Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Czy tylko ja?
Autor Wiadomość
Bartek Offline
Emerytowany Moderatroll


Liczba postów: 2,930
Imię: Bartek
Skąd: Jarosław
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #27
RE: Czy tylko ja?
Nie rozumiem pewnych osób które tutaj się rzucają. Skoro dostały punkty to nie były to punkty dane za ładne oczy tylko za przewinienie.
Każdy z nas może ma różne poglądy na niektóre wypowiedzi ale przeglądając niektórych posty i ostrzeżenia dochodzę do wniosku, że dane punkty zostały prawidłowo nałożone. Ale jeśli ktoś ma zarzuty do naszej pracy to proszę pisać do Tomka i nie mientkiego oni rozstrzygną czy dane punkty są dane prawidłowo czy jak to ktoś powiedział, że moderatorzy nadużywają swojej władzy.
Najlepiej było by gdyby moderatorzy mieli wywalone na całej linii i na forum panowała by samowolka i każdy wtedy byłby zadowolony bo nie było by "upierdliwych" moderatorów oraz punktów.
Co do Ciebie Rafale (Rafku) to poprzeglądaj swoje posty na spokojnie i zobacz co napisałeś i popatrz na swoje ostrzeżenia. Za darmo ich nikt Ci nie dał. Czytając te posty to albo kogoś wyśmiewasz albo piszesz chamsko. Wiem forum jest od wolnej wypowiedzi ale są granice. Skoro widzisz jakiś temat lub post który łamie regulamin to kliknij przycisk "Zgłoś" wtedy ktoś z nas sprawdzi i zrobi z tym porządek.
A co do miesięcznego bana to dostałeś go z uzbieranych punktów i nikt specjalnie Tobie nie nałożył.
I teraz postawcie się w naszej sytuacji. Doglądanie forum i sprawdzanie waszych wypowiedzi należy do naszej pracy i każdy z moderatorów ma swój punkt widzenia i każdy z nas może odbierać różnie posty ale z tego co widzę to w prawie 100% dane ostrzeżenia pokrywają się z moją opinią czy innego moderatora.
Więc nie wieszajcie na nas haków bo nikt z nas nie jest święty. I zanim coś napiszecie to pomyślcie ze sto razy jak nie więcej zanim coś napiszecie. A nie później płacz bo moderator zły bo moderator dał punkty.
Skoro zawiniłeś to weź to na klatę i nie zachowuj się jak dziecko.. Bo czytając ten temat odbiera, że jesteśmy w piaskownicy a nie w gronie ludzi dorosłych ..

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2017 23:44:59 przez Bartek.)
10-03-2017 23:14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 01:32:26
RE: Czy tylko ja? - pajak - 10-03-2017, 01:34:40
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 01:42:18
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 01:42:42
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 01:50:36
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 01:58:45
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 02:05:21
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 22:40:48
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 02:07:47
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 02:09:02
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 02:13:06
RE: Czy tylko ja? - nie_mientki - 10-03-2017, 03:09:52
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 08:45:49
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 15:40:54
RE: Czy tylko ja? - kacperszkudlarek - 10-03-2017, 17:16:33
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 18:31:04
RE: Czy tylko ja? - Rafku - 10-03-2017, 18:43:17
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017 23:14:14
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 21:40:02
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 22:32:26
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 22:34:24
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 22:43:08
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 22:44:35
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 22:48:25
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 22:52:03
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 23:02:42
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 23:05:42
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 23:15:15
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:24:53
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:35:02
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 23:38:55
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 23:41:04
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:41:07
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:42:03
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:56:39
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:57:38
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:58:25
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 11-03-2017, 00:02:56
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 11-03-2017, 00:01:39
RE: Czy tylko ja? - Simon - 11-03-2017, 00:12:19
RE: Czy tylko ja? - kacperszkudlarek - 11-03-2017, 01:13:33
RE: Czy tylko ja? - Texas Ranger - 11-03-2017, 01:45:16
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 11-03-2017, 12:49:05
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 11-03-2017, 01:46:04
RE: Czy tylko ja? - Texas Ranger - 11-03-2017, 01:51:57
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 11-03-2017, 01:54:25
RE: Czy tylko ja? - Tomasso94 - 11-03-2017, 13:06:16
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 11-03-2017, 13:34:59
RE: Czy tylko ja? - tramwajarz - 11-03-2017, 13:42:03


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 406
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3135
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 784
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 178
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 551
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 631
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34665
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 105
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 168
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 465
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 385
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 411
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 830

Reklama