Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Polo M-760 - Kolejny Robak
Autor Wiadomość
joozek Offline
senior


Liczba postów: 2,413
Imię: Józek
Skąd: Lubin
Pojazd: Inny
Post: #231
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak
Projekt Romet Polo M-760 zakończony Smile
Zrobiłem przegląd i zarejestrowałem, choć z nie małymi perypetiami Big Grin
Jednak o tym napiszę pod zdjęciami, poniżej.






A teraz moja historia z rejestracją.
Polo kupiłem swojego czasu bez dokumentów, więc trochę musiałem pokombinować i zanabyć właściwe. Najlepsze okazały się "Wpis do ewidencji" Motorower Romet z datą pierwszej rej 1981 rok - idealne. Spisałem umowę kupna sprzedaży i wrzuciłem do pudełka Smile Wielokrotnie go oglądałem, choćby po to by odnaleźć nr ramy i takie tam - w sumie miałem dużo czasu. Wczoraj zrobiłem przegląd i dziś do WK, a tu zoonk Huh Pojazd wyrejestrowany - brak możliwości rej, ew na zabytek. Cooo? Co Pan mówi - skąd Pan to wie? taka była moja reakcja, a Pan mi wskazał właściwą pieczątkę w DR. Masakra Huh
Pan był jednak bardzo życzliwy, podpowiedział mi, jak można to ominąć. Jako, że pojazd był z sąsiedniego Powiatu - 20 km, nakazał mi schować stary DR i tylko z umową kupna sprzedaży i tablicą rej pojechać pod wskazany adres. Musi być warunek, a nawet 3, tzn, że właściciel musi nadal żyć, pojazd nie był nikomu wcześniej sprzedany i przerejestrowany i nie pochodzi z kradzieży.
Więc tak, z tą umową i tablicą rej pojechałem i poprosiłem o wydanie "Zaświadczenia o danych rej pojazdu" - jako nowy posiadacz pojazdu, zaznaczając, że stary DR zaginął, bo były właściciel nie może go znaleźć. Koszt zaświadczenia 17 zł. Trochę to potrwało, ale miła Pani znalazła właściwy pojazd. Oczywiście informacja o "wyrejestrowaniu pojazdu" była, ale Pani w zaświadczeniu napisała, że "pojazd został skreślony z ewidencji w 1989 roku"
Zwróćcie uwagę na słowa "skreślony", a nie "wyrejestrowany".
Podziękowałem za zaświadczenie i wróciłem do swojego WK.
Tu powitał mnie ten sam urzędnik i z uśmiechem na twarzy powiedział - "no to teraz możemy rejestrować" Smile Po 20 min, dostałem papiery i tablicę rej. Smile PEŁEN SUKCES

Po co to piszę? a no tak sobie pomyślałem, że często miałem możliwość kupna Romet-a, czy Komara od właściciela z tablicą rej, ale bez DR, bo gdzieś zaginął - Można?, można Big Grin
Może komuś ta moja historia się przyda Tongue

