Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
ananasowa kaczka
Autor Wiadomość
ananas Offline
Technik
*


Liczba postów: 1,076
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Inny
Post: #46
RE: ananasowa kaczka
(09-01-2016 21:00:22)kanilox napisał(a):  Daremna polerka

Ehh, ty byś tylko narzekał. Mam świadomość, szału to niestety nie robi, no ale da się to ludziom pokazać. Dzisiaj natomiast powybierałem i powykręcałem wszystkie części które chciałbym dać do chromowania, bo we wtorek z wujkiem jadę do tego zakładu. Jak widać trochę więcej daję niż było seryjnie, no ale ten moplik ma się świecić Big Grin Znaczy takie jest założenie, bo możliwe że mój zapał ostudzi cena... W każdym razie części na zdjęciu poniżej, oprócz tego będzie jeszcze tłumik i kierownica:



Przy klaksonie trzeba było zeszlifować nity żeby zdjąć ten dekiel:



Jutro na szczotce drucianej zeszlifuję tą rdzę i trochę to przygotuję.Mam jeszcze dylemat, nie wiem czy chromować zębatkę. Wyglądałoby to kozacko, no ale z drugiej strony łańcuch jest cały czas w smarze i nie wiem czy to ma sens. Zębatka ma dużą powierzchnię, więc trochę to będzie kosztować, i nie wiem czy cena nie będzie większa niż efekt w tym przypadku. Muszę się zastanowić.

2 dni temu kanilox zamówił w końcu nasze części z czech, także do 2 tygodni powinny być. Kupiłem między innymi prawie wszystkie gumy nadwozia, w takim mopliku liczy się każdy detal w końcu. Oprócz tego zapasowy tłok 41mm i rozpoławiacz do silnika 223, nie zamierzam krzywić wału przez walenie młotkiem Big Grin

