Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Ogar 200 by komarinho
Autor Wiadomość
adam50t1 Offline
Pasjonat PRLu
*


Liczba postów: 223
Imię: Adam
Skąd: Czarnków
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #285
RE: Romet Ogar 200 by komarinho
(05-09-2016 16:20:13)komarinho napisał(a):  Dla ogara to już końcówka sezonu, bo jutro wyjeżdżam, wracam pod koniec września i od razu jadę na studia do Krakowa . Może będę miał jeszcze parę ostatnich dni września na jakąś słoneczną przejażdżkę. Generalnie sezon ten był dla niego bardzo intensywny, nie będę się rozpisywał, ale dzielnie zrobił od połowy lipca niemalże 3500 km, a od początku sezonu około 5000. To całkiem sporo jak na motorower. Nigdy mnie nie zawiódł i ani razu się nie zepsuł - był moim niezawodnym środkiem transportu i gdyby nie on, to wiele rzeczy nie byłbym w stanie zrobić. Po prostu woził mnie jak głupi Smile Jestem zadowolony z niego i ten sezon będę wspominał przez lata. Wiele się działo, wiele wycieczek wpadło i w końcu mnóstwo kilometrów. W tym sezonie udało mi się na nim zrobić wielką pętlę Bieszczadzką i zwiedzić każdy zakątek oddalony o +/- 100 km od mojego domu. Niedawno poprawiłem lakier na osłonie filtra i bagażniku. Wczoraj wpadła ostatnia w tym sezonie prawdopodobnie już wycieczka w 2 osoby. Znów dzielnie i prężnie szedł przed siebie. A to przecież tylko Romet... Big Grin Włożyłem w niego trochę serca i z bezużytecznego grata stał się moim bohaterem Wink


To jest piękne...
Naprawdę niezłe. Cool

Legendy nigdy nie umierają !
05-09-2016 19:35:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 19-04-2015, 19:17:55
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Jaro5 - 19-04-2015, 19:28:08
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - TheNight - 19-04-2015, 19:34:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - KacU - 19-04-2015, 19:36:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 19-04-2015, 20:00:26
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 19-04-2015, 19:44:45
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - amin - 19-04-2015, 19:52:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 27-04-2015, 00:21:03
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - KubaBDG - 27-04-2015, 00:42:19
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 27-04-2015, 20:08:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Elest - 27-04-2015, 20:59:12
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 03-05-2015, 23:36:36
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - romek - 03-05-2015, 23:47:25
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 17-05-2015, 15:00:43
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - dawid639 - 28-05-2015, 23:21:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Pompuś - 13-10-2015, 22:19:40
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - kadetmen - 13-10-2015, 23:57:48
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - kadetmen - 14-10-2015, 12:43:43
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-11-2015, 00:03:30
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-11-2015, 00:18:35
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-11-2015, 00:25:59
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 05-11-2015, 00:39:22
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - KeiSangi - 06-11-2015, 16:44:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 06-11-2015, 19:56:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 06-11-2015, 22:59:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 07-11-2015, 01:06:58
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 07-11-2015, 22:15:39
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 15-11-2015, 20:18:49
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Matinek - 19-11-2015, 02:18:32
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 15-02-2016, 23:54:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Dawid.xD - 23-02-2016, 09:40:00
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - tipowg - 25-02-2016, 13:52:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 26-02-2016, 02:10:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 27-02-2016, 00:26:46
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 27-02-2016, 00:49:54
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - kadetmen - 01-03-2016, 20:05:47
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 01-03-2016, 20:26:51
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 09-03-2016, 23:07:44
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 09-03-2016, 23:41:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 10-03-2016, 00:06:15
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 11-03-2016, 01:50:49
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 11-03-2016, 02:07:15
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 19-03-2016, 20:03:42
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 19-03-2016, 23:29:19
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 19-03-2016, 23:40:09
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 24-03-2016, 22:20:51
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 26-03-2016, 01:57:30
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 26-03-2016, 14:36:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 26-03-2016, 20:06:47
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 26-03-2016, 23:14:17
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 26-03-2016, 23:16:59
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Michał - 26-03-2016, 23:27:24
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 27-03-2016, 00:08:38
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Michał - 27-03-2016, 00:27:25
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - 3SDM - 01-04-2016, 01:49:35
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 02-04-2016, 02:48:08
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 02-04-2016, 17:19:45
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 02-04-2016, 21:55:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - bujak96 - 02-04-2016, 22:03:51
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - bujak96 - 02-04-2016, 23:42:13
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 12-04-2016, 18:04:25
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 18-04-2016, 21:58:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 18-04-2016, 23:41:02
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 26-04-2016, 00:49:17
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 26-04-2016, 09:23:21
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Dawid.xD - 14-05-2016, 09:59:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 21-05-2016, 12:00:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 21-05-2016, 12:11:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 21-05-2016, 16:25:34
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Paweł13 - 21-05-2016, 21:43:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 22-05-2016, 00:46:08
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 22-05-2016, 00:57:39
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 25-05-2016, 17:57:42
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 07-06-2016, 01:07:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 07-06-2016, 18:09:46
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 09-06-2016, 01:37:07
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Arexu17 - 10-06-2016, 00:00:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 14-06-2016, 01:37:20
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 15-06-2016, 01:14:45
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - bujak96 - 25-06-2016, 17:47:05
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 28-06-2016, 23:46:42
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 03-07-2016, 14:22:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Michał - 04-07-2016, 00:39:33
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 04-07-2016, 17:07:11
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Arexu17 - 06-07-2016, 21:01:21
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 08-07-2016, 23:27:02
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Arexu17 - 08-07-2016, 23:59:48
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - loren13 - 17-07-2016, 23:24:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 17-07-2016, 23:38:18
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 01-08-2016, 18:27:34
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - adam50t1 - 05-09-2016 19:35:20
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - rafi555 - 05-09-2016, 17:16:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 05-09-2016, 17:51:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-09-2016, 19:43:48
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 05-09-2016, 20:53:21
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 13-12-2016, 22:33:59
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 13-12-2016, 23:29:32
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Modzik79 - 17-12-2016, 17:56:15
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 06-02-2017, 01:06:49
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 15-04-2017, 12:28:26
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 24-06-2017, 22:18:14
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - romek - 09-05-2022, 12:14:11
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Debesta - 09-05-2022, 13:07:54


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Dzisiaj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 91
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 22:49:52
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 86
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 501
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 525
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34523
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2994
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 69
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 314
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5203
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 175
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 340
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 363
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 758
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 252

Reklama