Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Podobno Pegaz
Autor Wiadomość
krystian Offline
Nowy
*


Liczba postów: 51
Imię: Krystian
Skąd: Radom
Pojazd: Romet Pegaz
Post: #3
RE: Podobno Pegaz
(30-11-2015 20:01:02)ProXiou napisał(a):  Masz nie oryginalne amory i manetke od WSK a poza tym to lux Big Grin Brakuje ci klosika z tyłu i siodełka no chyba że jest ale zrobiłeś sobie wersje ,,umilającą"(zależy jak dla kogo Big Grin) podróż krejzi

hehehe na takie atrakcje nie liczeBig Grin na siodle piaskowanie cwicze, lampeczka podobno jest ale sie szuka Big Grin o manetce ze nie orginal to mnie sprzedawca poinformowal, a w ramach rekompensaty ma mi dac linke od gazu, taki goscCool a o amorach pierwsze slysze, musze sie przyjzec. Ale mimo ze musialem za prowizoryczny drucik ciagnac niz gazu dodawac i ze kola bija jak bym swierza oranke w poprzeg pokonywal to fajne wrazenie na mnie zrobilmotoo

faktycznie amorozo nie z tej bajki ale widze ze ogolnodostepna czesc wiec narazie zobaczymy(i tak dopiero mi zona przestala pytanie zadawac "po uj Ci to?) Big Grin a co z ta kierownica bo jedne jak w rowerze montowane inne w 2 miejscach Huh
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2015 20:58:44 przez krystian.)
30-11-2015 20:48:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Podobno Pegaz - krystian - 30-11-2015, 19:19:54
RE: Podobno Pegaz - Emikel - 30-11-2015, 20:01:02
RE: Podobno Pegaz - krystian - 30-11-2015 20:48:56
RE: Podobno Pegaz - joozek - 30-11-2015, 23:23:17
RE: Podobno Pegaz - krystian - 02-12-2015, 13:12:07
RE: Podobno Pegaz - krystian - 02-12-2015, 20:52:43
RE: Podobno Pegaz - joozek - 02-12-2015, 22:58:42
RE: Podobno Pegaz - krystian - 03-12-2015, 01:41:28
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 03-12-2015, 01:44:55
RE: Podobno Pegaz - joozek - 03-12-2015, 23:03:08
RE: Podobno Pegaz - krystian - 04-12-2015, 00:18:08
RE: Podobno Pegaz - Jędrek - 04-12-2015, 13:28:04
RE: Podobno Pegaz - krystian - 04-12-2015, 19:11:43
RE: Podobno Pegaz - Jogurt - 04-12-2015, 19:31:39
RE: Podobno Pegaz - krystian - 04-12-2015, 20:54:42
RE: Podobno Pegaz - enduro - 04-12-2015, 21:12:31
RE: Podobno Pegaz - krystian - 04-12-2015, 21:36:52
RE: Podobno Pegaz - joozek - 05-12-2015, 00:56:20
RE: Podobno Pegaz - krystian - 05-12-2015, 10:10:27
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 05-12-2015, 10:37:50
RE: Podobno Pegaz - joozek - 05-12-2015, 12:12:27
RE: Podobno Pegaz - Majerano - 05-12-2015, 15:29:05
RE: Podobno Pegaz - krystian - 05-12-2015, 19:38:27
RE: Podobno Pegaz - joozek - 05-12-2015, 21:40:35
RE: Podobno Pegaz - krystian - 06-12-2015, 01:01:58
RE: Podobno Pegaz - joozek - 06-12-2015, 13:15:52
RE: Podobno Pegaz - krystian - 07-12-2015, 23:08:28
RE: Podobno Pegaz - joozek - 07-12-2015, 23:14:43
RE: Podobno Pegaz - krystian - 10-12-2015, 15:21:24
RE: Podobno Pegaz - joozek - 10-12-2015, 23:09:23
RE: Podobno Pegaz - krystian - 10-12-2015, 23:20:09
RE: Podobno Pegaz - krystian - 14-12-2015, 20:04:18
RE: Podobno Pegaz - krystian - 18-12-2015, 16:50:33
RE: Podobno Pegaz - joozek - 19-12-2015, 00:07:55
RE: Podobno Pegaz - krystian - 19-12-2015, 20:08:35
RE: Podobno Pegaz - ananas - 20-12-2015, 01:25:47
RE: Podobno Pegaz - krystian - 20-12-2015, 02:14:12
RE: Podobno Pegaz - komarinho - 20-12-2015, 20:12:34
RE: Podobno Pegaz - krystian - 20-12-2015, 21:44:59
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 20-12-2015, 21:55:45
RE: Podobno Pegaz - krystian - 20-12-2015, 22:58:30
RE: Podobno Pegaz - Piotrek_j - 21-12-2015, 00:02:32
RE: Podobno Pegaz - krystian - 21-12-2015, 12:03:33
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 21-12-2015, 00:21:01
RE: Podobno Pegaz - ciesu - 21-12-2015, 13:06:07
RE: Podobno Pegaz - krystian - 21-12-2015, 14:07:47
RE: Podobno Pegaz - ciesu - 21-12-2015, 19:13:32
RE: Podobno Pegaz - krystian - 22-12-2015, 02:02:33
RE: Podobno Pegaz - Piotrek_j - 22-12-2015, 00:35:01
RE: Podobno Pegaz - krystian - 28-12-2015, 13:17:10
RE: Podobno Pegaz - krystian - 29-12-2015, 01:55:30
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 29-12-2015, 11:28:27
