Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Podobno Pegaz
Autor Wiadomość
joozek Offline
senior


Liczba postów: 2,413
Imię: Józek
Skąd: Lubin
Pojazd: Inny
Post: #10
RE: Podobno Pegaz
(03-12-2015 01:44:55)VRka :D napisał(a):  
(03-12-2015 01:41:28)krystian napisał(a):  Joozku a czy da sie na podstawie nr ramy i silnika ustalic dokladnie z ktorego to roku? pytam bo gdzies mi sie rzucilo tu na forum ze ktos wrozyl z numeru ramyBig Grin mozliwe zeby takie cudo w 74r. stworzyli? Big Grin

Przeważnie na główkach ramy są numery i na tabliczkach, jeśli masz na główce to dwie cyfry przed myślnikiem to własnie rocznik


Dotyczy to Romet-ów od roku 1980, czyli na główce ramy masz nabity numer 80-XXXXXX X- przypadkowe cyfry, rok 1980 Big Grin
Do tego roku Komary i Romety miały tylko 6 przypadkowych cyfr XXXXXX. Oczywiście na tabliczce była informacja rocznika, ale Ty jej nie masz.
Jest na forum człowiek Big Grin Suwmiarka Big Grin Rafał, który robi spis nr Komarów. Na własny użytek i tak na prawdę, numeracja jest bez składu i ładu - wg mnie, rocznika nie ustalisz, tak na oko - wróżenie Dodgy

