Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Czy tylko ja?
Autor Wiadomość
Tomasso94 Offline
Przebiegły Administrator :D
Administratorzy


Liczba postów: 4,048
Imię: Tomasz
Skąd: Będzin / Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #47
RE: Czy tylko ja?
To i ja dorzucę swoje trzy grosze, jako taktyczny obserwator wątków na forum. Jest kilka problemów które trzeba by poprawić, bo każdy ma coś za uszami, zarówno moderatorzy jak i zwykli użytkownicy. Na pewno na początek prosił bym oficjalnie moderatorów aby nie wdawali się w prywatne wojny, bo to nic dobrego nie wróży, a temat powraca jak bumerang od siedmiu lat (tak kłejk, o Ciebie mi chodzi głównie w tym momencie :F ). To że ktoś skomentuje coś uznając inaczej, nie oznacza żeby usuwać jego posty. No ale to że moderator działa aktywnie zawsze tak skutkowało i skutkować będzie.

Regulamin jest, aby był tutaj porządek. Miejscami jest rygorystyczny owszem, aczkolwiek patrząc np. na dział giełda kilka miesięcy wstecz - w wątkach robił się jeden wielki, wręcz przeogromny syf. Teraz giełda jest bardziej przejrzysta - i przypominam że sami jako użytkownicy ciągle o to wnioskowaliście.

Co do moderatorów fakt, przydało by się trochę nowych i aktywnych i o tym pomyślimy niedługo. No i w tym szybkim przemówieniu prosił bym o więcej luzu i zrozumienia pomiędzy moderatorami i użytkownikami, bo niektóre spięcia wychodzą zupełnie niepotrzebnie. Dla przypomnienia, użytkownik jest zobowiązany do postępowania i pisania postów mając na uwadze choć trochę regulaminu, a rolą moderatora jest pomagać, a nie tylko karać, lub wykorzystywać prywatnie swoją pozycję.

Bez ładu jak zwykle, pozdrawiam Big Grin

- Honda Transalp 600V
- Romet Kadet 110 Automatic
- Romet Komar
- Romet Ogar 200


*** ...i wtedy rzekł - Nie da się. ~ Tomasso94 ***
11-03-2017 13:06:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo Tomasso94 za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 01:32:26
RE: Czy tylko ja? - pajak - 10-03-2017, 01:34:40
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 01:42:18
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 01:42:42
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 01:50:36
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 01:58:45
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 02:05:21
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 22:40:48
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 02:07:47
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 02:09:02
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 02:13:06
RE: Czy tylko ja? - nie_mientki - 10-03-2017, 03:09:52
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 08:45:49
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 15:40:54
RE: Czy tylko ja? - kacperszkudlarek - 10-03-2017, 17:16:33
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 18:31:04
RE: Czy tylko ja? - Rafku - 10-03-2017, 18:43:17
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:14:14
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 21:40:02
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 22:32:26
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 22:34:24
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 22:43:08
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 22:44:35
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 22:48:25
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 22:52:03
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 23:02:42
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 23:05:42
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 23:15:15
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:24:53
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:35:02
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 23:38:55
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 23:41:04
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:41:07
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:42:03
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:56:39
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:57:38
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:58:25
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 11-03-2017, 00:02:56
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 11-03-2017, 00:01:39
RE: Czy tylko ja? - Simon - 11-03-2017, 00:12:19
RE: Czy tylko ja? - kacperszkudlarek - 11-03-2017, 01:13:33
RE: Czy tylko ja? - Texas Ranger - 11-03-2017, 01:45:16
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 11-03-2017, 12:49:05
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 11-03-2017, 01:46:04
RE: Czy tylko ja? - Texas Ranger - 11-03-2017, 01:51:57
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 11-03-2017, 01:54:25
RE: Czy tylko ja? - Tomasso94 - 11-03-2017 13:06:16
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 11-03-2017, 13:34:59
RE: Czy tylko ja? - tramwajarz - 11-03-2017, 13:42:03


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 406
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3135
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 784
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 178
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 551
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 631
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34665
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 105
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 168
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 465
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 385
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 411
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 830

Reklama