Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Ogar 200 by komarinho
Autor Wiadomość
komarinho Offline
długodystansowiec
*


Liczba postów: 552
Imię: Paweł
Skąd: Sanok/Kraków
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #254
RE: Romet Ogar 200 by komarinho
Witam. Jest na prawdę dobrze. Dawno nic nie pisałem (w miarę dawno) ale tymczasem u ogara lecą kolejne kilometry. Półtora tygodnia temu dotarł do mnie możliwie najlepszy jakościowo łańcuch na rynku firmy DID, japoński jakiś, i zrobiłem na nim już ponad 500 km. Jest bezproblemowy. Nie słychać go, problemy z napinaniem się łańcucha zniknęły, a kółko kręci się w końcu z łatwością jak w dziecięcym rowerku Tongue I o to mi chodziło Big Grin Co więcej to dorwałem pasującą linkę sprzęgła współczesnej produkcji, jest to tak zwana "linka sprzęgła ogar 200 stary typ", gdyby ktoś szukał... Na Jackmotors Big Grin Do ogarka trafiła też nowiutka stomilka w świetnym stanie na przód, na tył kupiłem taką samą na zapas, jeśli kiedyś Pantera się skończy Smile

Parę zdjęć z życia ogara Smile











Porównanie starej i nowej opony Smile






Poza tym w Sanoku 3 dni temu spotkałem pewnego pana. Stał on na stacji benzynowej starym, brudnym i zmęczonym simsonem s50. W dodatku obładowanym. Gość brudny, w starych ubraniach, zarośnięty i widocznie zmęczony podróżą. Okazało się że wraca z Turcji. Tak z Turcji, był jeszcze w Bułgarii a sam jest z zachodnich niemiec. Zatem tysiące kilometrów na tym simsonie... No szok dla mnie po prostu. Pełen szacunek dla takich ludzi. Nie miał gpsów, nic. Był to taki typowy spontaniczny podróżnik który dba tylko o życie w drodze, zero wygód. Kupił na stacji zimną wodę, zalał 4 litry do Simsona i pojechał dalej zaraz po tym jak pooglądał mojego ogara. Piękna historia.







I te powroty ogarem o zachodzie słońca Wink


Mój Romet 100
Mój Romet Ogar 200
Moja MZ ETZ 150
24-06-2016 12:42:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 19-04-2015, 19:17:55
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Jaro5 - 19-04-2015, 19:28:08
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - TheNight - 19-04-2015, 19:34:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - KacU - 19-04-2015, 19:36:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 19-04-2015, 20:00:26
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 19-04-2015, 19:44:45
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - amin - 19-04-2015, 19:52:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 27-04-2015, 00:21:03
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - KubaBDG - 27-04-2015, 00:42:19
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 27-04-2015, 20:08:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Elest - 27-04-2015, 20:59:12
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 03-05-2015, 23:36:36
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - romek - 03-05-2015, 23:47:25
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 17-05-2015, 15:00:43
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - dawid639 - 28-05-2015, 23:21:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Pompuś - 13-10-2015, 22:19:40
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - kadetmen - 13-10-2015, 23:57:48
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - kadetmen - 14-10-2015, 12:43:43
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-11-2015, 00:03:30
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-11-2015, 00:18:35
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-11-2015, 00:25:59
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 05-11-2015, 00:39:22
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - KeiSangi - 06-11-2015, 16:44:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 06-11-2015, 19:56:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 06-11-2015, 22:59:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 07-11-2015, 01:06:58
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 07-11-2015, 22:15:39
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 15-11-2015, 20:18:49
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Matinek - 19-11-2015, 02:18:32
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 15-02-2016, 23:54:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Dawid.xD - 23-02-2016, 09:40:00
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - tipowg - 25-02-2016, 13:52:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 26-02-2016, 02:10:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 27-02-2016, 00:26:46
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 27-02-2016, 00:49:54
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - kadetmen - 01-03-2016, 20:05:47
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 01-03-2016, 20:26:51
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 09-03-2016, 23:07:44
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 09-03-2016, 23:41:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 10-03-2016, 00:06:15
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 11-03-2016, 01:50:49
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 11-03-2016, 02:07:15
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 19-03-2016, 20:03:42
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 19-03-2016, 23:29:19
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 19-03-2016, 23:40:09
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 24-03-2016, 22:20:51
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 26-03-2016, 01:57:30
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 26-03-2016, 14:36:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 26-03-2016, 20:06:47
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 26-03-2016, 23:14:17
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 26-03-2016, 23:16:59
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Michał - 26-03-2016, 23:27:24
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 27-03-2016, 00:08:38
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Michał - 27-03-2016, 00:27:25
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - 3SDM - 01-04-2016, 01:49:35
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 02-04-2016, 02:48:08
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 02-04-2016, 17:19:45
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 02-04-2016, 21:55:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - bujak96 - 02-04-2016, 22:03:51
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - bujak96 - 02-04-2016, 23:42:13
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 12-04-2016, 18:04:25
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 18-04-2016, 21:58:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 18-04-2016, 23:41:02
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 26-04-2016, 00:49:17
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 26-04-2016, 09:23:21
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Dawid.xD - 14-05-2016, 09:59:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 21-05-2016, 12:00:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 21-05-2016, 12:11:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 21-05-2016, 16:25:34
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Paweł13 - 21-05-2016, 21:43:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 22-05-2016, 00:46:08
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 22-05-2016, 00:57:39
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 25-05-2016, 17:57:42
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 07-06-2016, 01:07:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 07-06-2016, 18:09:46
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 09-06-2016, 01:37:07
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Arexu17 - 10-06-2016, 00:00:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 14-06-2016, 01:37:20
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 15-06-2016, 01:14:45
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 24-06-2016 12:42:49
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - bujak96 - 25-06-2016, 17:47:05
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 28-06-2016, 23:46:42
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 03-07-2016, 14:22:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Michał - 04-07-2016, 00:39:33
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 04-07-2016, 17:07:11
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Arexu17 - 06-07-2016, 21:01:21
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 08-07-2016, 23:27:02
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Arexu17 - 08-07-2016, 23:59:48
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - loren13 - 17-07-2016, 23:24:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 17-07-2016, 23:38:18
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 01-08-2016, 18:27:34
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - adam50t1 - 05-09-2016, 19:35:20
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - rafi555 - 05-09-2016, 17:16:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 05-09-2016, 17:51:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-09-2016, 19:43:48
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 05-09-2016, 20:53:21
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 13-12-2016, 22:33:59
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 13-12-2016, 23:29:32
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Modzik79 - 17-12-2016, 17:56:15
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 06-02-2017, 01:06:49
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 15-04-2017, 12:28:26
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 24-06-2017, 22:18:14
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - romek - 09-05-2022, 12:14:11
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Debesta - 09-05-2022, 13:07:54


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 19:58:43
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 64
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 496
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 82
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 518
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34513
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2989
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 68
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 308
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 337
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 361
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 754
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 246

Reklama