Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
ogar 200 by charper
Autor Wiadomość
charper Offline
detyfusan
*


Liczba postów: 2,029
Imię: Wojtek
Skąd: ze wsi
Pojazd: Romet Chart
Post: #51
RE: ogar 200 by charper
Sądzę po stwierdzeniach które tu padają że miłość do ogara 200 przysłoniła wam zdrowe spojrzenie na tą konstrukcję. Ja mam porównanie z ogarem 205 żeby juz i widzę w nim bardzo dużo wad. Choćby nawet w dezamecie umieli zrobić koło stale zazębione do kickstartera a tu kopka się zacina. W dezamecie umieli dać jakieś pochłaniacze wibracji a tu nie. W dezamecie ludzie od nowości nie przejmują się popychaczami sprzęgła, a tu nie. W dezametach gaźnik nie gubi z pól litra paliwa na 100km pod wpływem wibracji silnika, a tu gubi. Sory ze ranie uczucia religijne ale jeździłem tym kiedys do dziewczyny na tyle dlugo ze wiem co to jest. Znam ten motorower do ostatniej śrubki. Nawet to ze trzeci bieg jest za dlugi i to ze ten silnik ma moc od wyższych obrotów powoduje ze siedzę nad ogarem dla zabicia czasu i z pasji, a na pewno nie zastąpi mi charta.
26-11-2015 11:41:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo charper za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ogar 200 by charper - charper - 15-11-2015, 07:18:09
RE: ogar 200 by charper - KamilSlanek - 15-11-2015, 12:17:03
RE: ogar 200 by charper - JGNZM - 15-11-2015, 14:07:52
RE: ogar 200 by charper - stopek126p - 15-11-2015, 14:12:07
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 15-11-2015, 14:13:29
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 15-11-2015, 15:15:25
RE: ogar 200 by charper - VRka :D - 15-11-2015, 16:26:05
RE: ogar 200 by charper - Marwerick - 15-11-2015, 17:02:47
RE: ogar 200 by charper - charper - 15-11-2015, 21:19:06
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 15-11-2015, 21:22:41
RE: ogar 200 by charper - charper - 15-11-2015, 21:36:33
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 15-11-2015, 21:51:47
RE: ogar 200 by charper - charper - 15-11-2015, 21:57:42
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 15-11-2015, 21:59:12
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 15-11-2015, 23:10:44
RE: ogar 200 by charper - charper - 15-11-2015, 23:48:21
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 16-11-2015, 00:00:15
RE: ogar 200 by charper - charper - 16-11-2015, 00:20:28
RE: ogar 200 by charper - Przemi998 - 16-11-2015, 00:20:41
RE: ogar 200 by charper - charper - 16-11-2015, 00:47:17
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 16-11-2015, 00:31:22
RE: ogar 200 by charper - Marwerick - 16-11-2015, 00:42:11
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 16-11-2015, 00:47:55
RE: ogar 200 by charper - charper - 16-11-2015, 01:20:36
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 16-11-2015, 12:19:04
RE: ogar 200 by charper - charper - 16-11-2015, 17:33:19
RE: ogar 200 by charper - leniuchy - 16-11-2015, 22:36:49
RE: ogar 200 by charper - charper - 16-11-2015, 23:53:59
RE: ogar 200 by charper - jurek_j - 17-11-2015, 19:32:42
RE: ogar 200 by charper - charper - 18-11-2015, 00:34:07
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 18-11-2015, 00:41:17
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 18-11-2015, 00:44:04
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 18-11-2015, 00:58:23
RE: ogar 200 by charper - charper - 18-11-2015, 01:39:23
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 18-11-2015, 01:41:19
RE: ogar 200 by charper - charper - 18-11-2015, 01:44:56
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 18-11-2015, 01:47:06
RE: ogar 200 by charper - charper - 18-11-2015, 01:53:26
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 18-11-2015, 01:57:01
RE: ogar 200 by charper - charper - 18-11-2015, 02:06:17
RE: ogar 200 by charper - jurek_j - 18-11-2015, 18:25:29
RE: ogar 200 by charper - charper - 19-11-2015, 02:48:45
RE: ogar 200 by charper - charper - 23-11-2015, 10:09:02
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 23-11-2015, 12:32:44
RE: ogar 200 by charper - Taśma - 23-11-2015, 13:29:26
RE: ogar 200 by charper - charper - 23-11-2015, 13:53:50
