Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Ogar 200 by komarinho
Autor Wiadomość
komarinho Offline
długodystansowiec
*


Liczba postów: 552
Imię: Paweł
Skąd: Sanok/Kraków
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #277
RE: Romet Ogar 200 by komarinho
Cóż, w kwestii ogara pasuje się coś odezwać Big Grin 2 dni temu minął miesiąc od zamontowania elektronicznego licznika i... w ten jeden miesiąc ogar nabił 1700 km. Dużo prawda? Smile A co najlepsze, to że całkowicie bezawaryjnie i w dużej mierze w dwie osoby. Niedlugo minie także rok od remontu silnika i muszę powiedzieć że nigdy nie będę żałował kasy zainwestowanej w to przedsięwzięcie, bo z zdwojoną siłą mi się to wraca. Mam bezawaryjny, bezproblemowy i jak najbardziej pewny motorower, na który mogę siadać i jechać tam, gdzie akurat potrzebuje. Nigdy nie boję się że coś się zrypie. Po prostu jest ideolo. Big Grin Ogar pomaga przy remoncie MZ, wozi mnie w dwie osoby do Barto5050, gdzie ogarniamy części przed lakierowaniem do MZ... ogólnie pięknie. Ostatnio nawet zawiozłem nim pół Mz'tki do piaskowania, ogar załadowany po burty.. Tylko zdjęcia zapomniałem zrobić Tongue

Mam parę innych za to. Łapcie :F








Ale mam inne... Łapcie Big Grin

Mój Romet 100
Mój Romet Ogar 200
Moja MZ ETZ 150
01-08-2016 16:06:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 19-04-2015, 19:17:55
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Jaro5 - 19-04-2015, 19:28:08
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - TheNight - 19-04-2015, 19:34:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - KacU - 19-04-2015, 19:36:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 19-04-2015, 20:00:26
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 19-04-2015, 19:44:45
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - amin - 19-04-2015, 19:52:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 27-04-2015, 00:21:03
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - KubaBDG - 27-04-2015, 00:42:19
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 27-04-2015, 20:08:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Elest - 27-04-2015, 20:59:12
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 03-05-2015, 23:36:36
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - romek - 03-05-2015, 23:47:25
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 17-05-2015, 15:00:43
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - dawid639 - 28-05-2015, 23:21:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Pompuś - 13-10-2015, 22:19:40
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - kadetmen - 13-10-2015, 23:57:48
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - kadetmen - 14-10-2015, 12:43:43
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-11-2015, 00:03:30
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-11-2015, 00:18:35
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-11-2015, 00:25:59
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 05-11-2015, 00:39:22
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - KeiSangi - 06-11-2015, 16:44:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 06-11-2015, 19:56:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 06-11-2015, 22:59:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 07-11-2015, 01:06:58
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 07-11-2015, 22:15:39
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 15-11-2015, 20:18:49
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Matinek - 19-11-2015, 02:18:32
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 15-02-2016, 23:54:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Dawid.xD - 23-02-2016, 09:40:00
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - tipowg - 25-02-2016, 13:52:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 26-02-2016, 02:10:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 27-02-2016, 00:26:46
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 27-02-2016, 00:49:54
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - kadetmen - 01-03-2016, 20:05:47
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 01-03-2016, 20:26:51
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 09-03-2016, 23:07:44
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 09-03-2016, 23:41:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 10-03-2016, 00:06:15
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 11-03-2016, 01:50:49
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 11-03-2016, 02:07:15
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 19-03-2016, 20:03:42
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 19-03-2016, 23:29:19
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 19-03-2016, 23:40:09
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 24-03-2016, 22:20:51
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 26-03-2016, 01:57:30
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 26-03-2016, 14:36:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 26-03-2016, 20:06:47
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 26-03-2016, 23:14:17
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 26-03-2016, 23:16:59
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Michał - 26-03-2016, 23:27:24
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 27-03-2016, 00:08:38
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Michał - 27-03-2016, 00:27:25
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - 3SDM - 01-04-2016, 01:49:35
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 02-04-2016, 02:48:08
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 02-04-2016, 17:19:45
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 02-04-2016, 21:55:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - bujak96 - 02-04-2016, 22:03:51
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - bujak96 - 02-04-2016, 23:42:13
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 12-04-2016, 18:04:25
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 18-04-2016, 21:58:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 18-04-2016, 23:41:02
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 26-04-2016, 00:49:17
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 26-04-2016, 09:23:21
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Dawid.xD - 14-05-2016, 09:59:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 21-05-2016, 12:00:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 21-05-2016, 12:11:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 21-05-2016, 16:25:34
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Paweł13 - 21-05-2016, 21:43:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 22-05-2016, 00:46:08
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 22-05-2016, 00:57:39
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 25-05-2016, 17:57:42
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 07-06-2016, 01:07:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 07-06-2016, 18:09:46
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 09-06-2016, 01:37:07
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Arexu17 - 10-06-2016, 00:00:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 14-06-2016, 01:37:20
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 15-06-2016, 01:14:45
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - bujak96 - 25-06-2016, 17:47:05
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 28-06-2016, 23:46:42
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 03-07-2016, 14:22:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Michał - 04-07-2016, 00:39:33
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 04-07-2016, 17:07:11
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Arexu17 - 06-07-2016, 21:01:21
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 08-07-2016, 23:27:02
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Arexu17 - 08-07-2016, 23:59:48
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - loren13 - 17-07-2016, 23:24:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 17-07-2016, 23:38:18
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 01-08-2016 16:06:14
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 01-08-2016, 18:27:34
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - adam50t1 - 05-09-2016, 19:35:20
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - rafi555 - 05-09-2016, 17:16:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 05-09-2016, 17:51:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-09-2016, 19:43:48
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 05-09-2016, 20:53:21
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 13-12-2016, 22:33:59
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 13-12-2016, 23:29:32
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Modzik79 - 17-12-2016, 17:56:15
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 06-02-2017, 01:06:49
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 15-04-2017, 12:28:26
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 24-06-2017, 22:18:14
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - romek - 09-05-2022, 12:14:11
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Debesta - 09-05-2022, 13:07:54


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Dzisiaj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 90
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 22:49:52
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 86
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 501
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 525
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34523
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2994
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 69
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 314
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5203
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 175
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 340
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 363
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 758
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 252

Reklama