Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komar 231
Autor Wiadomość
boguc Offline
Nowy
*


Liczba postów: 5
Imię: Radek
Skąd: Szpice-Chojnowo
Pojazd: Romet Komar
Post: #37
RE: Komar 231
(09-08-2017 22:48:05)Fojerman napisał(a):  Drugi silnik wał ma nowy, ale przy zakładaniu magneta wypycha klinek, trzeba się temu przyjrzeć, może klin jest za wysoki.
Może źle wkładasz Smile ja wkładam zawsze tak jak na rysunku i jest ok. W ogóle mam teraz klin zrobiony ze starego wiertła i działa więc sam nie wiem.
10-08-2017 21:35:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Komar 231 - Fojerman - 01-05-2017, 23:16:48
RE: Komar 231 - krystian276 - 02-05-2017, 10:40:11
RE: Komar 231 - Fojerman - 02-05-2017, 15:30:45
RE: Komar 231 - Emikel - 02-05-2017, 11:30:22
RE: Komar 231 - gregorian2008 - 02-05-2017, 15:46:14
RE: Komar 231 - Dawdzio - 02-05-2017, 17:02:46
RE: Komar 231 - Fojerman - 02-05-2017, 19:11:18
RE: Komar 231 - Dawdzio - 03-05-2017, 00:41:22
RE: Komar 231 - Fojerman - 03-05-2017, 20:41:45
RE: Komar 231 - joozek - 03-05-2017, 23:55:54
RE: Komar 231 - mlody191 - 04-05-2017, 00:05:55
RE: Komar 231 - rommel - 04-05-2017, 06:49:55
RE: Komar 231 - Fojerman - 04-05-2017, 08:29:53
RE: Komar 231 - rommel - 04-05-2017, 16:11:20
RE: Komar 231 - Fojerman - 07-05-2017, 23:46:07
RE: Komar 231 - rommel - 08-05-2017, 06:06:31
RE: Komar 231 - Fojerman - 08-06-2017, 13:49:24
RE: Komar 231 - kacperszkudlarek - 08-06-2017, 15:08:47
RE: Komar 231 - rafi555 - 08-06-2017, 16:20:52
RE: Komar 231 - Quake96 - 08-06-2017, 23:26:29
RE: Komar 231 - Fojerman - 25-06-2017, 15:18:13
RE: Komar 231 - Fojerman - 02-08-2017, 16:22:01
RE: Komar 231 - Rafku - 02-08-2017, 20:05:35
RE: Komar 231 - kacperszkudlarek - 02-08-2017, 21:58:44
RE: Komar 231 - rafi555 - 02-08-2017, 23:24:59
RE: Komar 231 - Fojerman - 02-08-2017, 23:57:41
RE: Komar 231 - rafi555 - 03-08-2017, 11:03:31
RE: Komar 231 - Dawdzio - 03-08-2017, 15:19:13
RE: Komar 231 - Fojerman - 04-08-2017, 00:14:04
RE: Komar 231 - rafi555 - 04-08-2017, 10:14:51
RE: Komar 231 - joozek - 04-08-2017, 10:42:57
RE: Komar 231 - Fojerman - 06-08-2017, 22:42:48
RE: Komar 231 - rafi555 - 07-08-2017, 10:31:49
RE: Komar 231 - boguc - 07-08-2017, 11:56:41
RE: Komar 231 - Fojerman - 09-08-2017, 12:39:54
RE: Komar 231 - Fojerman - 09-08-2017, 22:48:05
RE: Komar 231 - boguc - 10-08-2017 21:35:34
RE: Komar 231 - kacperszkudlarek - 10-08-2017, 22:30:33
RE: Komar 231 - boguc - 11-08-2017, 11:28:59
RE: Komar 231 - Fojerman - 11-08-2017, 23:07:08
RE: Komar 231 - kacperszkudlarek - 13-08-2017, 11:55:29
RE: Komar 231 - Fojerman - 13-08-2017, 13:32:49
RE: Komar 231 - kacperszkudlarek - 13-08-2017, 16:07:19
RE: Komar 231 - Fojerman - 13-08-2017, 16:44:27
RE: Komar 231 - Fojerman - 29-08-2017, 12:38:21
RE: Komar 231 - rafi555 - 29-08-2017, 13:53:54
RE: Komar 231 - Majerano - 29-08-2017, 13:29:17
RE: Komar 231 - Fojerman - 29-08-2017, 13:54:23
RE: Komar 231 - rafi555 - 29-08-2017, 14:06:06
RE: Komar 231 - Fojerman - 29-08-2017, 14:12:24
RE: Komar 231 - Fojerman - 08-09-2017, 20:21:05
RE: Komar 231 - Fojerman - 28-10-2017, 12:47:18
