Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Nowy złomek - MOTORYNKA
Autor Wiadomość
MadMMz Offline
Kupię wszelkiego rodzaju Romety
*


Liczba postów: 113
Imię: Alek
Skąd: MMz
Pojazd: Romet Komar
Post: #19
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA
Kupuje dla siebie więc i dla siebie chciałbym wyremontować. Części kupiłem nowe poza uchwytem wydechu bo i takie wynalazki widziałem. Najfajniej by było gdybym kupił części z epoki ale to droga zabawa i ciężko znaleść coś w dobrym stanie. Do motorynki poszukuje jeszcze mocowania tylnej lampy wraz z uchwytem tablicy, ale jak widzę na aukcjach ceny około 100 PLN to dochodzę do wniosku że tak jak teraz też może byś. Tym bardziej że za całą motorynkę dałem 200 PLN.
02-02-2016 21:58:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 20-04-2015, 20:54:07
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - albinos176 - 20-04-2015, 21:10:07
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 20-04-2015, 21:30:14
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - knypas - 20-04-2015, 21:41:16
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - albinos176 - 20-04-2015, 21:41:55
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MeraM - 20-04-2015, 21:45:37
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 20-04-2015, 21:45:50
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - albinos176 - 20-04-2015, 21:48:45
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MeraM - 20-04-2015, 21:54:23
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - knypas - 20-04-2015, 22:29:17
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 20-04-2015, 22:29:35
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 21-04-2015, 20:58:46
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - albinos176 - 22-04-2015, 16:18:30
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - knypas - 23-04-2015, 10:29:31
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 07-05-2015, 21:16:45
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - charper - 02-02-2016, 01:06:18
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - albinos176 - 04-11-2015, 16:17:27
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 01-02-2016, 23:49:19
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 02-02-2016 21:58:19
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 19-02-2017, 00:00:24
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - joozek - 19-02-2017, 12:46:50
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 19-02-2017, 14:07:21
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 20-02-2017, 00:18:18
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - joozek - 20-02-2017, 00:24:51
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 20-02-2017, 00:39:19
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - joozek - 20-02-2017, 00:46:28
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 20-02-2017, 00:52:19
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - Szatek - 20-02-2017, 10:21:09
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 20-02-2017, 14:58:04
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - Szatek - 20-02-2017, 15:40:31
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 20-02-2017, 16:37:00
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - Szatek - 20-02-2017, 17:11:57
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 20-02-2017, 17:41:17
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - Szatek - 20-02-2017, 17:59:09
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 20-02-2017, 21:03:55
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 23-02-2017, 10:35:13
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 02-03-2017, 22:52:08
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - Quake96 - 03-03-2017, 04:06:01
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 14-03-2017, 23:30:09
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 03-03-2017, 08:17:39
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - Quake96 - 03-03-2017, 13:55:13
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 03-03-2017, 14:36:50
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - komarinho - 03-03-2017, 15:12:33
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 03-03-2017, 16:47:42
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 15-03-2017, 18:00:45
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - Quake96 - 15-03-2017, 22:19:44
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 11-05-2017, 23:43:04
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - nie_mientki - 12-05-2017, 12:58:07
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 14-05-2017, 19:14:52
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - rafi555 - 14-05-2017, 21:16:50
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 14-05-2017, 21:32:21
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - nie_mientki - 15-05-2017, 10:16:43
RE: Nowy złomek - MOTORYNKA - MadMMz - 16-05-2017, 10:25:22


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 228
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3055
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 754
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 138
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 527
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 566
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34576
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 89
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 143
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 397
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5215
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 364
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 377
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 787

Reklama