Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komar 231
Autor Wiadomość
joozek Offline
senior


Liczba postów: 2,413
Imię: Józek
Skąd: Lubin
Pojazd: Inny
Post: #31
RE: Komar 231
Drogi Rafałku, od pewnego czasu czytam te Twoje frustracje na temat silnika S38 ..... Huh
Uważam, że nie do końca masz rację. Porządnie zrobiony remont tego silnika, może sprawić wiele przyjemności z jazdy, i nie tylko wokół komina Smile
Podstawowa sprawa to kartery, dobrze splanowane przylgnie, wał może być nawet po regeneracji, cylinder po szlifie + tłok nawet i Almot + dobre łożyska.
Jak zwykle najważniejsze to szczegóły - prawidłowe osadzenie łożysk i z-połowienie silnika - uwierz mi - da się to zrobić bez silikonu.
Kolejna sprawa to wszystkie części mieszczące się w tolerancji zużycia.

A do autora wątku - jak napisałem wyżej, nie zniechęcaj się, a zakasuj rękawy
Big Grin

Denerwować się, to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty
04-08-2017 10:42:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 4 użytkowników postawiło piwo joozek za ten post.
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Komar 231 - Fojerman - 01-05-2017, 23:16:48
RE: Komar 231 - krystian276 - 02-05-2017, 10:40:11
RE: Komar 231 - Fojerman - 02-05-2017, 15:30:45
RE: Komar 231 - Emikel - 02-05-2017, 11:30:22
RE: Komar 231 - gregorian2008 - 02-05-2017, 15:46:14
RE: Komar 231 - Dawdzio - 02-05-2017, 17:02:46
RE: Komar 231 - Fojerman - 02-05-2017, 19:11:18
RE: Komar 231 - Dawdzio - 03-05-2017, 00:41:22
RE: Komar 231 - Fojerman - 03-05-2017, 20:41:45
RE: Komar 231 - joozek - 03-05-2017, 23:55:54
RE: Komar 231 - mlody191 - 04-05-2017, 00:05:55
RE: Komar 231 - rommel - 04-05-2017, 06:49:55
RE: Komar 231 - Fojerman - 04-05-2017, 08:29:53
RE: Komar 231 - rommel - 04-05-2017, 16:11:20
RE: Komar 231 - Fojerman - 07-05-2017, 23:46:07
RE: Komar 231 - rommel - 08-05-2017, 06:06:31
RE: Komar 231 - Fojerman - 08-06-2017, 13:49:24
RE: Komar 231 - kacperszkudlarek - 08-06-2017, 15:08:47
RE: Komar 231 - rafi555 - 08-06-2017, 16:20:52
RE: Komar 231 - Quake96 - 08-06-2017, 23:26:29
RE: Komar 231 - Fojerman - 25-06-2017, 15:18:13
RE: Komar 231 - Fojerman - 02-08-2017, 16:22:01
RE: Komar 231 - Rafku - 02-08-2017, 20:05:35
RE: Komar 231 - kacperszkudlarek - 02-08-2017, 21:58:44
RE: Komar 231 - rafi555 - 02-08-2017, 23:24:59
RE: Komar 231 - Fojerman - 02-08-2017, 23:57:41
RE: Komar 231 - rafi555 - 03-08-2017, 11:03:31
RE: Komar 231 - Dawdzio - 03-08-2017, 15:19:13
RE: Komar 231 - Fojerman - 04-08-2017, 00:14:04
RE: Komar 231 - rafi555 - 04-08-2017, 10:14:51
RE: Komar 231 - joozek - 04-08-2017 10:42:57
RE: Komar 231 - Fojerman - 06-08-2017, 22:42:48
RE: Komar 231 - rafi555 - 07-08-2017, 10:31:49
RE: Komar 231 - boguc - 07-08-2017, 11:56:41
RE: Komar 231 - Fojerman - 09-08-2017, 12:39:54
RE: Komar 231 - Fojerman - 09-08-2017, 22:48:05
RE: Komar 231 - boguc - 10-08-2017, 21:35:34
RE: Komar 231 - kacperszkudlarek - 10-08-2017, 22:30:33
RE: Komar 231 - boguc - 11-08-2017, 11:28:59
RE: Komar 231 - Fojerman - 11-08-2017, 23:07:08
RE: Komar 231 - kacperszkudlarek - 13-08-2017, 11:55:29
RE: Komar 231 - Fojerman - 13-08-2017, 13:32:49
RE: Komar 231 - kacperszkudlarek - 13-08-2017, 16:07:19
RE: Komar 231 - Fojerman - 13-08-2017, 16:44:27
RE: Komar 231 - Fojerman - 29-08-2017, 12:38:21
RE: Komar 231 - rafi555 - 29-08-2017, 13:53:54
