Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Ogar 200 by komarinho
Autor Wiadomość
komarinho Offline
długodystansowiec
*


Liczba postów: 552
Imię: Paweł
Skąd: Sanok/Kraków
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #77
RE: Romet Ogar 200 by komarinho
Nie, do Ustrzyk mam jakieś 45km. Ale jako ciekawostkę mogę powiedzieć że z faktury zakupu ogara, którą mam od właściciela motorower był zakupiony w sklepie metalowym w Ustrzykach Dolnych za 59000zl. Czyli w samej stolicy Bieszczad. Zdjęcie na Orlenie w Lesku. Jurku - będę robił więcej zdjęć Big Grin serpentyny na górach Slonnych, najsłynniejsze w Bieszczadach mam 1,7 km od domu. Na dwójce ale ogarem na sam szczyt się wspinam. Komara nigdy tam nie pilowalem bo trzeba by na jedynce jechać. Spora góra ale jest ogar, jest moc Big Grin

Mój Romet 100
Mój Romet Ogar 200
Moja MZ ETZ 150
07-11-2015 03:16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 19-04-2015, 19:17:55
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Jaro5 - 19-04-2015, 19:28:08
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - TheNight - 19-04-2015, 19:34:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - KacU - 19-04-2015, 19:36:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 19-04-2015, 20:00:26
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 19-04-2015, 19:44:45
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - amin - 19-04-2015, 19:52:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 27-04-2015, 00:21:03
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - KubaBDG - 27-04-2015, 00:42:19
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 27-04-2015, 20:08:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Elest - 27-04-2015, 20:59:12
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 03-05-2015, 23:36:36
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - romek - 03-05-2015, 23:47:25
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 17-05-2015, 15:00:43
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - dawid639 - 28-05-2015, 23:21:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Pompuś - 13-10-2015, 22:19:40
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - kadetmen - 13-10-2015, 23:57:48
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - kadetmen - 14-10-2015, 12:43:43
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-11-2015, 00:03:30
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-11-2015, 00:18:35
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-11-2015, 00:25:59
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 05-11-2015, 00:39:22
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - KeiSangi - 06-11-2015, 16:44:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 06-11-2015, 19:56:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 06-11-2015, 22:59:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 07-11-2015, 01:06:58
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 07-11-2015 03:16:38
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 07-11-2015, 22:15:39
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 15-11-2015, 20:18:49
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Matinek - 19-11-2015, 02:18:32
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 15-02-2016, 23:54:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Dawid.xD - 23-02-2016, 09:40:00
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - tipowg - 25-02-2016, 13:52:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 26-02-2016, 02:10:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 27-02-2016, 00:26:46
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 27-02-2016, 00:49:54
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - kadetmen - 01-03-2016, 20:05:47
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 01-03-2016, 20:26:51
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 09-03-2016, 23:07:44
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 09-03-2016, 23:41:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 10-03-2016, 00:06:15
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 11-03-2016, 01:50:49
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 11-03-2016, 02:07:15
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 19-03-2016, 20:03:42
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 19-03-2016, 23:29:19
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 19-03-2016, 23:40:09
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 24-03-2016, 22:20:51
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 26-03-2016, 01:57:30
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 26-03-2016, 14:36:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 26-03-2016, 20:06:47
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 26-03-2016, 23:14:17
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 26-03-2016, 23:16:59
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Michał - 26-03-2016, 23:27:24
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 27-03-2016, 00:08:38
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Michał - 27-03-2016, 00:27:25
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - 3SDM - 01-04-2016, 01:49:35
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 02-04-2016, 02:48:08
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 02-04-2016, 17:19:45
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 02-04-2016, 21:55:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - bujak96 - 02-04-2016, 22:03:51
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - bujak96 - 02-04-2016, 23:42:13
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 12-04-2016, 18:04:25
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 18-04-2016, 21:58:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 18-04-2016, 23:41:02
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 26-04-2016, 00:49:17
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 26-04-2016, 09:23:21
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Dawid.xD - 14-05-2016, 09:59:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 21-05-2016, 12:00:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 21-05-2016, 12:11:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 21-05-2016, 16:25:34
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Paweł13 - 21-05-2016, 21:43:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 22-05-2016, 00:46:08
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 22-05-2016, 00:57:39
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 25-05-2016, 17:57:42
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 07-06-2016, 01:07:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 07-06-2016, 18:09:46
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 09-06-2016, 01:37:07
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Arexu17 - 10-06-2016, 00:00:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 14-06-2016, 01:37:20
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 15-06-2016, 01:14:45
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - bujak96 - 25-06-2016, 17:47:05
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 28-06-2016, 23:46:42
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 03-07-2016, 14:22:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Michał - 04-07-2016, 00:39:33
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 04-07-2016, 17:07:11
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Arexu17 - 06-07-2016, 21:01:21
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 08-07-2016, 23:27:02
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Arexu17 - 08-07-2016, 23:59:48
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - loren13 - 17-07-2016, 23:24:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 17-07-2016, 23:38:18
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 01-08-2016, 18:27:34
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - adam50t1 - 05-09-2016, 19:35:20
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - rafi555 - 05-09-2016, 17:16:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 05-09-2016, 17:51:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-09-2016, 19:43:48
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 05-09-2016, 20:53:21
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 13-12-2016, 22:33:59
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 13-12-2016, 23:29:32
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Modzik79 - 17-12-2016, 17:56:15
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 06-02-2017, 01:06:49
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 15-04-2017, 12:28:26
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 24-06-2017, 22:18:14
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - romek - 09-05-2022, 12:14:11
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Debesta - 09-05-2022, 13:07:54


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 722
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:44:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 95
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 94
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 504
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 532
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34523
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2997
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 71
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 317
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5204
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 342
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 364
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 765

Reklama