RE: Podobno Pegaz - krystian - 29-12-2015, 17:58:05
RE: Podobno Pegaz - krystian - 30-12-2015, 02:00:54
RE: Podobno Pegaz - Błażej - 30-12-2015, 03:20:00
RE: Podobno Pegaz - Mariusz - 30-12-2015, 10:28:19
RE: Podobno Pegaz - krystian - 30-12-2015, 16:22:33
RE: Podobno Pegaz - krystian - 31-12-2015, 11:29:42
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 31-12-2015, 12:54:23
RE: Podobno Pegaz - ananas - 31-12-2015, 13:16:32
RE: Podobno Pegaz - krystian - 31-12-2015, 13:26:43
RE: Podobno Pegaz - krystian - 05-01-2016, 02:29:53
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 05-01-2016, 06:36:17
RE: Podobno Pegaz - Mariusz - 05-01-2016, 09:14:42
RE: Podobno Pegaz - krystian - 05-01-2016, 15:49:40
RE: Podobno Pegaz - tipowg - 05-01-2016, 15:57:18
RE: Podobno Pegaz - krystian - 05-01-2016, 17:15:49
RE: Podobno Pegaz - Mariusz - 05-01-2016, 17:20:16
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 05-01-2016, 17:30:34
RE: Podobno Pegaz - Mariusz - 05-01-2016, 21:26:43
RE: Podobno Pegaz - krystian - 06-01-2016, 01:20:35
RE: Podobno Pegaz - Mariusz - 06-01-2016, 09:15:11
RE: Podobno Pegaz - ananas - 06-01-2016, 22:58:10
RE: Podobno Pegaz - krystian - 07-01-2016, 00:55:06
RE: Podobno Pegaz - Mariusz - 07-01-2016, 08:58:18
RE: Podobno Pegaz - joozek - 08-01-2016, 00:11:37
RE: Podobno Pegaz - krystian - 08-01-2016, 01:58:20
RE: Podobno Pegaz - Mariusz - 08-01-2016, 09:22:42
RE: Podobno Pegaz - krystian - 10-01-2016, 00:28:54
RE: Podobno Pegaz - spsport2000 - 10-01-2016, 01:23:46
RE: Podobno Pegaz - krystian - 10-01-2016, 01:30:24
RE: Podobno Pegaz - krystian - 10-01-2016, 18:43:07
RE: Podobno Pegaz - ananas - 11-01-2016, 00:23:08
RE: Podobno Pegaz - krystian - 11-01-2016, 02:24:10
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 11-01-2016, 10:24:41
RE: Podobno Pegaz - krystian - 11-01-2016, 17:37:56
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 11-01-2016, 17:50:04
RE: Podobno Pegaz - krystian - 11-01-2016, 18:53:44
RE: Podobno Pegaz - krystian - 19-01-2016, 15:19:42
RE: Podobno Pegaz - joozek - 20-01-2016, 00:12:46
RE: Podobno Pegaz - krystian - 22-01-2016, 14:02:34
RE: Podobno Pegaz - krystian - 19-03-2016, 23:12:44
RE: Podobno Pegaz - joozek - 20-03-2016, 02:24:50
RE: Podobno Pegaz - Blues - 20-03-2016, 11:43:49
RE: Podobno Pegaz - krystian - 21-03-2016, 10:27:16
RE: Podobno Pegaz - joozek - 21-03-2016, 23:12:54
RE: Podobno Pegaz - krystian - 13-05-2016, 01:30:12
RE: Podobno Pegaz - VRka :D - 13-05-2016, 01:54:24
RE: Podobno Pegaz - krystian - 13-05-2016, 02:00:29
RE: Podobno Pegaz - krystian - 14-05-2016, 01:02:04
RE: Podobno Pegaz - krystian - 15-05-2016, 20:44:44
RE: Podobno Pegaz - joozek - 15-05-2016, 21:45:40
RE: Podobno Pegaz - krystian - 15-05-2016, 21:55:04
RE: Podobno Pegaz - joozek - 19-05-2016, 01:10:34
RE: Podobno Pegaz - krystian - 05-07-2016, 14:40:42
RE: Podobno Pegaz - joozek - 05-07-2016, 15:07:10
RE: Podobno Pegaz - krystian - 05-07-2016, 15:49:47
RE: Podobno Pegaz - Mariusz - 05-07-2016, 20:41:49
RE: Podobno Pegaz - krystian - 15-07-2016, 10:13:06
RE: Podobno Pegaz - Rafku - 15-07-2016, 10:38:31
RE: Podobno Pegaz - krystian - 15-07-2016, 13:27:23
RE: Podobno Pegaz - joozek - 16-07-2016, 01:46:58
RE: Podobno Pegaz - krystian - 28-01-2018, 00:31:48


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 467
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 543
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3159
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 807
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 216
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 598
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 663
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34752
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 121
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 187
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 520
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5240
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 198
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 407
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 423

Reklama