Aa, i ciekawostka. Chodzi o ten haczyk na dole zdjęcia. We wszystkich jawach jakie widziałem był on aluminiowy, a w mojej jest blaszany. Widać że to nie robota pana Mietka ze szwagrem tylko fabryczne. Wie ktoś może o co chodzi?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2016 00:40:42 przez ananas.)
10-01-2016 00:37:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ananasowa kaczka - ananas - 17-10-2015, 23:37:27
RE: ananasowa kaczka - Emikel - 17-10-2015, 23:48:58
RE: ananasowa kaczka - VRka :D - 17-10-2015, 23:50:12
RE: ananasowa kaczka - ananas - 18-10-2015, 00:19:24
RE: ananasowa kaczka - Quake96 - 18-10-2015, 00:33:25
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 18-10-2015, 20:09:02
RE: ananasowa kaczka - ananas - 20-10-2015, 22:40:48
RE: ananasowa kaczka - ananas - 22-10-2015, 00:27:49
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 22-10-2015, 02:18:03
RE: ananasowa kaczka - knypas - 22-10-2015, 12:06:00
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 22-10-2015, 13:20:58
RE: ananasowa kaczka - knypas - 24-10-2015, 18:29:28
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 24-10-2015, 22:28:37
RE: ananasowa kaczka - ananas - 04-11-2015, 23:05:36
RE: ananasowa kaczka - albinos176 - 04-11-2015, 23:10:05
RE: ananasowa kaczka - ananas - 04-11-2015, 23:22:48
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 04-11-2015, 23:19:14
RE: ananasowa kaczka - Dawdzio - 04-11-2015, 23:54:31
RE: ananasowa kaczka - ananas - 05-11-2015, 21:39:17
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 05-11-2015, 22:42:10
RE: ananasowa kaczka - ananas - 05-11-2015, 22:52:36
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 05-11-2015, 23:34:54
RE: ananasowa kaczka - Dawdzio - 05-11-2015, 23:56:58
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 06-11-2015, 00:08:03
RE: ananasowa kaczka - ananas - 08-11-2015, 22:24:00
RE: ananasowa kaczka - Quake96 - 08-11-2015, 22:40:49
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 09-11-2015, 00:37:36
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 09-11-2015, 01:14:40
RE: ananasowa kaczka - ananas - 19-11-2015, 22:02:05
RE: ananasowa kaczka - adam50t1 - 20-11-2015, 00:16:25
RE: ananasowa kaczka - ananas - 21-11-2015, 01:10:10
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 21-11-2015, 04:50:02
RE: ananasowa kaczka - ananas - 04-01-2016, 01:42:59
RE: ananasowa kaczka - Paweł13 - 04-01-2016, 18:09:19
RE: ananasowa kaczka - ananas - 06-01-2016, 01:21:09
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 06-01-2016, 21:49:52
RE: ananasowa kaczka - ananas - 06-01-2016, 22:48:20
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 06-01-2016, 23:42:32
RE: ananasowa kaczka - ananas - 07-01-2016, 01:16:23
RE: ananasowa kaczka - ananas - 09-01-2016, 01:35:42
Odp: ananasowa kaczka - Latos - 09-01-2016, 12:34:28
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 09-01-2016, 21:00:22
RE: ananasowa kaczka - ananas - 10-01-2016 00:37:22
RE: ananasowa kaczka - Latos - 09-01-2016, 21:12:05
RE: ananasowa kaczka - PawełBike - 09-01-2016, 22:01:17
RE: ananasowa kaczka - Ryżak - 10-01-2016, 00:23:14
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 10-01-2016, 02:25:09
RE: ananasowa kaczka - Latos - 10-01-2016, 03:41:26
RE: ananasowa kaczka - ananas - 15-01-2016, 01:24:07
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 15-01-2016, 02:18:07
RE: ananasowa kaczka - Blusik - 15-01-2016, 02:52:25
RE: ananasowa kaczka - buri97pl - 15-01-2016, 13:58:17
RE: ananasowa kaczka - ananas - 15-01-2016, 21:54:56
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 15-01-2016, 23:01:17
RE: ananasowa kaczka - ananas - 17-01-2016, 20:22:17
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 17-01-2016, 20:33:01
RE: ananasowa kaczka - ananas - 17-01-2016, 20:55:53
Odp: ananasowa kaczka - Latos - 18-01-2016, 11:12:06
RE: ananasowa kaczka - ananas - 27-01-2016, 00:46:17
RE: ananasowa kaczka - bujak96 - 27-01-2016, 01:02:20
RE: ananasowa kaczka - ananas - 27-01-2016, 01:51:46
RE: ananasowa kaczka - ananas - 28-01-2016, 18:02:32
RE: ananasowa kaczka - ananas - 02-02-2016, 01:12:51
RE: ananasowa kaczka - ananas - 02-02-2016, 23:18:25
RE: ananasowa kaczka - fachowiec - 03-02-2016, 00:03:51
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 03-02-2016, 00:12:37
RE: ananasowa kaczka - ananas - 04-02-2016, 23:40:27
RE: ananasowa kaczka - buri97pl - 05-02-2016, 17:21:03
RE: ananasowa kaczka - ananas - 18-02-2016, 23:40:34
RE: ananasowa kaczka - Blusik - 19-02-2016, 00:06:09
RE: ananasowa kaczka - Conqeror - 19-04-2016, 00:38:01
RE: ananasowa kaczka - ananas - 21-04-2016, 01:37:05
RE: ananasowa kaczka - ananas - 08-05-2016, 21:45:57
RE: ananasowa kaczka - VRka :D - 08-05-2016, 22:05:59
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 27-06-2016, 16:17:19
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 25-08-2016, 01:47:13
RE: ananasowa kaczka - ananas - 02-10-2016, 21:20:58
RE: ananasowa kaczka - ananas - 17-03-2017, 00:20:24
RE: ananasowa kaczka - XeardonLordeX - 17-03-2017, 20:31:19
RE: ananasowa kaczka - BellaUrsa - 28-06-2017, 14:37:54
RE: ananasowa kaczka - Majerano - 28-06-2017, 16:33:56
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 29-01-2018, 20:28:09


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 18:18:42
» Odpowiedzi: 14
» Wyświetleń: 212
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3042
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 754
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 134
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 526
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 565
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34568
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 89
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 142
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 393
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5214
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 364
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 376
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 785

Reklama