Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Modelarstwo
Autor Wiadomość
Bartek Offline
Emerytowany Moderatroll


Liczba postów: 2,930
Imię: Bartek
Skąd: Jarosław
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #24
RE: Modelarstwo
Więc dziś listonosz dostarczył mi paczkę z wylicytowanymi autkami..
Otwieram patrzę najpierw jakaś taksówka obstawiam, że to jakiś chevi tylko jeszcze nie wiem dokładnie co to za model. otwieram dalej stary mercedes jakieś dwa auta z lat 30/40. i na samym końcu bus i impala. rozpakowuję impalę i lekkie zaskoczenie otóż maska i bagażnik się otwierają. Niestety maska ma całkiem ułamane zawiasy (jakoś pasuje to naprawić ale nie mam jeszcze pomysłu co z tym zrobić. a bagażnik zawiasy ma więc to kwestia przyklejenia bagażnika. Co do Vw T2 hmm ubytki w lakierze brak przedniego zderzaka oraz lamp tylni zderzak uszczypany.. teraz mam pytanie do was jak zrobić go ? zderzak przedni jakoś dorobię sam ?
kolejnym pacjentem jest ta taksówka. lakier nawet w dobrym stanie przód komplety ale brak tylnego zderzaka.. myślę by to zaszpachlowac i zostawić bez zderzaka .. zalepić otwory po lusterkach i jakiejś małej fladze .. i zrobić wiśniowy dół i biały dach .. tak to widzę ale być może zmienię zdanie jeszcze ..
więc proszę o wasze opinię i już nie zanudzam dodaję focie..















KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
22-12-2015 22:40:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Modelarstwo - mr.Wueskowy - 16-12-2015, 12:30:15
RE: Modelarstwo - Wigrus - 16-12-2015, 15:34:43
RE: Modelarstwo - Semmao - 16-12-2015, 16:13:51
RE: Modelarstwo - nie_mientki - 16-12-2015, 16:14:36
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 16-12-2015, 16:20:23
RE: Modelarstwo - Odrestaurator - 16-12-2015, 16:27:42
RE: Modelarstwo - Duduś - 16-12-2015, 16:37:46
RE: Modelarstwo - Rafku - 16-12-2015, 17:56:42
RE: Modelarstwo - Bartek - 16-12-2015, 18:51:55
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 16-12-2015, 21:22:57
RE: Modelarstwo - Bartek - 16-12-2015, 21:30:20
RE: Modelarstwo - Przemi998 - 16-12-2015, 22:17:31
RE: Modelarstwo - Odrestaurator - 16-12-2015, 22:19:54
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 16-12-2015, 23:58:52
RE: Modelarstwo - Bartek - 17-12-2015, 00:03:21
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 17-12-2015, 00:13:13
RE: Modelarstwo - Bartek - 17-12-2015, 00:43:08
RE: Modelarstwo - sebastianm - 17-12-2015, 13:19:56
RE: Modelarstwo - Bartek - 17-12-2015, 21:07:39
RE: Modelarstwo - siedlczanin2000 - 17-12-2015, 21:56:10
RE: Modelarstwo - Bartek - 17-12-2015, 22:34:54
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 17-12-2015, 23:14:44
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 18-12-2015, 22:16:50
RE: Modelarstwo - Bartek - 22-12-2015 22:40:10
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 23-12-2015, 00:08:54
RE: Modelarstwo - Bartek - 23-12-2015, 00:18:20
RE: Modelarstwo - Odrestaurator - 24-12-2015, 18:39:21
RE: Modelarstwo - Motorowerzystka - 25-12-2015, 13:40:34
Odp: Modelarstwo - Latos - 24-12-2015, 19:44:12
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 25-12-2015, 01:38:41
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 27-12-2015, 21:52:17
RE: Modelarstwo - siedlczanin2000 - 27-12-2015, 22:59:22
RE: Modelarstwo - Jurasik201 - 27-12-2015, 23:03:41
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 27-12-2015, 23:05:45
RE: Modelarstwo - Dawdzio - 28-12-2015, 00:16:49
RE: Modelarstwo - nie_mientki - 28-12-2015, 02:00:24
RE: Modelarstwo - Odrestaurator - 28-12-2015, 02:09:53
RE: Modelarstwo - siedlczanin2000 - 28-12-2015, 12:49:24
RE: Modelarstwo - Rafku - 28-12-2015, 13:55:37
RE: Modelarstwo - Bartek - 28-12-2015, 15:18:35
RE: Modelarstwo - Rafku - 28-12-2015, 17:07:59
RE: Modelarstwo - Bartek - 28-12-2015, 19:38:00
RE: Modelarstwo - Latos - 01-01-2016, 05:02:46
RE: Modelarstwo - Jurasik201 - 05-01-2016, 20:44:58
RE: Modelarstwo - Jurasik201 - 09-01-2016, 21:52:34
RE: Modelarstwo - Rafku - 09-01-2016, 23:17:55
RE: Modelarstwo - Wigrus - 09-01-2016, 23:23:34
RE: Modelarstwo - Jurasik201 - 09-01-2016, 23:48:45
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 10-01-2016, 23:31:57
RE: Modelarstwo - Jurasik201 - 10-01-2016, 23:44:24
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 11-01-2016, 20:57:05
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 01-02-2016, 23:45:34
RE: Modelarstwo - Semmao - 07-03-2016, 00:03:06
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 07-03-2016, 23:59:55
RE: Modelarstwo - Wigrus - 08-03-2016, 00:28:11
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 21-03-2016, 21:44:42
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 22-03-2016, 22:16:39
RE: Modelarstwo - Petronas - 22-03-2016, 23:54:37
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 22-03-2016, 23:58:43
RE: Modelarstwo - mr.Wueskowy - 01-01-2017, 23:21:48


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 417
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3141
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 183
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 554
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 634
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34686
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 169
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 483
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 413
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 834

Reklama