Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Tuning Silnika
Autor Wiadomość
gincu99 Offline
Rometowniec
*


Liczba postów: 523
Imię: Patryk
Skąd: Jaworzno
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #76
RE: Tuning Silnika
No będzie kruciec odpowiednio pod kątem. Tylko że nie będę przerabiał radiatora, a kruciec. Wszystko bedzie jak w oryginale. Jak mi się uda to jutro coś podłubię bo dzisiaj nie wypada. Przydałby się jeszcze większy kąt no ale to wiązało by się z większą ingerencję i byłaby potrzebna przeròbka jeszcze kilku rzeczy, a chce tego uniknać ponieważ chce zostawic jak najbardziej oryginał

(06-01-2016 14:57:48)ananas napisał(a):  na czym polegała ta przeróbka jeśli można wiedzieć?

Przeròbka polega na tym aby kanał ssacy nakierować bardziej na komore korbowa. Popatrz sobie jak wygląda to w simsonie.

Zajmuje się piaskowaniem:
felg samochodowych, ram motocyklowych i inne.
Więcej na pw

Zapraszam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2016 16:05:44 przez gincu99.)
06-01-2016 16:02:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Tuning Silnika - graco12 - 29-12-2015, 09:32:45
RE: Tuning Silnika - VRka :D - 29-12-2015, 09:59:32
RE: Tuning Silnika - graco12 - 29-12-2015, 10:07:25
RE: Tuning Silnika - VRka :D - 29-12-2015, 10:09:55
RE: Tuning Silnika - graco12 - 29-12-2015, 10:13:38
RE: Tuning Silnika - VRka :D - 29-12-2015, 10:23:58
RE: Tuning Silnika - graco12 - 29-12-2015, 10:26:18
RE: Tuning Silnika - VRka :D - 29-12-2015, 10:26:46
RE: Tuning Silnika - graco12 - 29-12-2015, 10:29:57
RE: Tuning Silnika - VRka :D - 29-12-2015, 10:37:01
RE: Tuning Silnika - graco12 - 29-12-2015, 10:41:52
RE: Tuning Silnika - VRka :D - 29-12-2015, 10:48:16
RE: Tuning Silnika - graco12 - 29-12-2015, 10:53:30
RE: Tuning Silnika - VRka :D - 29-12-2015, 11:08:55
RE: Tuning Silnika - Latos - 29-12-2015, 11:48:06
RE: Tuning Silnika - graco12 - 29-12-2015, 13:33:20
RE: Tuning Silnika - kuzma - 29-12-2015, 14:15:54
RE: Tuning Silnika - Conqeror - 29-12-2015, 13:43:34
RE: Tuning Silnika - graco12 - 29-12-2015, 14:41:56
RE: Tuning Silnika - Conqeror - 29-12-2015, 17:39:24
RE: Tuning Silnika - graco12 - 29-12-2015, 22:12:30
RE: Tuning Silnika - Conqeror - 29-12-2015, 22:51:23
RE: Tuning Silnika - Jaro5 - 30-12-2015, 00:33:19
RE: Tuning Silnika - olo09 - 30-12-2015, 17:29:05
RE: Tuning Silnika - Conqeror - 30-12-2015, 22:31:25
RE: Tuning Silnika - Jaro5 - 31-12-2015, 00:49:59
RE: Tuning Silnika - graco12 - 31-12-2015, 16:40:57
RE: Tuning Silnika - Conqeror - 31-12-2015, 17:38:58
RE: Tuning Silnika - olo09 - 31-12-2015, 17:50:43
RE: Tuning Silnika - graco12 - 31-12-2015, 18:09:27
RE: Tuning Silnika - raterro - 31-12-2015, 18:13:41
RE: Tuning Silnika - olo09 - 31-12-2015, 18:17:16
RE: Tuning Silnika - raterro - 31-12-2015, 18:25:11
RE: Tuning Silnika - graco12 - 31-12-2015, 18:20:07
RE: Tuning Silnika - graco12 - 31-12-2015, 18:27:17
RE: Tuning Silnika - olo09 - 31-12-2015, 18:36:46
RE: Tuning Silnika - graco12 - 31-12-2015, 18:50:02
RE: Tuning Silnika - olo09 - 01-01-2016, 23:58:51
RE: Tuning Silnika - Conqeror - 02-01-2016, 02:28:52
RE: Tuning Silnika - graco12 - 02-01-2016, 15:07:47
RE: Tuning Silnika - Conqeror - 02-01-2016, 15:14:10
RE: Tuning Silnika - graco12 - 02-01-2016, 16:03:30
RE: Tuning Silnika - kadetmen - 02-01-2016, 16:08:09
RE: Tuning Silnika - charper - 03-01-2016, 15:36:56
RE: Tuning Silnika - graco12 - 02-01-2016, 16:10:59
RE: Tuning Silnika - Conqeror - 02-01-2016, 20:29:31
RE: Tuning Silnika - graco12 - 02-01-2016, 21:07:07
RE: Tuning Silnika - ananas - 02-01-2016, 21:19:32
RE: Tuning Silnika - graco12 - 02-01-2016, 21:34:55
RE: Tuning Silnika - graco12 - 02-01-2016, 22:46:40
RE: Tuning Silnika - ananas - 03-01-2016, 00:21:36
RE: Tuning Silnika - Conqeror - 03-01-2016, 13:04:08
RE: Tuning Silnika - Snake - 03-01-2016, 14:48:08
RE: Tuning Silnika - gincu99 - 03-01-2016, 15:11:10
RE: Tuning Silnika - gincu99 - 03-01-2016, 16:01:17
RE: Tuning Silnika - Conqeror - 03-01-2016, 16:15:33
RE: Tuning Silnika - gincu99 - 03-01-2016, 22:51:26
RE: Tuning Silnika - graco12 - 03-01-2016, 22:31:31
RE: Tuning Silnika - Conqeror - 03-01-2016, 23:27:00
RE: Tuning Silnika - gincu99 - 03-01-2016, 23:51:36
RE: Tuning Silnika - olo09 - 04-01-2016, 21:44:52
RE: Tuning Silnika - gincu99 - 04-01-2016, 22:03:57
RE: Tuning Silnika - Conqeror - 05-01-2016, 01:19:16
RE: Tuning Silnika - gincu99 - 05-01-2016, 17:23:17
RE: Tuning Silnika - olo09 - 05-01-2016, 17:28:20
RE: Tuning Silnika - gincu99 - 05-01-2016, 19:24:29
RE: Tuning Silnika - olo09 - 05-01-2016, 19:31:23
RE: Tuning Silnika - gincu99 - 05-01-2016, 19:40:25
RE: Tuning Silnika - olo09 - 05-01-2016, 22:09:45
RE: Tuning Silnika - gincu99 - 05-01-2016, 23:11:26
RE: Tuning Silnika - Conqeror - 06-01-2016, 11:03:53
RE: Tuning Silnika - gincu99 - 06-01-2016, 12:30:48
RE: Tuning Silnika - gincu99 - 06-01-2016, 14:09:01
RE: Tuning Silnika - ananas - 06-01-2016, 14:57:48
RE: Tuning Silnika - Conqeror - 06-01-2016, 15:08:50
RE: Tuning Silnika - gincu99 - 06-01-2016 16:02:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 01:32:35
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 33
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 9
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5138
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 247
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 127
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 356
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 223
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 259
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 526
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 201
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6351
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19861
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96765
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 443
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 252

Reklama