RE: Komar 231 - Majerano - 29-08-2017, 13:29:17
RE: Komar 231 - Fojerman - 29-08-2017, 13:54:23
RE: Komar 231 - rafi555 - 29-08-2017, 14:06:06
RE: Komar 231 - Fojerman - 29-08-2017, 14:12:24
RE: Komar 231 - Fojerman - 08-09-2017, 20:21:05
RE: Komar 231 - Fojerman - 28-10-2017, 12:47:18
RE: Komar 231 - JGNZM - 28-10-2017, 14:11:14
RE: Komar 231 - Fojerman - 28-10-2017, 15:30:41
RE: Komar 231 - Texas Ranger - 29-10-2017, 00:32:02
RE: Komar 231 - Fojerman - 29-10-2017, 01:59:08
RE: Komar 231 - Texas Ranger - 30-10-2017, 00:04:40
RE: Komar 231 - Fojerman - 30-10-2017, 00:57:42
RE: Komar 231 - Fojerman - 03-11-2017, 00:27:36
RE: Komar 231 - Fojerman - 23-05-2018, 23:19:25
RE: Komar 231 - Fojerman - 22-07-2018, 15:38:58
RE: Komar 231 - gregor19781978 - 13-11-2018, 06:53:32
RE: Komar 231 - Fojerman - 08-06-2022, 20:40:41
RE: Komar 231 - romek - 08-06-2022, 20:46:47
RE: Komar 231 - Debesta - 08-06-2022, 21:29:38
RE: Komar 231 - Fojerman - 08-06-2022, 21:55:50
RE: Komar 231 - Debesta - 09-06-2022, 01:53:07
RE: Komar 231 - Fojerman - 09-06-2022, 14:36:15
RE: Komar 231 - Norweski Zomowiec - 09-06-2022, 14:53:50
RE: Komar 231 - Bob_Harley - 09-06-2022, 15:20:29
RE: Komar 231 - Debesta - 10-06-2022, 02:55:48
RE: Komar 231 - Fojerman - 10-06-2022, 15:40:10
RE: Komar 231 - łogór 200 - 10-06-2022, 16:20:04
RE: Komar 231 - Fojerman - 10-06-2022, 16:31:26
RE: Komar 231 - łogór 200 - 10-06-2022, 17:01:43
RE: Komar 231 - Fojerman - 10-06-2022, 20:59:41
RE: Komar 231 - łogór 200 - 10-06-2022, 21:34:06
RE: Komar 231 - Fojerman - 10-06-2022, 21:41:40
RE: Komar 231 - Motokamel - 10-06-2022, 21:51:39
RE: Komar 231 - Fojerman - 10-06-2022, 22:06:11
RE: Komar 231 - Motokamel - 10-06-2022, 22:39:37
RE: Komar 231 - Debesta - 10-06-2022, 23:01:28
RE: Komar 231 - Fojerman - 14-06-2022, 19:59:49
RE: Komar 231 - romek - 14-06-2022, 21:01:01
RE: Komar 231 - Norweski Zomowiec - 14-06-2022, 21:03:33
RE: Komar 231 - Dawdzio - 15-06-2022, 01:37:03
RE: Komar 231 - Fojerman - 15-06-2022, 19:58:26
RE: Komar 231 - Motokamel - 15-06-2022, 22:13:20
RE: Komar 231 - łogór 200 - 16-06-2022, 00:19:24
RE: Komar 231 - Fojerman - 23-06-2022, 18:55:54
RE: Komar 231 - Norweski Zomowiec - 23-06-2022, 20:27:49
RE: Komar 231 - Fojerman - 23-06-2022, 20:51:43
RE: Komar 231 - Norweski Zomowiec - 23-06-2022, 21:29:33
RE: Komar 231 - romek - 25-06-2022, 15:51:32
RE: Komar 231 - Fojerman - 13-07-2022, 21:12:06


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 11:58:16
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 183
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 740
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 118
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 517
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 556
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34543
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 3002
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 82
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 133
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 372
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5209
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 178
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 358
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 370
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 777

Reklama