Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Spełnienie marzeń czyli.. Romet Ogar 200 by Bartek
Autor Wiadomość
Komar_126 Offline
Ręce które niszczą! :D
*
Lady


Liczba postów: 499
Imię: Anka
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Inny
Post: #85
RE: Mietek, czyli Ogar 200 by AKA.
Heja.
W sumie przez ostatnich kilka dni sporo się działo. No więc zaczunajmy. Jak wiadomo czyściłam ostatnio nagar itp, co wskazuje ostatni post. Przed wczoraj mój Ukochany podkusił mnie żebym zobaczyła jak przylgnie krócca i gaźnika do siebie przylegają.. No i to był kuchwa błąd... Już od kilku dni miałam problem z jedną ze szpilek, ponieważ jeden zwój (o ile nie więcej) niemal centralnie na środku był upitolony... No ale co mi tam(ahh ja głupia).
Wkręcając to z powrotem okazało się, że ch*j dupa trąbka zabawy ni byndzie, bo się śrubka "zawiesiła" (nie mam pojęcia jak to nazwać)w tym jakże felernym miejscu. W żaden sposób nie mogłam tego tałatajstwa odkręcić, więc ja głupiutka nakręciłam na to 2 śrubkę, w celu skontrowania i wykręcenia całej szpilki... No i obydwie siedziały już na szpilce kręcąc się w około... Próbowałam to zdjąc na wszystkie możliwe sposoby, czytałam w necie co i jak w takiej sytuacji, bo brakowało mi już pomysłów... Padła więc decyzja, że kupię brzeszczot i natnę nakrętkę ze szpilką i ją wykręce... No ale niestety tutaj też nie zabłysnęłam, ponieważ szpilki były zrobione z takiego gównolitu, że od razu się wyłamywał. Więc postanowiłam,że zdejmę w końću ten cyliner i dokończę "wycinanie" 2 nakrętki i resztki szpilki.
Przy okazji wkręciłam(sama nie wiem jak ja to uczyniłam, może przez to, że nakręciłam dystansowe nakrętki...) drugą szpilkę od kolanka. Pierwsza wyszła cała, więc zamiast niej dałam ciut dłuższą śrubę, z recji tego, że kawałek gwintu w cylku jest upitolony. W sumie dobrze się stało bo w końću zobaczyłam jakie gwinty ma to ścierwo(tzn. rzeczone szpilki, połowa gwintu ukręcona w pi*du).
No ale wracajac do gównianych szpilek od krócca. Z braku laku, postanowiłam, że podskocze do mojego sąsiada, który jest bardzo zdolnym mechanikiem. Big Grin No i dobrze trafiłam, zrobił mi to bez problemu. Powykręcał szpilki z gównolitu, przegwintował na 6 i zrobił nowe, przy okazji od razu dorobił mi uszczelkę, dał ciut czarnego silikonu(na bogato kuchwa, a co! $$$$$) no i skręcił krócicec do cylka. Wróciłam do domu poskładałam wszytsko i gra gitarra.
Wczoraj zrobiłam nim coś około,albo nawet ponad 100km. Jechał bez zarzutu i żadnej awarii, za każdym razem odpalał i dzielnie wiózł mnie przez dość malowniczą trasę. Niestety zdjęć nie posiadam, bo nie zabardzo miałam się jak zatrzymać, a jak już to robiłam to tylko po to by zapytać o drogę. Dzisiaj za to postanowiłam wyregulować mu lekko obroty, bo nie chciał mi coś trzymać wolnych. No więc korzystając z okazji, że moja siostra chciała ruszyć tyłek i gdzies wyjść to pojechałyśmy razem się przejechać(ona na rowerze Big Grin, tak tak czekałam na nią co chwilę, żeby nie było, że ze mnie jakaś wyrodna starsza siostra). Big Grin Podkręciłam go ciut za wysoko i nie chciał mi palić z kopa. loo Już się przestarszyłam, że znów coś spier**liłam... JA CZŁOWIEK DESTRUKTO! Big Grin No ale kiedy już podjechałśmy pod dom i zmiejszyłam mu obroty, to bez problemu zaczął palić od kopa. :3 Ahh mój kochany sprzęt. Big Grin Przy okazji wypadu siostra zrobiła mi kilka mega za***istych zdjęć!









Cytat: Ania- sikorka Kłaka. Heart
Cytat: Jedyne co spalił Fiatem to duże ilości paliwa.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2017 22:13:31 przez Komar_126.)
21-05-2017 22:04:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mietek, czyli Ogar 200 by AKA. - Rafku - 13-09-2016, 13:56:59
RE: Mietek, czyli Ogar 200 by AKA. - pajak - 15-09-2016, 00:09:38
RE: Mietek, czyli Ogar 200 by AKA. - Rafku - 23-09-2016, 23:33:32
RE: Mietek, czyli Ogar 200 by AKA. - Rafku - 26-09-2016, 22:11:59
RE: Mietek, czyli Ogar 200 by AKA. - Rafku - 31-03-2017, 00:32:07
RE: Mietek, czyli Ogar 200 by AKA. - Komar_126 - 21-05-2017 22:04:32
RE: Mietek, czyli Ogar 200 by AKA. - Rafku - 27-10-2017, 16:25:04
RE: Mietek, czyli Ogar 200 by AKA. - zaz - 10-10-2018, 22:20:02


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 465
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 530
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3158
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 806
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 214
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 595
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 661
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34745
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 118
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 184
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 517
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5240
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 198
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 404
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 422

Reklama