Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
ananasowa kaczka
Autor Wiadomość
ananas Offline
Technik
*


Liczba postów: 1,076
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Inny
Post: #53
RE: ananasowa kaczka
Dzięki Tongue Co do chromu to nie wiem, pewnie by to wyczyścili, ale po pierwsze przygotowując sam oszczędzam (pewnie to też kosztuje) a po drugie jakoś ufam swojej pracy najbardziej. I tak pewnie coś poprawią, ale zawsze będzie już z grubsza zrobione. Natomiast tam, gdzie cynkuję, to muszę sam wszystko przygotować. Ogólnie można przyjąć zasadę, że ocynk będzie wyglądać tak samo jak powierzchnia pod nim, nic za bardzo nie wypełni, bo jest cienki. Jeśli są głębokie wżery to może to nie wyjść. Dzisiaj mało porobiłem, bo głównie poza domem, natomiast umyłem chociaż chlapacz:



Jak będzie okazja, to kupię marker do opon i poprawię te napisy. Wiem że może to się nie podobać, ale jak dla mnie to fajny epokowy dodatek i na pewno zostaje Smile

Zająłem się też odblaskiem, który znajduje się w tym kółku po środku. Na początku jak widać wyglądał daremnie, brudny i pożółknięty plastik oraz matowe, porysowane szkło:



Na szczęście odprawiłem moje czary, i... nadal wygląda daremnie. Udało mi się tylko wyczyścić brud i wypolerować sam odblask. Potem przetarłem to woskiem i ujdzie, no ale na pożółkły plastik i rysy nic nie poradzę.

15-01-2016 21:54:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ananasowa kaczka - ananas - 17-10-2015, 23:37:27
RE: ananasowa kaczka - Emikel - 17-10-2015, 23:48:58
RE: ananasowa kaczka - VRka :D - 17-10-2015, 23:50:12
RE: ananasowa kaczka - ananas - 18-10-2015, 00:19:24
RE: ananasowa kaczka - Quake96 - 18-10-2015, 00:33:25
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 18-10-2015, 20:09:02
RE: ananasowa kaczka - ananas - 20-10-2015, 22:40:48
RE: ananasowa kaczka - ananas - 22-10-2015, 00:27:49
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 22-10-2015, 02:18:03
RE: ananasowa kaczka - knypas - 22-10-2015, 12:06:00
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 22-10-2015, 13:20:58
RE: ananasowa kaczka - knypas - 24-10-2015, 18:29:28
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 24-10-2015, 22:28:37
RE: ananasowa kaczka - ananas - 04-11-2015, 23:05:36
RE: ananasowa kaczka - albinos176 - 04-11-2015, 23:10:05
RE: ananasowa kaczka - ananas - 04-11-2015, 23:22:48
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 04-11-2015, 23:19:14
RE: ananasowa kaczka - Dawdzio - 04-11-2015, 23:54:31
RE: ananasowa kaczka - ananas - 05-11-2015, 21:39:17
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 05-11-2015, 22:42:10
RE: ananasowa kaczka - ananas - 05-11-2015, 22:52:36
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 05-11-2015, 23:34:54
RE: ananasowa kaczka - Dawdzio - 05-11-2015, 23:56:58
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 06-11-2015, 00:08:03
RE: ananasowa kaczka - ananas - 08-11-2015, 22:24:00
RE: ananasowa kaczka - Quake96 - 08-11-2015, 22:40:49
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 09-11-2015, 00:37:36
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 09-11-2015, 01:14:40
RE: ananasowa kaczka - ananas - 19-11-2015, 22:02:05
RE: ananasowa kaczka - adam50t1 - 20-11-2015, 00:16:25
RE: ananasowa kaczka - ananas - 21-11-2015, 01:10:10
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 21-11-2015, 04:50:02
RE: ananasowa kaczka - ananas - 04-01-2016, 01:42:59
RE: ananasowa kaczka - Paweł13 - 04-01-2016, 18:09:19
RE: ananasowa kaczka - ananas - 06-01-2016, 01:21:09
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 06-01-2016, 21:49:52
RE: ananasowa kaczka - ananas - 06-01-2016, 22:48:20
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 06-01-2016, 23:42:32
RE: ananasowa kaczka - ananas - 07-01-2016, 01:16:23
RE: ananasowa kaczka - ananas - 09-01-2016, 01:35:42
Odp: ananasowa kaczka - Latos - 09-01-2016, 12:34:28
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 09-01-2016, 21:00:22
RE: ananasowa kaczka - ananas - 10-01-2016, 00:37:22
RE: ananasowa kaczka - Latos - 09-01-2016, 21:12:05
RE: ananasowa kaczka - PawełBike - 09-01-2016, 22:01:17
RE: ananasowa kaczka - Ryżak - 10-01-2016, 00:23:14
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 10-01-2016, 02:25:09
RE: ananasowa kaczka - Latos - 10-01-2016, 03:41:26
RE: ananasowa kaczka - ananas - 15-01-2016, 01:24:07
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 15-01-2016, 02:18:07
RE: ananasowa kaczka - Blusik - 15-01-2016, 02:52:25
RE: ananasowa kaczka - buri97pl - 15-01-2016, 13:58:17
RE: ananasowa kaczka - ananas - 15-01-2016 21:54:56
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 15-01-2016, 23:01:17
RE: ananasowa kaczka - ananas - 17-01-2016, 20:22:17
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 17-01-2016, 20:33:01
RE: ananasowa kaczka - ananas - 17-01-2016, 20:55:53
Odp: ananasowa kaczka - Latos - 18-01-2016, 11:12:06
RE: ananasowa kaczka - ananas - 27-01-2016, 00:46:17
RE: ananasowa kaczka - bujak96 - 27-01-2016, 01:02:20
RE: ananasowa kaczka - ananas - 27-01-2016, 01:51:46
RE: ananasowa kaczka - ananas - 28-01-2016, 18:02:32
RE: ananasowa kaczka - ananas - 02-02-2016, 01:12:51
RE: ananasowa kaczka - ananas - 02-02-2016, 23:18:25
RE: ananasowa kaczka - fachowiec - 03-02-2016, 00:03:51
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 03-02-2016, 00:12:37
RE: ananasowa kaczka - ananas - 04-02-2016, 23:40:27
RE: ananasowa kaczka - buri97pl - 05-02-2016, 17:21:03
RE: ananasowa kaczka - ananas - 18-02-2016, 23:40:34
RE: ananasowa kaczka - Blusik - 19-02-2016, 00:06:09
RE: ananasowa kaczka - Conqeror - 19-04-2016, 00:38:01
RE: ananasowa kaczka - ananas - 21-04-2016, 01:37:05
RE: ananasowa kaczka - ananas - 08-05-2016, 21:45:57
RE: ananasowa kaczka - VRka :D - 08-05-2016, 22:05:59
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 27-06-2016, 16:17:19
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 25-08-2016, 01:47:13
RE: ananasowa kaczka - ananas - 02-10-2016, 21:20:58
RE: ananasowa kaczka - ananas - 17-03-2017, 00:20:24
RE: ananasowa kaczka - XeardonLordeX - 17-03-2017, 20:31:19
RE: ananasowa kaczka - BellaUrsa - 28-06-2017, 14:37:54
RE: ananasowa kaczka - Majerano - 28-06-2017, 16:33:56
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 29-01-2018, 20:28:09


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 18:18:42
» Odpowiedzi: 14
» Wyświetleń: 212
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3041
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 754
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 133
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 526
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 565
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34568
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 89
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 142
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 393
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5214
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 364
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 376
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 785

Reklama