Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
2350 i Motorynia
Autor Wiadomość
joozek Offline
senior


Liczba postów: 2,413
Imię: Józek
Skąd: Lubin
Pojazd: Inny
Post: #2
RE: 2350 i Motorynia
Komar to oczywiście model 2350 - 1976 - 78 rok.
Ten zielony kolor nie oryginalny, zapewne pierwotnie to co zielone, było niebieskie lub wiśniowe. Ta srebrzanka na błotnikach to też rzeźba.
Papiery jakieś do tego masz, może teść go kiedyś rejestrował??? Wykorzystaj to - jest możliwość odszukania starych dokumentów w powiatowym WK, a potem nowy dowód i tablica.
Ogólnie fajna baza do remontu na jesienne i zimowe dni.
Co do Pony
Tak to naprawiałem kiedyś w moim 2350 i ostatnio w 2350 mojego klienta

http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=29317
http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthrea...79&page=35





Denerwować się, to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty
03-09-2017 14:18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
2350 i Motorynia - Kosa78 - 03-09-2017, 12:30:11
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 03-09-2017 14:18:07
RE: 2350 i Motorynia - rafi555 - 03-09-2017, 14:57:08
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 03-09-2017, 16:20:41
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 04-09-2017, 21:21:58
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 17-09-2017, 21:26:31
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 26-10-2017, 19:39:50
RE: 2350 i Motorynia - Olekk - 26-10-2017, 21:03:33
RE: 2350 i Motorynia - Quake96 - 26-10-2017, 21:05:36
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 28-11-2017, 23:41:11
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 19-01-2018, 22:54:40
RE: 2350 i Motorynia - Adam104100 - 19-01-2018, 23:41:15
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 19-01-2018, 23:55:11
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 20-01-2018, 17:02:52
RE: 2350 i Motorynia - Adam104100 - 20-01-2018, 17:41:48
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 21-01-2018, 22:20:23
RE: 2350 i Motorynia - Majerano - 21-01-2018, 22:53:27
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 22-01-2018, 13:28:20
RE: 2350 i Motorynia - rafi555 - 22-01-2018, 15:50:44
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 22-01-2018, 19:50:16
RE: 2350 i Motorynia - Majerano - 22-01-2018, 21:20:07
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 22-01-2018, 20:02:03
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 22-01-2018, 23:55:20
RE: 2350 i Motorynia - rafi555 - 22-01-2018, 23:57:07
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 23-01-2018, 09:50:02
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 24-02-2018, 20:50:33
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 25-02-2018, 01:43:32
RE: 2350 i Motorynia - Majerano - 25-02-2018, 03:17:18
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 25-02-2018, 12:20:31
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 25-02-2018, 12:54:29
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 25-02-2018, 13:00:01
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 25-02-2018, 13:06:25
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 25-02-2018, 13:52:52
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 27-02-2018, 14:08:13
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 27-02-2018, 14:15:32
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 27-02-2018, 14:21:09
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 28-02-2018, 18:28:51
RE: 2350 i Motorynia - rafi555 - 28-02-2018, 18:33:37
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 28-02-2018, 20:53:26
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 02-03-2018, 09:41:31
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 02-03-2018, 11:04:39
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 02-03-2018, 11:44:03
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 02-03-2018, 13:52:03
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 02-03-2018, 14:09:55
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 03-03-2018, 12:08:37
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 03-03-2018, 12:25:34
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 03-03-2018, 12:56:25
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 03-03-2018, 14:26:53
RE: 2350 i Motorynia - bkrukl - 03-03-2018, 14:33:17
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 03-03-2018, 16:29:23
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 03-03-2018, 18:22:33
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 03-03-2018, 18:58:08
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 03-03-2018, 20:45:00
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 04-03-2018, 01:25:28
RE: 2350 i Motorynia - rafi555 - 04-03-2018, 12:07:57
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 04-03-2018, 12:21:48
RE: 2350 i Motorynia - rafi555 - 04-03-2018, 13:13:00
RE: 2350 i Motorynia - xploid - 04-03-2018, 13:44:35
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 04-03-2018, 17:50:00
RE: 2350 i Motorynia - stanley - 05-03-2018, 17:38:33
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 05-03-2018, 20:00:59
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 22-03-2018, 20:09:21
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 28-03-2018, 20:08:21
RE: 2350 i Motorynia - gregor19781978 - 28-03-2018, 20:23:14
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 28-03-2018, 22:56:48
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 28-03-2018, 23:32:25
RE: 2350 i Motorynia - kacperszkudlarek - 29-03-2018, 12:24:57
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 29-03-2018, 12:49:53
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 29-03-2018, 14:59:47
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 29-03-2018, 16:35:41
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 29-03-2018, 20:42:12
RE: 2350 i Motorynia - Odrestaurator - 29-03-2018, 20:55:39
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 29-03-2018, 22:43:07
RE: 2350 i Motorynia - Michał - 29-03-2018, 23:56:52
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 30-03-2018, 08:45:59
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 30-03-2018, 14:39:03
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 31-03-2018, 14:55:24
RE: 2350 i Motorynia - joozek - 31-03-2018, 16:06:18
RE: 2350 i Motorynia - Kosa78 - 08-05-2018, 19:34:09


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 265
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3072
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 760
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 150
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 532
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 585
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34604
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 90
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 148
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 407
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 371
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 387
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 799

Reklama