Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Spuszczony olej...
Autor Wiadomość
JGNZM Offline
Chartełowiec
Moderatorzy


Liczba postów: 1,247
Imię: Mikołaj
Skąd: Wielkopolskie
Pojazd: Romet Chart
Post: #5
RE: Spuszczony olej...
Jak właśnie nie docierałeś to nic się nie stanie. Albo nie zmieniłeś skrzyni biegów lub coś podobnego to nic się nie stanie. Lux od razu robi się czarny. Taki jakiś jest.
20-01-2016 01:42:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Spuszczony olej... - dominik963 - 20-01-2016, 00:42:25
RE: Spuszczony olej... - joozek - 20-01-2016, 00:57:49
RE: Spuszczony olej... - zajkit55 - 20-01-2016, 01:00:59
RE: Spuszczony olej... - Wojtek3362 - 20-01-2016, 01:03:51
RE: Spuszczony olej... - JGNZM - 20-01-2016 01:42:56
RE: Spuszczony olej... - Jaro5 - 20-01-2016, 02:55:54
RE: Spuszczony olej... - darek23 - 20-01-2016, 10:20:10
RE: Spuszczony olej... - 175mateusz - 20-01-2016, 11:02:00
RE: Spuszczony olej... - plusminus - 20-01-2016, 11:49:25
RE: Spuszczony olej... - Supryk - 20-01-2016, 12:44:12
RE: Spuszczony olej... - hvil - 20-01-2016, 13:09:07
RE: Spuszczony olej... - charper - 20-01-2016, 17:14:18
RE: Spuszczony olej... - bartosz1907 - 20-01-2016, 13:35:03
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 20-01-2016, 18:36:47
RE: Spuszczony olej... - charper - 21-01-2016, 15:02:30
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 22-01-2016, 10:51:43
RE: Spuszczony olej... - MZtkowicz - 20-01-2016, 19:01:22
RE: Spuszczony olej... - Jaro5 - 20-01-2016, 19:23:17
RE: Spuszczony olej... - dominik963 - 20-01-2016, 20:42:20
RE: Spuszczony olej... - Jaro5 - 20-01-2016, 20:59:36
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 20-01-2016, 23:10:01
RE: Spuszczony olej... - raterro - 20-01-2016, 23:14:47
RE: Spuszczony olej... - JGNZM - 20-01-2016, 23:20:24
RE: Spuszczony olej... - raterro - 20-01-2016, 23:21:49
RE: Spuszczony olej... - Jaro5 - 20-01-2016, 23:30:58
RE: Spuszczony olej... - bartosz1907 - 21-01-2016, 15:37:51
RE: Spuszczony olej... - 175mateusz - 21-01-2016, 15:56:13
RE: Spuszczony olej... - KeiSangi - 21-01-2016, 18:36:26
RE: Spuszczony olej... - jurek_j - 21-01-2016, 19:10:58
RE: Spuszczony olej... - joozek - 22-01-2016, 01:12:04
RE: Spuszczony olej... - ananas - 22-01-2016, 01:47:08
RE: Spuszczony olej... - tipowg - 22-01-2016, 14:27:56
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 22-01-2016, 15:34:58
RE: Spuszczony olej... - jurek_j - 22-01-2016, 20:12:36
RE: Spuszczony olej... - VRka :D - 22-01-2016, 20:42:10
RE: Spuszczony olej... - MZtkowicz - 22-01-2016, 21:03:50
RE: Spuszczony olej... - simsorynka - 22-01-2016, 15:57:16
RE: Spuszczony olej... - tipowg - 22-01-2016, 16:00:46
RE: Spuszczony olej... - Henryk333 - 22-01-2016, 17:51:35
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 22-01-2016, 17:56:44
RE: Spuszczony olej... - Wojtek3362 - 22-01-2016, 18:30:17
RE: Spuszczony olej... - bartosz1907 - 22-01-2016, 22:06:26
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 22-01-2016, 23:34:46
RE: Spuszczony olej... - MZtkowicz - 23-01-2016, 13:36:01
RE: Spuszczony olej... - jurek_j - 24-01-2016, 13:15:46
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 24-01-2016, 15:47:10
RE: Spuszczony olej... - hvil - 23-01-2016, 00:07:24
RE: Spuszczony olej... - raterro - 23-01-2016, 00:11:52
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 23-01-2016, 01:44:53
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 23-01-2016, 00:25:24
RE: Spuszczony olej... - joozek - 23-01-2016, 01:15:47
RE: Spuszczony olej... - nie_mientki - 23-01-2016, 01:28:00
RE: Spuszczony olej... - joozek - 23-01-2016, 01:39:30
RE: Spuszczony olej... - krystian - 24-01-2016, 14:14:51
RE: Spuszczony olej... - bartosz1907 - 24-01-2016, 14:32:42
RE: Spuszczony olej... - krystian - 24-01-2016, 15:26:02


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet Ogar 200
Ostatni post: Xekot
Wczoraj 22:03:10
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 110
Mulenie dezamet 027
Ostatni post: Frytka
Wczoraj 21:03:23
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 42
CC700 Young 98' a.k.a.Mło...
Ostatni post: Quake96
30-06-2026 22:14:07
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 381
Witam
Ostatni post: ZINGS_3
30-06-2026 13:26:57
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 82
Romecik
Ostatni post: romek
30-06-2026 09:34:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 105
Ogólnopolskie liczenie D...
Ostatni post: Frytka
29-06-2026 03:09:30
» Odpowiedzi: 54
» Wyświetleń: 67637
Dalton gxf 50 lux koła
Ostatni post: Frytka
29-06-2026 00:21:17
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 111
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
28-06-2026 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 100
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
28-06-2026 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 539
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 893
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3344
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 851
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 288
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 690
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 749

Reklama