Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Czy tylko ja?
Autor Wiadomość
kacperszkudlarek Niedostępny

*


Liczba postów: 1,018
Imię: Tak
Skąd: Tak
Pojazd: Inny
Post: #41
RE: Czy tylko ja?
No ja próbuje być kulturalny Smile, Ale czasem naprawdę ciężko nie napisać co się o tym myśli Undecided, Bo na serio czasem jak napiszę jakiś wątek to na początku jest spoczko, Ale później ktoś napisze jakiś głupi post i od razu leci gówno burza na kilka stron Sad (serio!). Albo czasem jak czytam wątki na temat jakiś napraw, ostatnio był taki temat że, (chyba) Pan gość nazywał się Kamil a nick miał Romecik1234, i co na początku pisali co może być przyczyną, ogólnie widać że to był pierwszy Romet Kamila, Ale później napisał Kamil że odda silnik do mechanika (koledzy z forum pisali że remont jest potrzebny), ja wtedy do Kamila napisałem że ma uważać na ,,Pseudo-mechaników", napisał mi on na PW że, dlaczego ma uważać na ,,Pseudo-mechaników", ja wtedy mu wytłumaczyłem dlaczego ma uważać (oczywiście kulturalnie Smile ), i wtedy Kamil napisał że może mu pomóc w remoncie jego dziadek, ja wtedy napisałem że jeśli dziadek może mu pomóc w remoncie to super Smile. Ogólnie Kamil napisał że będzie sam remontował silnik i od razu powstała ,,Gównoburza" że, nie umie remontować Rometów itp. Szkoda było mi Kamila widać było że był nowy i że chcę zrobić rometa jak najlepiej. Jeśli by ktoś chciał poczytać tam ten wątek to proszę Daję LINK Wink. Ja święty nie jestem, Swoje za uszami mam, ale wiem co to za uczucie gdy cię wyzywają. Ogólnie ja z pracy moderatorów jestem zadowolony Smile, lecz mam jedno ale, czasem jak czytam te wszystkie wątki to niektórzy nasi koledzy tak wyzywają innych że głowa mała. A i jak by mi już nerwy nie wytrzymały to można napisać np.Cho**ra (słowo przykładowe, nie przekleństwo) tak, czy od razu lecą punkty za używanie nie cenzuralnych słów?
LINK DO TEMATU KAMILA: http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=43011
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2017 01:14:34 przez kacperszkudlarek.)
11-03-2017 01:13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 01:32:26
RE: Czy tylko ja? - pajak - 10-03-2017, 01:34:40
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 01:42:18
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 01:42:42
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 01:50:36
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 01:58:45
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 02:05:21
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 22:40:48
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 02:07:47
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 02:09:02
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 02:13:06
RE: Czy tylko ja? - nie_mientki - 10-03-2017, 03:09:52
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 08:45:49
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 15:40:54
RE: Czy tylko ja? - kacperszkudlarek - 10-03-2017, 17:16:33
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 18:31:04
RE: Czy tylko ja? - Rafku - 10-03-2017, 18:43:17
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:14:14
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 21:40:02
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 22:32:26
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 22:34:24
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 22:43:08
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 22:44:35
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 22:48:25
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 22:52:03
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 23:02:42
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 23:05:42
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 23:15:15
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:24:53
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:35:02
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 23:38:55
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 23:41:04
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:41:07
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:42:03
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:56:39
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:57:38
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:58:25
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 11-03-2017, 00:02:56
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 11-03-2017, 00:01:39
RE: Czy tylko ja? - Simon - 11-03-2017, 00:12:19
RE: Czy tylko ja? - kacperszkudlarek - 11-03-2017 01:13:33
RE: Czy tylko ja? - Texas Ranger - 11-03-2017, 01:45:16
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 11-03-2017, 12:49:05
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 11-03-2017, 01:46:04
RE: Czy tylko ja? - Texas Ranger - 11-03-2017, 01:51:57
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 11-03-2017, 01:54:25
RE: Czy tylko ja? - Tomasso94 - 11-03-2017, 13:06:16
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 11-03-2017, 13:34:59
RE: Czy tylko ja? - tramwajarz - 11-03-2017, 13:42:03


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 399
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3135
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 776
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 174
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 548
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 621
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34660
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 103
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 163
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 460
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 190
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 385
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 409
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 824

Reklama