Denerwować się, to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty
12-08-2016 00:20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 4 użytkowników postawiło piwo joozek za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 08-12-2015, 00:47:54
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Marwerick - 08-12-2015, 00:52:36
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Semmao - 08-12-2015, 00:54:02
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Przemi998 - 08-12-2015, 01:02:08
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 08-12-2015, 01:11:59
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - krystian - 08-12-2015, 01:23:33
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - VRka :D - 08-12-2015, 10:33:10
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 08-12-2015, 23:28:06
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Quake96 - 10-12-2015, 12:58:41
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - komarinho - 10-12-2015, 20:39:42
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 10-12-2015, 23:13:52
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - krystian - 10-12-2015, 23:22:57
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - komarinho - 15-12-2015, 00:36:35
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Supryk - 15-12-2015, 01:00:12
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - rafi555 - 17-12-2015, 23:16:18
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 23-12-2015, 23:31:23
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - jurek_j - 23-12-2015, 23:42:17
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 23-12-2015, 23:54:40
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - jurek_j - 24-12-2015, 14:23:16
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Semmao - 24-12-2015, 14:27:57
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Mariusz - 25-12-2015, 10:41:38
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 12-01-2016, 00:04:57
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Szatek - 12-01-2016, 01:58:50
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Przemi998 - 12-01-2016, 02:39:58
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - ananas - 12-01-2016, 03:39:30
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 12-01-2016, 09:24:02
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - rafi555 - 12-01-2016, 18:18:54
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 13-01-2016, 02:14:56
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - ananas - 13-01-2016, 02:18:34
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - JGNZM - 13-01-2016, 02:19:28
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 13-01-2016, 02:28:16
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Szatek - 15-01-2016, 14:49:25
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 16-01-2016, 02:29:55
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Szatek - 16-01-2016, 18:12:44
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 17-01-2016, 04:38:38
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Szatek - 17-01-2016, 17:02:29
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 29-01-2016, 00:23:30
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 30-01-2016, 00:48:20
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - ananas - 29-01-2016, 02:14:31
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - kulin1998 - 30-01-2016, 01:20:12
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 30-01-2016, 01:25:05
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Komar_126 - 30-01-2016, 01:26:45
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Mariusz - 30-01-2016, 10:05:34
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Semmao - 30-01-2016, 12:08:28
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Szatek - 30-01-2016, 14:11:12
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 31-01-2016, 00:31:17
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Szatek - 31-01-2016, 18:53:07
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 09-02-2016, 01:26:55
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Szatek - 09-02-2016, 17:36:19
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 21-02-2016, 01:18:45
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Marwerick - 21-02-2016, 01:24:14
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 21-02-2016, 01:37:33
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - 3SDM - 21-02-2016, 04:00:23
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Mariusz - 21-02-2016, 09:21:46
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 21-02-2016, 13:18:35
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Mariusz - 21-02-2016, 22:24:54
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 22-02-2016, 00:23:17
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Majerano - 22-02-2016, 10:00:48
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Blues - 22-02-2016, 20:46:08
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 23-02-2016, 00:15:16
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 23-02-2016, 23:39:38
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - krystian - 23-02-2016, 23:48:50
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Emikel - 24-02-2016, 00:19:10
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 26-02-2016, 00:37:30
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - krystian - 26-02-2016, 00:46:28
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Djproject - 26-02-2016, 00:47:39
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - MadMMz - 26-02-2016, 00:56:00
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - kuba1028 - 26-02-2016, 01:11:20
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Quake96 - 26-02-2016, 02:03:46
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - ananas - 26-02-2016, 02:16:52
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - 3SDM - 26-02-2016, 07:46:55
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Mariusz - 26-02-2016, 08:59:34
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Blues - 26-02-2016, 12:15:24
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 02-03-2016, 00:36:24
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - komarinho - 02-03-2016, 00:58:42
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Quake96 - 02-03-2016, 01:03:16
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 02-03-2016, 01:06:03
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 02-03-2016, 01:03:49
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Quake96 - 02-03-2016, 01:05:36
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Quake96 - 02-03-2016, 01:10:35
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 02-03-2016, 01:15:47
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Blues - 02-03-2016, 23:15:37
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 04-03-2016, 01:32:40
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Richard - 04-03-2016, 20:30:42
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Mariusz - 05-03-2016, 20:26:12
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 06-03-2016, 00:57:49
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - krystian - 06-03-2016, 10:32:17
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Mariusz - 06-03-2016, 12:23:36
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 06-03-2016, 21:55:17
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Blues - 06-03-2016, 23:11:27
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Szatek - 07-03-2016, 18:30:45
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - komarinho - 07-03-2016, 18:43:01
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Mariusz - 07-03-2016, 19:30:31
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 07-03-2016, 22:37:57
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Szatek - 07-03-2016, 22:49:07
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 20-03-2016, 01:50:11
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 24-03-2016, 23:27:03
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 25-03-2016, 00:02:25
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 26-03-2016, 01:01:13
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Mariusz - 26-03-2016, 01:08:39
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Piotrek_j - 26-03-2016, 02:47:41
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - jurek_j - 26-03-2016, 11:11:49
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 26-03-2016, 11:28:40
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - komarinho - 26-03-2016, 13:24:32
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Mariusz - 27-03-2016, 22:00:34