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 23-11-2015, 14:30:17
RE: ogar 200 by charper - maly - 25-11-2015, 22:13:47
RE: ogar 200 by charper - charper - 26-11-2015, 01:24:07
RE: ogar 200 by charper - Quake96 - 26-11-2015, 01:34:03
RE: ogar 200 by charper - charper - 26-11-2015 11:41:12
RE: ogar 200 by charper - stopek126p - 26-11-2015, 12:34:24
RE: ogar 200 by charper - charper - 26-11-2015, 12:58:12
RE: ogar 200 by charper - Taśma - 26-11-2015, 13:33:38
RE: ogar 200 by charper - charper - 27-11-2015, 01:08:01
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 26-11-2015, 20:56:10
RE: ogar 200 by charper - Marwerick - 27-11-2015, 01:21:47
RE: ogar 200 by charper - charper - 27-11-2015, 01:45:21
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 27-11-2015, 09:29:59
RE: ogar 200 by charper - charper - 27-11-2015, 12:18:03
RE: ogar 200 by charper - bartosz1907 - 27-11-2015, 12:26:47
RE: ogar 200 by charper - charper - 27-11-2015, 13:05:09
RE: ogar 200 by charper - KeiSangi - 27-11-2015, 17:58:42
RE: ogar 200 by charper - Matinek - 27-11-2015, 19:46:55
RE: ogar 200 by charper - charper - 28-11-2015, 01:10:15
RE: ogar 200 by charper - bartosz1907 - 27-11-2015, 22:33:39
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 28-11-2015, 01:18:09
RE: ogar 200 by charper - Matinek - 28-11-2015, 01:49:39
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 28-11-2015, 23:46:35
RE: ogar 200 by charper - charper - 29-11-2015, 03:48:13
RE: ogar 200 by charper - charper - 28-11-2015, 02:00:40
RE: ogar 200 by charper - bartosz1907 - 29-11-2015, 12:49:27
RE: ogar 200 by charper - Petronas - 29-11-2015, 12:56:15
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 29-11-2015, 14:09:57
RE: ogar 200 by charper - charper - 29-11-2015, 16:05:15
RE: ogar 200 by charper - Matinek - 29-11-2015, 16:55:29
RE: ogar 200 by charper - JGNZM - 29-11-2015, 17:15:00
RE: ogar 200 by charper - charper - 29-11-2015, 18:09:06
RE: ogar 200 by charper - bartosz1907 - 29-11-2015, 19:21:19
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 29-11-2015, 19:07:29
RE: ogar 200 by charper - charper - 29-11-2015, 20:40:18
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 30-11-2015, 15:36:23
RE: ogar 200 by charper - charper - 30-11-2015, 15:56:34
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 29-02-2016, 00:30:16
RE: ogar 200 by charper - charper - 29-02-2016, 00:35:56
RE: ogar 200 by charper - Przemi998 - 29-02-2016, 00:38:32
RE: ogar 200 by charper - charper - 29-02-2016, 00:48:10
RE: ogar 200 by charper - Przemi998 - 29-02-2016, 01:36:54
RE: ogar 200 by charper - charper - 29-02-2016, 02:08:01
RE: ogar 200 by charper - Przemi998 - 29-02-2016, 15:21:06
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 29-02-2016, 16:54:37
RE: ogar 200 by charper - charper - 29-02-2016, 17:15:16
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 29-02-2016, 17:39:13
RE: ogar 200 by charper - charper - 29-02-2016, 19:08:24
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 29-02-2016, 23:47:58
RE: ogar 200 by charper - charper - 01-03-2016, 00:53:38
RE: ogar 200 by charper - komarinho - 01-03-2016, 01:00:12
RE: ogar 200 by charper - charper - 19-01-2018, 18:22:00


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 13:55:38
» Odpowiedzi: 18
» Wyświetleń: 3017
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 13:45:20
» Odpowiedzi: 13
» Wyświetleń: 196
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 750
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 124
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 524
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 559
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34556
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 85
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 136
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 381
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5210
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 180
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 362
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 373
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 783

Reklama