Denerwować się, to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty
03-12-2015 23:03:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Podobno Pegaz - krystian - 30-11-2015, 19:19:54
RE: Podobno Pegaz - Emikel - 30-11-2015, 20:01:02
RE: Podobno Pegaz - krystian - 30-11-2015, 20:48:56
RE: Podobno Pegaz - joozek - 30-11-2015, 23:23:17
RE: Podobno Pegaz - krystian - 02-12-2015, 13:12:07
RE: Podobno Pegaz - krystian - 02-12-2015, 20:52:43
RE: Podobno Pegaz - joozek - 02-12-2015, 22:58:42
RE: Podobno Pegaz - krystian - 03-12-2015, 01:41:28
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 03-12-2015, 01:44:55
RE: Podobno Pegaz - joozek - 03-12-2015 23:03:08
RE: Podobno Pegaz - krystian - 04-12-2015, 00:18:08
RE: Podobno Pegaz - Jędrek - 04-12-2015, 13:28:04
RE: Podobno Pegaz - krystian - 04-12-2015, 19:11:43
RE: Podobno Pegaz - Jogurt - 04-12-2015, 19:31:39
RE: Podobno Pegaz - krystian - 04-12-2015, 20:54:42
RE: Podobno Pegaz - enduro - 04-12-2015, 21:12:31
RE: Podobno Pegaz - krystian - 04-12-2015, 21:36:52
RE: Podobno Pegaz - joozek - 05-12-2015, 00:56:20
RE: Podobno Pegaz - krystian - 05-12-2015, 10:10:27
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 05-12-2015, 10:37:50
RE: Podobno Pegaz - joozek - 05-12-2015, 12:12:27
RE: Podobno Pegaz - Majerano - 05-12-2015, 15:29:05
RE: Podobno Pegaz - krystian - 05-12-2015, 19:38:27
RE: Podobno Pegaz - joozek - 05-12-2015, 21:40:35
RE: Podobno Pegaz - krystian - 06-12-2015, 01:01:58
RE: Podobno Pegaz - joozek - 06-12-2015, 13:15:52
RE: Podobno Pegaz - krystian - 07-12-2015, 23:08:28
RE: Podobno Pegaz - joozek - 07-12-2015, 23:14:43
RE: Podobno Pegaz - krystian - 10-12-2015, 15:21:24
RE: Podobno Pegaz - joozek - 10-12-2015, 23:09:23
RE: Podobno Pegaz - krystian - 10-12-2015, 23:20:09
RE: Podobno Pegaz - krystian - 14-12-2015, 20:04:18
RE: Podobno Pegaz - krystian - 18-12-2015, 16:50:33
RE: Podobno Pegaz - joozek - 19-12-2015, 00:07:55
RE: Podobno Pegaz - krystian - 19-12-2015, 20:08:35
RE: Podobno Pegaz - ananas - 20-12-2015, 01:25:47
RE: Podobno Pegaz - krystian - 20-12-2015, 02:14:12
RE: Podobno Pegaz - komarinho - 20-12-2015, 20:12:34
RE: Podobno Pegaz - krystian - 20-12-2015, 21:44:59
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 20-12-2015, 21:55:45
RE: Podobno Pegaz - krystian - 20-12-2015, 22:58:30
RE: Podobno Pegaz - Piotrek_j - 21-12-2015, 00:02:32
RE: Podobno Pegaz - krystian - 21-12-2015, 12:03:33
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 21-12-2015, 00:21:01
RE: Podobno Pegaz - ciesu - 21-12-2015, 13:06:07
RE: Podobno Pegaz - krystian - 21-12-2015, 14:07:47
RE: Podobno Pegaz - ciesu - 21-12-2015, 19:13:32
RE: Podobno Pegaz - krystian - 22-12-2015, 02:02:33
RE: Podobno Pegaz - Piotrek_j - 22-12-2015, 00:35:01
RE: Podobno Pegaz - krystian - 28-12-2015, 13:17:10
RE: Podobno Pegaz - krystian - 29-12-2015, 01:55:30
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 29-12-2015, 11:28:27
RE: Podobno Pegaz - krystian - 29-12-2015, 17:58:05
RE: Podobno Pegaz - krystian - 30-12-2015, 02:00:54
RE: Podobno Pegaz - Błażej - 30-12-2015, 03:20:00
RE: Podobno Pegaz - Mariusz - 30-12-2015, 10:28:19
RE: Podobno Pegaz - krystian - 30-12-2015, 16:22:33
RE: Podobno Pegaz - krystian - 31-12-2015, 11:29:42
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 31-12-2015, 12:54:23
RE: Podobno Pegaz - ananas - 31-12-2015, 13:16:32
RE: Podobno Pegaz - krystian - 31-12-2015, 13:26:43
RE: Podobno Pegaz - krystian - 05-01-2016, 02:29:53
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 05-01-2016, 06:36:17
RE: Podobno Pegaz - Mariusz - 05-01-2016, 09:14:42
RE: Podobno Pegaz - krystian - 05-01-2016, 15:49:40
RE: Podobno Pegaz - tipowg - 05-01-2016, 15:57:18
RE: Podobno Pegaz - krystian - 05-01-2016, 17:15:49
RE: Podobno Pegaz - Mariusz - 05-01-2016, 17:20:16
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 05-01-2016, 17:30:34
RE: Podobno Pegaz - Mariusz - 05-01-2016, 21:26:43
RE: Podobno Pegaz - krystian - 06-01-2016, 01:20:35
RE: Podobno Pegaz - Mariusz - 06-01-2016, 09:15:11
RE: Podobno Pegaz - ananas - 06-01-2016, 22:58:10
RE: Podobno Pegaz - krystian - 07-01-2016, 00:55:06
RE: Podobno Pegaz - Mariusz - 07-01-2016, 08:58:18
RE: Podobno Pegaz - joozek - 08-01-2016, 00:11:37
RE: Podobno Pegaz - krystian - 08-01-2016, 01:58:20
RE: Podobno Pegaz - Mariusz - 08-01-2016, 09:22:42
RE: Podobno Pegaz - krystian - 10-01-2016, 00:28:54
RE: Podobno Pegaz - spsport2000 - 10-01-2016, 01:23:46
RE: Podobno Pegaz - krystian - 10-01-2016, 01:30:24
RE: Podobno Pegaz - krystian - 10-01-2016, 18:43:07
RE: Podobno Pegaz - ananas - 11-01-2016, 00:23:08
RE: Podobno Pegaz - krystian - 11-01-2016, 02:24:10
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 11-01-2016, 10:24:41
RE: Podobno Pegaz - krystian - 11-01-2016, 17:37:56
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 11-01-2016, 17:50:04
RE: Podobno Pegaz - krystian - 11-01-2016, 18:53:44
RE: Podobno Pegaz - krystian - 19-01-2016, 15:19:42
RE: Podobno Pegaz - joozek - 20-01-2016, 00:12:46
RE: Podobno Pegaz - krystian - 22-01-2016, 14:02:34
RE: Podobno Pegaz - krystian - 19-03-2016, 23:12:44
RE: Podobno Pegaz - joozek - 20-03-2016, 02:24:50
RE: Podobno Pegaz - Blues - 20-03-2016, 11:43:49
RE: Podobno Pegaz - krystian - 21-03-2016, 10:27:16
RE: Podobno Pegaz - joozek - 21-03-2016, 23:12:54
RE: Podobno Pegaz - krystian - 13-05-2016, 01:30:12
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 13-05-2016, 01:54:24
RE: Podobno Pegaz - krystian - 13-05-2016, 02:00:29
RE: Podobno Pegaz - krystian - 14-05-2016, 01:02:04
RE: Podobno Pegaz - krystian - 15-05-2016, 20:44:44
RE: Podobno Pegaz - joozek - 15-05-2016, 21:45:40
RE: Podobno Pegaz - krystian - 15-05-2016, 21:55:04
RE: Podobno Pegaz - joozek - 19-05-2016, 01:10:34
RE: Podobno Pegaz - krystian - 05-07-2016, 14:40:42
RE: Podobno Pegaz - joozek - 05-07-2016, 15:07:10
RE: Podobno Pegaz - krystian - 05-07-2016, 15:49:47
RE: Podobno Pegaz - Mariusz - 05-07-2016, 20:41:49
RE: Podobno Pegaz - krystian - 15-07-2016, 10:13:06
RE: Podobno Pegaz - Rafku - 15-07-2016, 10:38:31
RE: Podobno Pegaz - krystian - 15-07-2016, 13:27:23
RE: Podobno Pegaz - joozek - 16-07-2016, 01:46:58
RE: Podobno Pegaz - krystian - 28-01-2018, 00:31:48


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
Dzisiaj 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 8
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 471
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 549
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3161
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 807
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 216
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 604
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 664
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34755
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 122
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 190
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 522
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5241
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 201
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 409

Reklama