46
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 16-02-2012, 20:45:08
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 17-02-2012, 08:54:20
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Neqq - 07-12-2013, 23:18:09
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 08-12-2013, 11:31:38
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Darek1 - 08-12-2013, 11:39:16
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 08-12-2013, 13:58:49
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 08-12-2013, 15:18:15
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 08-12-2013, 19:15:29
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 09-12-2013, 08:46:05
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 29-12-2013, 00:53:09
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - godzix - 29-12-2013, 20:00:25
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 30-12-2013, 03:34:29
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - godzix - 31-12-2013, 11:13:54
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Darek1 - 31-12-2013, 11:35:16
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - gienek - 31-12-2013, 14:05:43
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 12-01-2014, 15:20:37
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Zing - 12-01-2014, 15:10:38
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 12-01-2014, 17:00:02
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 12-01-2014, 17:29:13
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 12-01-2014, 18:07:23
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Kolo4x4 - 12-01-2014, 19:00:54
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - sebon30 - 31-05-2014, 23:35:39
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Taśma - 31-05-2014, 23:50:50
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Robix - 23-07-2014, 17:56:39
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - godzix - 24-07-2014, 22:15:48
Odp: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Minio - 24-07-2014, 23:00:28
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - 3DVirus - 26-07-2014, 11:18:09
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Kubosik - 26-07-2014, 21:39:23
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - VireZ - 23-08-2014, 15:16:51
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 24-08-2014, 11:09:09
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Sołtys - 10-11-2014, 20:00:33
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - piroman - 25-11-2014, 12:41:17
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - raterro - 29-12-2014, 19:12:04
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 14-08-2017, 22:33:01
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - rut1999 - 06-01-2015, 18:26:11
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - nic1113 - 16-03-2015, 00:51:01
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - kaziq - 07-09-2017, 20:56:31
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Arexu17 - 07-09-2017, 21:43:41
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 07-09-2017, 21:55:06
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Arexu17 - 07-09-2017 22:23:18
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 07-09-2017, 22:24:34
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Arexu17 - 07-09-2017, 22:26:27
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 07-09-2017, 22:30:16
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Arexu17 - 07-09-2017, 22:45:06
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 07-09-2017, 22:45:52
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Arexu17 - 07-09-2017, 22:47:40
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - kaziq - 08-09-2017, 06:51:25
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 08-09-2017, 14:29:59
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - kaziq - 10-09-2017, 11:10:18
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - grek132 - 15-05-2018, 21:08:35
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - cyfra+ - 25-05-2018, 01:20:55
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Deecuu - 11-09-2018, 18:07:24
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Mojcin_ - 24-01-2019, 21:42:58
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - adam16v - 18-04-2019, 00:02:01
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - harssz - 04-07-2019, 00:58:39
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - miki123 - 17-10-2022, 22:26:19


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 13:55:38
» Odpowiedzi: 18
» Wyświetleń: 3008
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 13:45:20
» Odpowiedzi: 13
» Wyświetleń: 191
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 747
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 121
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 520
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 557
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34549
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 84
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 135
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 378
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5209
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 179
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 360
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 373
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 782

Reklama