Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 6 głosów - 2.33 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Polo-lux '74 by Richard
Autor Wiadomość
xsaman Offline
rowerowiec
*


Liczba postów: 1,165
Imię: Krzysztof
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Pojazd: Inny
Post: #100
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard
nieznam sie na rowerach ... pierolisz od rzeczy wiesz bo co bo niemiałem polamanej ramy którą się chwalisz ... że ty nie widziałeś to nie znaczy że się neznam ... masz 1 taki rower i "FIELKI ZNAFCA TEMATUF" w dupie byłeś gówno widziałeś .. pogódź się z tym że ktoś Ci wcisnął bubla i stracisz kase....

KUPIE SIODEŁKA TYPU BANAN

Romet motocross
25-08-2015 13:38:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[+] 2 użytkowników postawiło piwo xsaman za ten post.
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Romet Polo-lux '74 by Richard - Richard - 16-05-2015, 21:08:54
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 17-05-2015, 19:38:26
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 03-06-2015, 22:01:57
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 03-06-2015, 22:26:00
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 19-06-2015, 22:30:08
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 20-06-2015, 21:25:14
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Walet - 22-06-2015, 19:33:27
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - misiql - 02-07-2015, 21:38:12
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 11-07-2015, 11:09:04
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Bartek - 14-07-2015, 14:45:11
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 18-07-2015, 21:10:43
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 18-07-2015, 21:43:26
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Wigrus - 20-07-2015, 17:46:06
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 20-07-2015, 18:27:03
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 26-07-2015, 22:48:49
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 26-07-2015, 23:02:19
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - misiql - 26-07-2015, 23:07:37
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 27-07-2015, 10:13:39
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 27-07-2015, 17:24:25
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 29-07-2015, 22:19:54
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 29-07-2015, 22:23:40
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 03-08-2015, 10:52:46
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 03-08-2015, 14:24:23
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Bartek - 03-08-2015, 16:35:42
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Wigrus - 03-08-2015, 19:28:55
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Bartek - 03-08-2015, 19:50:11
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 03-08-2015, 20:54:18
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Bartek - 03-08-2015, 21:01:06
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 24-08-2015, 21:53:08
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 25-08-2015, 00:04:54
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 25-08-2015, 11:39:33
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 25-08-2015 13:38:55
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 25-08-2015, 21:30:52
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Wigrus - 25-08-2015, 21:37:07
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - misiql - 25-08-2015, 22:41:10
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 27-08-2015, 23:09:41
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 28-08-2015, 00:25:09
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 28-08-2015, 12:25:30
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 28-08-2015, 21:18:34
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 13-09-2015, 21:07:03
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - misiql - 13-09-2015, 22:36:30
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Wigrus - 14-09-2015, 17:57:34
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 14-09-2015, 19:24:42
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 17-09-2015, 21:38:20
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - misiql - 17-09-2015, 22:21:44
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 06-10-2015, 20:04:44
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Duduś - 04-11-2015, 20:53:31
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Duduś - 04-11-2015, 21:30:13
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 04-11-2015, 22:24:53
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Duduś - 04-11-2015, 23:25:55
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Walet - 05-11-2015, 20:03:05


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 39
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 425
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34305
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2948
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 41
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 80
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 214
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5176
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 421
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 300
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 319
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 638
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6501

Reklama