Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Czy tylko ja?
Autor Wiadomość
Quake96 Offline
Pyr pyr, wrum, wrum :D
Moderatorzy


Liczba postów: 2,795
Imię: Piotr
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #19
RE: Czy tylko ja?
(10-03-2017 18:43:17)Rafku napisał(a):  I kompletnie nie zgadzam się, z tym że post sformułowany z irytujący sposób ma być surowo karany, no bo co jest w tym takiego strasznego?

Hmm zastanówmy się... Niezgodność z regulaminem? W Twoim przypadku irytujący to czasem za mało powiedziane. Jak masz kogoś wyśmiewać i wyzywać to może lepiej nic nie pisz. Może za chwilę w ogóle zniesiemy regulamin i zaczniemy pozwalać na wszystko? Pokaż mi choć jedno ostrzeżenie, które dostałeś niesłusznie, bo o ile sobie przypominam to zwykle twoje "nagrodzone" wypowiedzi w stosunku do innych były po prostu niemiłe, żeby nie powiedzieć chamskie.

Zaczyna się tu robić trochę niemiło, bo jak na razie widzę narzekanie na "nas" moderatorów, ale spójrzcie na drugą stronę bariery. Nie jeden dostał ostrzeżenie bo na nie po prostu zasługiwał, szczególnie Ty Rafku, więc nie wiem po co tutaj twój bojkot. Mogę się zgodzić z tym, że czasem reagujemy (szczególnie ja) zbyt ostro, ale nie mogę zgodzić się z tym że niesłusznie. Jeśli ktoś chce sobie powyzywać innych, bo ten założył kolejny "głupi" temat to niech może wróci do piaskownicy. Tutaj wymagajmy od siebie przynajmniej podstaw kultury. Nie może być tak, że "ooo moderatorzy tacy źli, każą tylko na lewo i prawo", bo za coś te kary są. A na kolejnych "niewiedzących" którzy zakładają tematy jest lepszy sposób niż zwyzywanie z miejsca. Obok każdego posta jest taki fajny przycisk "ZGŁOŚ". Kliknięcie w niego i napisanie w czym problem nie jest chyba takie trudne?

- Patrz pan, ale ciśnie tą jawką, no wariat!
- Ale panie, to dopiero drugi bieg się kończy...


"Skończyło się jak Bruce Lee, czy misja w kosmodromach
Nie nagra tego Grundig czy Unitra Diora...."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2017 22:35:51 przez Quake96.)
10-03-2017 22:34:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo Quake96 za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 01:32:26
RE: Czy tylko ja? - pajak - 10-03-2017, 01:34:40
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 01:42:18
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 01:42:42
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 01:50:36
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 01:58:45
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 02:05:21
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 22:40:48
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 02:07:47
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 02:09:02
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 02:13:06
RE: Czy tylko ja? - nie_mientki - 10-03-2017, 03:09:52
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 08:45:49
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 15:40:54
RE: Czy tylko ja? - kacperszkudlarek - 10-03-2017, 17:16:33
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 18:31:04
RE: Czy tylko ja? - Rafku - 10-03-2017, 18:43:17
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:14:14
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 21:40:02
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 22:32:26
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017 22:34:24
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 22:43:08
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 22:44:35
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 22:48:25
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 22:52:03
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 23:02:42
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 23:05:42
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 23:15:15
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:24:53
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:35:02
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 23:38:55
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 23:41:04
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:41:07
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:42:03
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:56:39
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:57:38
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:58:25
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 11-03-2017, 00:02:56
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 11-03-2017, 00:01:39
RE: Czy tylko ja? - Simon - 11-03-2017, 00:12:19
RE: Czy tylko ja? - kacperszkudlarek - 11-03-2017, 01:13:33
RE: Czy tylko ja? - Texas Ranger - 11-03-2017, 01:45:16
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 11-03-2017, 12:49:05
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 11-03-2017, 01:46:04
RE: Czy tylko ja? - Texas Ranger - 11-03-2017, 01:51:57
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 11-03-2017, 01:54:25
RE: Czy tylko ja? - Tomasso94 - 11-03-2017, 13:06:16
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 11-03-2017, 13:34:59
RE: Czy tylko ja? - tramwajarz - 11-03-2017, 13:42:03


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 399
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3135
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 776
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 174
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 548
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 621
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34660
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 103
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 163
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 460
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 190
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 385
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 409
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 824

Reklama