RE: Komar 231 - JGNZM - 28-10-2017, 14:11:14
RE: Komar 231 - Fojerman - 28-10-2017, 15:30:41
RE: Komar 231 - Texas Ranger - 29-10-2017, 00:32:02
RE: Komar 231 - Fojerman - 29-10-2017, 01:59:08
RE: Komar 231 - Texas Ranger - 30-10-2017, 00:04:40
RE: Komar 231 - Fojerman - 30-10-2017, 00:57:42
RE: Komar 231 - Fojerman - 03-11-2017, 00:27:36
RE: Komar 231 - Fojerman - 23-05-2018, 23:19:25
RE: Komar 231 - Fojerman - 22-07-2018, 15:38:58
RE: Komar 231 - gregor19781978 - 13-11-2018, 06:53:32
RE: Komar 231 - Fojerman - 08-06-2022, 20:40:41
RE: Komar 231 - romek - 08-06-2022, 20:46:47
RE: Komar 231 - Debesta - 08-06-2022, 21:29:38
RE: Komar 231 - Fojerman - 08-06-2022, 21:55:50
RE: Komar 231 - Debesta - 09-06-2022, 01:53:07
RE: Komar 231 - Fojerman - 09-06-2022, 14:36:15
RE: Komar 231 - Norweski Zomowiec - 09-06-2022, 14:53:50
RE: Komar 231 - Bob_Harley - 09-06-2022, 15:20:29
RE: Komar 231 - Debesta - 10-06-2022, 02:55:48
RE: Komar 231 - Fojerman - 10-06-2022, 15:40:10
RE: Komar 231 - łogór 200 - 10-06-2022, 16:20:04
RE: Komar 231 - Fojerman - 10-06-2022, 16:31:26
RE: Komar 231 - łogór 200 - 10-06-2022, 17:01:43
RE: Komar 231 - Fojerman - 10-06-2022, 20:59:41
RE: Komar 231 - łogór 200 - 10-06-2022, 21:34:06
RE: Komar 231 - Fojerman - 10-06-2022, 21:41:40
RE: Komar 231 - Motokamel - 10-06-2022, 21:51:39
RE: Komar 231 - Fojerman - 10-06-2022, 22:06:11
RE: Komar 231 - Motokamel - 10-06-2022, 22:39:37
RE: Komar 231 - Debesta - 10-06-2022, 23:01:28
RE: Komar 231 - Fojerman - 14-06-2022, 19:59:49
RE: Komar 231 - romek - 14-06-2022, 21:01:01
RE: Komar 231 - Norweski Zomowiec - 14-06-2022, 21:03:33
RE: Komar 231 - Dawdzio - 15-06-2022, 01:37:03
RE: Komar 231 - Fojerman - 15-06-2022, 19:58:26
RE: Komar 231 - Motokamel - 15-06-2022, 22:13:20
RE: Komar 231 - łogór 200 - 16-06-2022, 00:19:24
RE: Komar 231 - Fojerman - 23-06-2022, 18:55:54
RE: Komar 231 - Norweski Zomowiec - 23-06-2022, 20:27:49
RE: Komar 231 - Fojerman - 23-06-2022, 20:51:43
RE: Komar 231 - Norweski Zomowiec - 23-06-2022, 21:29:33
RE: Komar 231 - romek - 25-06-2022, 15:51:32
RE: Komar 231 - Fojerman - 13-07-2022, 21:12:06


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 08:07:13
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 164
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 735
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 105
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 510
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 551
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34541
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 3000
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 79
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 126
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 355
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5207
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 177
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 356
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 366
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 776

Reklama