Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komar 231
Autor Wiadomość
Fojerman Offline
Nowy
*


Liczba postów: 26
Imię: Stanisław
Skąd: Rybnik
Pojazd: Inny
Post: #35
RE: Komar 231
Naczytałem się tutaj sporo krytycznych uwag o silniku S38, ja jednak mam zamiar dalej prōbować odpalić któryś z dostępnych w tej chwili w garażu dwóch sztuk. Jeden silnik palił, ale po próbie regulacji zapłonu i gaźnika przestał. Drugi silnik był rozbierany, wymiana wału na tajwański, łożyska japońskie, simeringi. Ostatnio znajomy kupił elektroniczny zapłon i próbowałem zapalić któryś z silników na tym zapłonie, na razie bezskutecznie. Iskra jest przy zakręceniu pedałemi, ale komar nie odpali. Czasami coś strzela, więc boję się, że silnik się rozsypie. Ktoś podpowie, czy można stwierdzić, w którym miejscu jest iskra? Na magnecie nie zauważyłem żadnego znaku, a przy wolnym kręceniu magnetem iskry brak. Podejrzewam, że iskra jest w zupełnie innym miejscu, niż powinna, regulacja zapłonu nic nie daje.

Fojerman

Choć nie Porsche, to nie gorsze...
09-08-2017 12:39:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Komar 231 - Fojerman - 01-05-2017, 23:16:48
RE: Komar 231 - krystian276 - 02-05-2017, 10:40:11
RE: Komar 231 - Fojerman - 02-05-2017, 15:30:45
RE: Komar 231 - Emikel - 02-05-2017, 11:30:22
RE: Komar 231 - gregorian2008 - 02-05-2017, 15:46:14
RE: Komar 231 - Dawdzio - 02-05-2017, 17:02:46
RE: Komar 231 - Fojerman - 02-05-2017, 19:11:18
RE: Komar 231 - Dawdzio - 03-05-2017, 00:41:22
RE: Komar 231 - Fojerman - 03-05-2017, 20:41:45
RE: Komar 231 - joozek - 03-05-2017, 23:55:54
RE: Komar 231 - mlody191 - 04-05-2017, 00:05:55
RE: Komar 231 - rommel - 04-05-2017, 06:49:55
RE: Komar 231 - Fojerman - 04-05-2017, 08:29:53
RE: Komar 231 - rommel - 04-05-2017, 16:11:20
RE: Komar 231 - Fojerman - 07-05-2017, 23:46:07
RE: Komar 231 - rommel - 08-05-2017, 06:06:31
RE: Komar 231 - Fojerman - 08-06-2017, 13:49:24
RE: Komar 231 - kacperszkudlarek - 08-06-2017, 15:08:47
RE: Komar 231 - rafi555 - 08-06-2017, 16:20:52
RE: Komar 231 - Quake96 - 08-06-2017, 23:26:29
RE: Komar 231 - Fojerman - 25-06-2017, 15:18:13
RE: Komar 231 - Fojerman - 02-08-2017, 16:22:01
RE: Komar 231 - Rafku - 02-08-2017, 20:05:35
RE: Komar 231 - kacperszkudlarek - 02-08-2017, 21:58:44
RE: Komar 231 - rafi555 - 02-08-2017, 23:24:59
RE: Komar 231 - Fojerman - 02-08-2017, 23:57:41
RE: Komar 231 - rafi555 - 03-08-2017, 11:03:31
RE: Komar 231 - Dawdzio - 03-08-2017, 15:19:13
RE: Komar 231 - Fojerman - 04-08-2017, 00:14:04
RE: Komar 231 - rafi555 - 04-08-2017, 10:14:51
RE: Komar 231 - joozek - 04-08-2017, 10:42:57
RE: Komar 231 - Fojerman - 06-08-2017, 22:42:48
RE: Komar 231 - rafi555 - 07-08-2017, 10:31:49
RE: Komar 231 - boguc - 07-08-2017, 11:56:41
RE: Komar 231 - Fojerman - 09-08-2017 12:39:54
RE: Komar 231 - Fojerman - 09-08-2017, 22:48:05
RE: Komar 231 - boguc - 10-08-2017, 21:35:34
RE: Komar 231 - kacperszkudlarek - 10-08-2017, 22:30:33
RE: Komar 231 - boguc - 11-08-2017, 11:28:59
RE: Komar 231 - Fojerman - 11-08-2017, 23:07:08
RE: Komar 231 - kacperszkudlarek - 13-08-2017, 11:55:29
RE: Komar 231 - Fojerman - 13-08-2017, 13:32:49
RE: Komar 231 - kacperszkudlarek - 13-08-2017, 16:07:19
RE: Komar 231 - Fojerman - 13-08-2017, 16:44:27
RE: Komar 231 - Fojerman - 29-08-2017, 12:38:21
RE: Komar 231 - rafi555 - 29-08-2017, 13:53:54
