Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Modelarstwo
Autor Wiadomość
siedlczanin2000 Offline
Kaczorek Zadziorek
*


Liczba postów: 19
Imię: Damian
Skąd: Siedlce
Pojazd: Inny Romet
Post: #38
RE: Modelarstwo
Dawdzio Jak dobrze pamiętam to z 2 lub 3 razy, ale to moja wina bo źle odstawiłem. Niektóre modele nie chcą stać w miejscu, ale nigdy nie stało się nic groźnego.
nie_mientki Z tego co przeczytałem modelarstwo to ,,działalność człowieka polegająca na odwzorowywaniu rzeczywistych obiektów w postaci pomniejszonych modeli.'' Inna sprawa, że ja tych modeli sam nie robię. Bardziej ciekawe jest to, jak mam się nazywać. Modelarz to nie za bardzo, kolekcjoner też nie, bo kolekcja ma jakiś zakres, a u mnie to wszystko z okresu PRL. Najlepiej będzie zbieracz Smile
Odrestaurator To prawda, zacząłem malować niektórym wnętrze.
I kilka modeli:
Żuk A-03, Żuk A-05, Żuk A-07, Żuk A-11B, Nysa N 59

Nysa N61 TROPIC (trzeba położyć drugą warstwę farby), Nysa 521, Nysa 522 T, Nysa 522 R

Nysa 522 KW, Nysa 522 AMBULANS, Nysa 522 POMOC DROGOWA

Jelcz 315M, Jelcz 315 ŚMIECIARKA

I skala 1:72 oraz 1:24
Junak M10, Ikarus 260, San H-100, Jelcz-Berliet PR110, Jelcz 003, Star 266
28-12-2015 12:49:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo siedlczanin2000 za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Modelarstwo - mr.Wueskowy - 16-12-2015, 12:30:15
RE: Modelarstwo - Wigrus - 16-12-2015, 15:34:43
RE: Modelarstwo - Semmao - 16-12-2015, 16:13:51
RE: Modelarstwo - nie_mientki - 16-12-2015, 16:14:36
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 16-12-2015, 16:20:23
RE: Modelarstwo - Odrestaurator - 16-12-2015, 16:27:42
RE: Modelarstwo - Duduś - 16-12-2015, 16:37:46
RE: Modelarstwo - Rafku - 16-12-2015, 17:56:42
RE: Modelarstwo - Bartek - 16-12-2015, 18:51:55
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 16-12-2015, 21:22:57
RE: Modelarstwo - Bartek - 16-12-2015, 21:30:20
RE: Modelarstwo - Przemi998 - 16-12-2015, 22:17:31
RE: Modelarstwo - Odrestaurator - 16-12-2015, 22:19:54
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 16-12-2015, 23:58:52
RE: Modelarstwo - Bartek - 17-12-2015, 00:03:21
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 17-12-2015, 00:13:13
RE: Modelarstwo - Bartek - 17-12-2015, 00:43:08
RE: Modelarstwo - sebastianm - 17-12-2015, 13:19:56
RE: Modelarstwo - Bartek - 17-12-2015, 21:07:39
RE: Modelarstwo - siedlczanin2000 - 17-12-2015, 21:56:10
RE: Modelarstwo - Bartek - 17-12-2015, 22:34:54
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 17-12-2015, 23:14:44
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 18-12-2015, 22:16:50
RE: Modelarstwo - Bartek - 22-12-2015, 22:40:10
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 23-12-2015, 00:08:54
RE: Modelarstwo - Bartek - 23-12-2015, 00:18:20
RE: Modelarstwo - Odrestaurator - 24-12-2015, 18:39:21
RE: Modelarstwo - Motorowerzystka - 25-12-2015, 13:40:34
Odp: Modelarstwo - Latos - 24-12-2015, 19:44:12
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 25-12-2015, 01:38:41
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 27-12-2015, 21:52:17
RE: Modelarstwo - siedlczanin2000 - 27-12-2015, 22:59:22
RE: Modelarstwo - Jurasik201 - 27-12-2015, 23:03:41
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 27-12-2015, 23:05:45
RE: Modelarstwo - Dawdzio - 28-12-2015, 00:16:49
RE: Modelarstwo - nie_mientki - 28-12-2015, 02:00:24
RE: Modelarstwo - Odrestaurator - 28-12-2015, 02:09:53
RE: Modelarstwo - siedlczanin2000 - 28-12-2015 12:49:24
RE: Modelarstwo - Rafku - 28-12-2015, 13:55:37
RE: Modelarstwo - Bartek - 28-12-2015, 15:18:35
RE: Modelarstwo - Rafku - 28-12-2015, 17:07:59
RE: Modelarstwo - Bartek - 28-12-2015, 19:38:00
RE: Modelarstwo - Latos - 01-01-2016, 05:02:46
RE: Modelarstwo - Jurasik201 - 05-01-2016, 20:44:58
RE: Modelarstwo - Jurasik201 - 09-01-2016, 21:52:34
RE: Modelarstwo - Rafku - 09-01-2016, 23:17:55
RE: Modelarstwo - Wigrus - 09-01-2016, 23:23:34
RE: Modelarstwo - Jurasik201 - 09-01-2016, 23:48:45
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 10-01-2016, 23:31:57
RE: Modelarstwo - Jurasik201 - 10-01-2016, 23:44:24
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 11-01-2016, 20:57:05
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 01-02-2016, 23:45:34
RE: Modelarstwo - Semmao - 07-03-2016, 00:03:06
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 07-03-2016, 23:59:55
RE: Modelarstwo - Wigrus - 08-03-2016, 00:28:11
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 21-03-2016, 21:44:42
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 22-03-2016, 22:16:39
RE: Modelarstwo - Petronas - 22-03-2016, 23:54:37
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 22-03-2016, 23:58:43
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 01-01-2017, 23:21:48


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 414
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3139
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 787
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 182
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 553
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 634
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34673
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 169
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 482
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 412
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 833

Reklama