Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
KOMAR 2350-2 kolejny Robak
Autor Wiadomość
komarinho Offline
długodystansowiec
*


Liczba postów: 552
Imię: Paweł
Skąd: Sanok/Kraków
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #37
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak
Był to produkt rometa z 1975 roku którego powstanie i wypuszczanie na rynek było związane albo z chęcią urozmaicenia komarów o części ze sporta (kierownicę i siedzenie) albo chęć robienia pseudo sporta, bez baku Tongue Albo dlatego że nie mieli części typowo komarowskich... Co tu gdybać. Części typowe dla 2350 na pewno mieli bo takie siedzenia szły też choćby do motorynek, a kierownice to wiadomo Big Grin

Mój Romet 100
Mój Romet Ogar 200
Moja MZ ETZ 150
04-04-2016 16:53:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 11-11-2015, 03:14:10
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Kanilox - 11-11-2015, 03:52:27
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - rommel - 11-11-2015, 09:10:17
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Kanilox - 11-11-2015, 11:31:39
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - romek - 11-11-2015, 12:11:10
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 11-11-2015, 13:52:01
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - kryspinn - 11-11-2015, 12:31:16
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - komarinho - 11-11-2015, 13:55:43
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - knypas - 11-11-2015, 14:07:33
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - adam50t1 - 11-11-2015, 14:52:39
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - ananas - 11-11-2015, 14:54:38
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - komarinho - 11-11-2015, 15:38:31
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 11-11-2015, 18:29:30
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - komarinho - 11-11-2015, 18:54:17
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - adam50t1 - 11-11-2015, 19:39:33
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - komarinho - 11-11-2015, 21:15:46
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Suwmiarka - 11-11-2015, 19:41:03
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 12-11-2015, 00:35:25
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 12-11-2015, 01:01:31
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Kanilox - 12-11-2015, 01:17:19
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Kanilox - 12-11-2015, 00:54:24
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 12-11-2015, 01:26:04
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - komarinho - 12-11-2015, 02:16:15
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 12-12-2015, 00:56:17
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - kulin1998 - 12-12-2015, 01:42:06
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Majerano - 12-12-2015, 12:53:47
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 12-12-2015, 19:46:18
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - bujak96 - 13-12-2015, 22:11:41
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - komarinho - 13-12-2015, 22:45:32
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - bujak96 - 13-12-2015, 23:20:52
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 12-01-2016, 00:01:25
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - rafi555 - 12-01-2016, 18:24:25
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - rafi555 - 04-04-2016, 15:24:15
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Suwmiarka - 04-04-2016, 15:55:52
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - rafi555 - 04-04-2016, 16:26:27
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - komarinho - 04-04-2016 16:53:18
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - rafi555 - 04-04-2016, 17:22:24
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Szatek - 04-04-2016, 18:55:58
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - rafi555 - 04-04-2016, 20:38:01
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 04-04-2016, 22:52:21
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - rafi555 - 04-04-2016, 23:02:26
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 04-06-2016, 00:48:54
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Suwmiarka - 28-06-2016, 09:46:35
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - ananas - 28-06-2016, 11:53:51
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Suwmiarka - 28-06-2016, 11:58:13
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 28-06-2016, 12:02:55
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - ananas - 28-06-2016, 12:16:49
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Quake96 - 28-06-2016, 15:02:24
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 28-06-2016, 17:27:40
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 12-08-2016, 23:31:19
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 23-08-2016, 02:42:33
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 06-12-2016, 00:28:26
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 06-12-2016, 00:38:02
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 06-12-2016, 00:56:07
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 06-12-2016, 12:56:16
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Szatek - 06-12-2016, 15:19:04
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 06-12-2016, 15:27:09
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Szatek - 06-12-2016, 15:41:13
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - ananas - 06-12-2016, 23:52:21
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 19-12-2016, 01:04:10
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Komar_126 - 19-12-2016, 01:17:18
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Szatek - 19-12-2016, 01:22:23
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - krystian - 19-12-2016, 01:34:09
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 19-12-2016, 10:43:40
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Szatek - 19-12-2016, 11:11:48
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 19-12-2016, 11:33:18
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - pajak - 19-12-2016, 14:41:48
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 19-12-2016, 14:58:58
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 21-12-2016, 00:53:34
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - pajak - 21-12-2016, 20:42:20
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - regan - 21-12-2016, 20:57:43
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 23-12-2016, 01:56:54
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - rafi555 - 23-12-2016, 11:26:25
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - krystian - 23-12-2016, 12:41:33
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Suwmiarka - 04-01-2017, 20:53:27
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Barto5050 - 04-01-2017, 23:33:35
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 05-01-2017, 01:21:55
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 05-02-2017, 03:29:31
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - pajak - 05-02-2017, 04:00:36
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - komarinho - 05-02-2017, 13:44:37
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 23-02-2017, 21:04:14
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 23-02-2017, 21:12:55
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 23-02-2017, 21:53:07
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Djproject - 23-02-2017, 21:32:20
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - vwMaly - 23-02-2017, 22:03:02
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 23-02-2017, 22:07:10
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Kanilox - 23-02-2017, 22:20:15
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 24-02-2017, 00:44:12
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - vwMaly - 24-02-2017, 15:12:03
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 24-02-2017, 18:02:27
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Quake96 - 24-02-2017, 20:27:11
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - vwMaly - 24-02-2017, 20:28:46
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Quake96 - 24-02-2017, 20:30:28
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Szatek - 24-02-2017, 21:20:55
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Quake96 - 24-02-2017, 21:36:03
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 25-02-2017, 00:34:22
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Quake96 - 25-02-2017, 01:04:14
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 25-02-2017, 01:57:22
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Quake96 - 25-02-2017, 02:06:33
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 25-02-2017, 02:19:03
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - Quake96 - 25-02-2017, 02:20:56
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - joozek - 13-04-2017, 20:31:46
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - pajak - 13-04-2017, 20:55:00
RE: KOMAR 2350-2 kolejny Robak - boguc - 13-04-2017, 22:07:37


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 368
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3128
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 776
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 170
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 546
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 605
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34654
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 98
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 159
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 446
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5228
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 189
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 382
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 818

Reklama