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 27-03-2016, 22:50:22
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - ananas - 27-03-2016, 22:31:58
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Quake96 - 28-03-2016, 00:29:33
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - komarinho - 28-03-2016, 17:31:03
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - bujak96 - 28-03-2016, 17:39:47
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 29-03-2016, 00:09:30
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - T_NIK - 01-04-2016, 14:14:39
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 01-04-2016, 16:44:42
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 02-04-2016, 00:06:42
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Marwerick - 02-04-2016, 00:27:46
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - komarinho - 02-04-2016, 20:15:49
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 02-04-2016, 21:17:53
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Blues - 03-04-2016, 10:51:29
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 03-04-2016, 14:22:05
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - komarinho - 03-04-2016, 21:05:28
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 05-04-2016, 23:34:25
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - ananas - 06-04-2016, 00:17:49
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 06-04-2016, 22:53:03
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - krystian - 06-04-2016, 09:24:49
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - komarinho - 06-04-2016, 18:46:23
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - jurek_j - 06-04-2016, 21:15:16
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - komarinho - 06-04-2016, 21:55:25
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - jurek_j - 06-04-2016, 22:13:21
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 23-04-2016, 00:12:24
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Mariusz - 23-04-2016, 07:41:13
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 23-04-2016, 14:19:11
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Petronas - 23-04-2016, 21:53:58
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - pajak - 24-04-2016, 07:10:19
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 24-04-2016, 22:30:48
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Blues - 24-04-2016, 10:25:43
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Mariusz - 24-04-2016, 16:10:13
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - pajak - 24-04-2016, 23:23:54
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - komarinho - 24-04-2016, 23:35:45
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 24-04-2016, 23:39:01
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Grzesieq - 27-04-2016, 21:10:47
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 28-04-2016, 00:21:46
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Szatek - 28-04-2016, 00:30:46
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Quake96 - 28-04-2016, 00:40:27
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - JAKUBTMPL - 28-04-2016, 00:45:21
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Quake96 - 28-04-2016, 00:56:59
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - JAKUBTMPL - 28-04-2016, 01:10:25
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - komarinho - 28-04-2016, 09:56:36
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 28-04-2016, 14:22:42
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Szatek - 28-04-2016, 15:25:34
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 28-04-2016, 20:42:08
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Majerano - 28-04-2016, 17:09:14
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 28-04-2016, 20:45:41
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Quake96 - 28-04-2016, 20:45:10
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Szatek - 28-04-2016, 20:54:22
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - komarinho - 28-04-2016, 21:21:56
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 28-04-2016, 23:23:18
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Dawdzio - 29-04-2016, 00:40:50
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - VRka :D - 29-04-2016, 00:54:52
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Mariusz - 29-04-2016, 07:36:15
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 30-04-2016, 01:12:29
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - komarinho - 29-04-2016, 23:55:11
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - kuba1028 - 30-04-2016, 11:35:03
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 30-04-2016, 11:56:57
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 01-05-2016, 03:04:00
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - jurek_j - 01-05-2016, 10:52:12
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 01-05-2016, 12:09:31
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Szatek - 01-05-2016, 11:26:12
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 11-05-2016, 00:30:19
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - rafi555 - 11-05-2016, 16:14:28
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 11-05-2016, 22:33:56
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - bujak96 - 11-05-2016, 19:02:22
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Richard - 11-05-2016, 19:06:50
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - ananas - 11-05-2016, 21:50:58
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - VRka :D - 11-05-2016, 22:31:14
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Szatek - 12-05-2016, 00:03:53
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Szatek - 12-05-2016, 08:19:29
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 14-05-2016, 00:35:03
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - krystian - 14-05-2016, 00:44:47
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - VRka :D - 14-05-2016, 02:11:37
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 17-05-2016, 00:34:31
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - komarinho - 17-05-2016, 23:17:17
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 22-05-2016, 01:23:49
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - johnsonpl - 22-05-2016, 11:58:31
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 22-05-2016, 13:14:35
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Petronas - 22-05-2016, 13:23:39
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - ananas - 22-05-2016, 14:30:59
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Rafku - 22-05-2016, 17:22:46
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 22-05-2016, 17:54:16
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - VRka :D - 22-05-2016, 15:22:54
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Semmao - 22-05-2016, 17:06:44
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - VRka :D - 22-05-2016, 18:28:15
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 22-05-2016, 21:33:36
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 01-06-2016, 22:50:36
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 02-06-2016, 22:50:02
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 26-06-2016, 22:33:35
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 08-08-2016, 23:30:27
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 12-08-2016 00:20:05
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Semmao - 12-08-2016, 13:17:25
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - joozek - 12-08-2016, 23:08:21
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - Mariusz - 13-08-2016, 07:46:06
RE: Polo M-760 - Kolejny Robak - bkrukl - 15-12-2017, 21:31:29


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 480
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 74
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 502
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34500
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2975
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 59
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 102
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 280
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5192
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 167
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 329
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 355
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 745
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 243
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6513

Reklama