RE: Komar 231 - Majerano - 29-08-2017, 13:29:17
RE: Komar 231 - Fojerman - 29-08-2017, 13:54:23
RE: Komar 231 - rafi555 - 29-08-2017, 14:06:06
RE: Komar 231 - Fojerman - 29-08-2017, 14:12:24
RE: Komar 231 - Fojerman - 08-09-2017, 20:21:05
RE: Komar 231 - Fojerman - 28-10-2017, 12:47:18
RE: Komar 231 - JGNZM - 28-10-2017, 14:11:14
RE: Komar 231 - Fojerman - 28-10-2017, 15:30:41
RE: Komar 231 - Texas Ranger - 29-10-2017, 00:32:02
RE: Komar 231 - Fojerman - 29-10-2017, 01:59:08
RE: Komar 231 - Texas Ranger - 30-10-2017, 00:04:40
RE: Komar 231 - Fojerman - 30-10-2017, 00:57:42
RE: Komar 231 - Fojerman - 03-11-2017, 00:27:36
RE: Komar 231 - Fojerman - 23-05-2018, 23:19:25
RE: Komar 231 - Fojerman - 22-07-2018, 15:38:58
RE: Komar 231 - gregor19781978 - 13-11-2018, 06:53:32
RE: Komar 231 - Fojerman - 08-06-2022, 20:40:41
RE: Komar 231 - romek - 08-06-2022, 20:46:47
RE: Komar 231 - Debesta - 08-06-2022, 21:29:38
RE: Komar 231 - Fojerman - 08-06-2022, 21:55:50
RE: Komar 231 - Debesta - 09-06-2022, 01:53:07
RE: Komar 231 - Fojerman - 09-06-2022, 14:36:15
RE: Komar 231 - Norweski Zomowiec - 09-06-2022, 14:53:50
RE: Komar 231 - Bob_Harley - 09-06-2022, 15:20:29
RE: Komar 231 - Debesta - 10-06-2022, 02:55:48
RE: Komar 231 - Fojerman - 10-06-2022, 15:40:10
RE: Komar 231 - łogór 200 - 10-06-2022, 16:20:04
RE: Komar 231 - Fojerman - 10-06-2022, 16:31:26
RE: Komar 231 - łogór 200 - 10-06-2022, 17:01:43
RE: Komar 231 - Fojerman - 10-06-2022, 20:59:41
RE: Komar 231 - łogór 200 - 10-06-2022, 21:34:06
RE: Komar 231 - Fojerman - 10-06-2022, 21:41:40
RE: Komar 231 - Motokamel - 10-06-2022, 21:51:39
RE: Komar 231 - Fojerman - 10-06-2022, 22:06:11
RE: Komar 231 - Motokamel - 10-06-2022, 22:39:37
RE: Komar 231 - Debesta - 10-06-2022, 23:01:28
RE: Komar 231 - Fojerman - 14-06-2022, 19:59:49
RE: Komar 231 - romek - 14-06-2022, 21:01:01
RE: Komar 231 - Norweski Zomowiec - 14-06-2022, 21:03:33
RE: Komar 231 - Dawdzio - 15-06-2022, 01:37:03
RE: Komar 231 - Fojerman - 15-06-2022, 19:58:26
RE: Komar 231 - Motokamel - 15-06-2022, 22:13:20
RE: Komar 231 - łogór 200 - 16-06-2022, 00:19:24
RE: Komar 231 - Fojerman - 23-06-2022, 18:55:54
RE: Komar 231 - Norweski Zomowiec - 23-06-2022, 20:27:49
RE: Komar 231 - Fojerman - 23-06-2022, 20:51:43
RE: Komar 231 - Norweski Zomowiec - 23-06-2022, 21:29:33
RE: Komar 231 - romek - 25-06-2022, 15:51:32
RE: Komar 231 - Fojerman - 13-07-2022, 21:12:06


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 08:07:13
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 172
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 739
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 111
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 515
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 555
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34541
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 3001
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 82
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 129
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 367
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5208
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 177
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 357
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 368
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 776

Reklama