Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Ogar 200
Autor Wiadomość
Dziadek Offline
Usprawniator
*


Liczba postów: 8
Imię: Daniel
Skąd: BydgoszczWelshpool
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #52
RE: Ogar 200
(02-04-2017 00:59:43)Quake96 napisał(a):  
(02-04-2017 00:58:35)Marwerick napisał(a):  ten ziomek na zdjęciu to nie jest podobny to kłejka ??

rozjebany

Nie Sad! To nie on! Sad To jakiś podrabianiec! Prawdziwy Quake96 nie lubi Dezametów. Mimo iż wszyscy widzą, że są one lepsze od jawy 223 Tongue.
Chyba, że o jakiejś szemranej przeszłości o Quake'ka66 nie wiemy. Być może w przeszłości figurował w tekach pod pseudonimem Towarzysz Dezamet. Big Grin A zdjęcie jest niczym innym jak swoistym dowodem.
Bresio ma haki na Quaka Big Grin Stąd wycieczki do archiwum.

Mój Romet 50-T-1 - Projekt usprawniający maszynę Kliknij tutaj!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2017 14:30:36 przez Dziadek.)
02-04-2017 14:28:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo Dziadek za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogar 200 - gregorian2008 - 03-03-2017, 00:04:17
RE: Ogar 200 - pajak - 03-03-2017, 00:08:30
RE: Ogar 200 - Rafku - 03-03-2017, 00:17:03
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 03-03-2017, 00:18:28
RE: Ogar 200 - komarinho - 03-03-2017, 00:38:05
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 03-03-2017, 00:49:10
RE: Ogar 200 - bubel500 - 03-03-2017, 12:58:35
RE: Ogar 200 - Rafku - 03-03-2017, 00:47:30
RE: Ogar 200 - komarinho - 03-03-2017, 00:55:47
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 03-03-2017, 00:57:22
RE: Ogar 200 - joozek - 03-03-2017, 00:57:59
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 03-03-2017, 01:01:35
RE: Ogar 200 - Quake96 - 03-03-2017, 03:54:55
RE: Ogar 200 - kacperszkudlarek - 03-03-2017, 12:45:04
RE: Ogar 200 - rafi555 - 03-03-2017, 16:34:34
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 06-03-2017, 23:08:29
RE: Ogar 200 - Quake96 - 06-03-2017, 23:13:40
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 06-03-2017, 23:16:23
RE: Ogar 200 - joozek - 06-03-2017, 23:41:26
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 06-03-2017, 23:46:24
RE: Ogar 200 - joozek - 08-03-2017, 01:14:31
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 08-03-2017, 10:55:52
RE: Ogar 200 - kacperszkudlarek - 07-03-2017, 00:07:49
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 07-03-2017, 22:13:30
RE: Ogar 200 - pajak - 07-03-2017, 22:35:46
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 24-03-2017, 23:55:06
RE: Ogar 200 - joozek - 25-03-2017, 00:19:13
RE: Ogar 200 - kacperszkudlarek - 25-03-2017, 00:22:02
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 25-03-2017, 00:28:57
RE: Ogar 200 - pajak - 25-03-2017, 15:36:54
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 25-03-2017, 20:13:39
RE: Ogar 200 - gregor19781978 - 25-03-2017, 21:19:25
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 25-03-2017, 21:35:33
RE: Ogar 200 - Dziadek - 26-03-2017, 12:00:53
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 31-03-2017, 23:01:42
RE: Ogar 200 - Quake96 - 31-03-2017, 23:03:45
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 31-03-2017, 23:05:42
RE: Ogar 200 - pajak - 01-04-2017, 00:22:55
RE: Ogar 200 - Buba27 - 01-04-2017, 05:55:07
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 01-04-2017, 10:41:51
RE: Ogar 200 - MECHANIK123 - 01-04-2017, 16:40:15
RE: Ogar 200 - kacperszkudlarek - 01-04-2017, 22:46:23
RE: Ogar 200 - Motorowerzystka - 01-04-2017, 22:53:23
RE: Ogar 200 - joozek - 02-04-2017, 00:11:45
RE: Ogar 200 - Marwerick - 02-04-2017, 00:58:35
RE: Ogar 200 - Quake96 - 02-04-2017, 00:59:43
RE: Ogar 200 - Dziadek - 02-04-2017 14:28:21
RE: Ogar 200 - rafi555 - 03-04-2017, 17:09:48
RE: Ogar 200 - rafi555 - 02-04-2017, 09:44:51
RE: Ogar 200 - Szatek - 02-04-2017, 11:13:06
RE: Ogar 200 - komarinho - 02-04-2017, 12:14:38
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 02-04-2017, 13:58:33
RE: Ogar 200 - komarinho - 02-04-2017, 14:08:17
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 03-04-2017, 11:30:21
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 06-04-2017, 10:50:14
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 27-04-2017, 22:25:52
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 27-04-2017, 23:09:19
RE: Ogar 200 - Quake96 - 27-04-2017, 23:03:16
RE: Ogar 200 - pajak - 27-04-2017, 23:17:07
RE: Ogar 200 - joozek - 27-04-2017, 23:48:28
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 28-04-2017, 18:40:50
RE: Ogar 200 - Dziadek - 29-04-2017, 01:21:54
RE: Ogar 200 - joozek - 02-05-2017, 11:50:39
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 02-05-2017, 13:16:16
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 03-05-2017, 12:28:47
RE: Ogar 200 - joozek - 03-05-2017, 12:34:15
RE: Ogar 200 - Marwerick - 03-05-2017, 16:35:48
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 19-05-2017, 22:59:22
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 14-06-2017, 23:19:47
RE: Ogar 200 - Marwerick - 14-06-2017, 23:48:19
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 15-06-2017, 00:30:14
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 15-06-2017, 19:29:46
RE: Ogar 200 - Quake96 - 15-06-2017, 23:31:07
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 15-06-2017, 23:43:47
RE: Ogar 200 - Marwerick - 15-06-2017, 23:45:50
RE: Ogar 200 - Majerano - 16-06-2017, 12:34:51
RE: Ogar 200 - Texas Ranger - 16-06-2017, 15:30:38
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 13-08-2017, 16:47:02
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 16-08-2017, 23:03:06
RE: Ogar 200 - Rometowiec14 - 16-08-2017, 23:06:07
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 16-08-2017, 23:09:06
RE: Ogar 200 - pajak - 16-08-2017, 23:49:12
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 16-08-2017, 23:54:46
RE: Ogar 200 - pajak - 17-08-2017, 00:07:15
RE: Ogar 200 - gregorian2008 - 17-08-2017, 00:21:16
RE: Ogar 200 - pajak - 17-08-2017, 00:26:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 267
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3072
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 769
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 151
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 532
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 585
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34605
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 91
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 148
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 409
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 371
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 388
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 799

Reklama