Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 6 głosów - 2.33 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Polo-lux '74 by Richard
Autor Wiadomość
xsaman Offline
rowerowiec
*


Liczba postów: 1,165
Imię: Krzysztof
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Pojazd: Inny
Post: #83
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard
nie to nie jest żaden schweinfurt .. poczytaj sobie na internatach schweinfurt jest jednobiegowy .. że masz łyżkę zmienioną to nie nasz problem ... ale dobra niech Ci będzie że masz racje bo nie chce mi się takiego pie****ia słuchać .. zj***sz rower problemy do sprzedającego że nie umiesz se zadbać ...

Notatka od Bartek, 03-08-2015 16:39:39

wulgaryzm +2 pkt


KUPIE SIODEŁKA TYPU BANAN

Romet motocross
03-08-2015 14:24:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Romet Polo-lux '74 by Richard - Richard - 16-05-2015, 21:08:54
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 17-05-2015, 19:38:26
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 03-06-2015, 22:01:57
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 03-06-2015, 22:26:00
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 19-06-2015, 22:30:08
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 20-06-2015, 21:25:14
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Walet - 22-06-2015, 19:33:27
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - misiql - 02-07-2015, 21:38:12
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 11-07-2015, 11:09:04
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Bartek - 14-07-2015, 14:45:11
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 18-07-2015, 21:10:43
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 18-07-2015, 21:43:26
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Wigrus - 20-07-2015, 17:46:06
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 20-07-2015, 18:27:03
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 26-07-2015, 22:48:49
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 26-07-2015, 23:02:19
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - misiql - 26-07-2015, 23:07:37
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 27-07-2015, 10:13:39
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 27-07-2015, 17:24:25
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 29-07-2015, 22:19:54
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 29-07-2015, 22:23:40
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 03-08-2015, 10:52:46
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 03-08-2015 14:24:23
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Bartek - 03-08-2015, 16:35:42
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Wigrus - 03-08-2015, 19:28:55
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Bartek - 03-08-2015, 19:50:11
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 03-08-2015, 20:54:18
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Bartek - 03-08-2015, 21:01:06
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 24-08-2015, 21:53:08
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 25-08-2015, 00:04:54
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 25-08-2015, 11:39:33
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 25-08-2015, 13:38:55
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 25-08-2015, 21:30:52
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Wigrus - 25-08-2015, 21:37:07
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - misiql - 25-08-2015, 22:41:10
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 27-08-2015, 23:09:41
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 28-08-2015, 00:25:09
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 28-08-2015, 12:25:30
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 28-08-2015, 21:18:34
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 13-09-2015, 21:07:03
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - misiql - 13-09-2015, 22:36:30
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Wigrus - 14-09-2015, 17:57:34
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 14-09-2015, 19:24:42
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 17-09-2015, 21:38:20
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - misiql - 17-09-2015, 22:21:44
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - xsaman - 06-10-2015, 20:04:44
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Duduś - 04-11-2015, 20:53:31
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Duduś - 04-11-2015, 21:30:13
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Pinio - 04-11-2015, 22:24:53
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Duduś - 04-11-2015, 23:25:55
RE: Romet Polo-lux '74 by Richard - Walet - 05-11-2015, 20:03:05


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 57
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 434
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34317
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2955
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 46
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 86
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 224
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5177
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 423
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 302
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 324
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 643
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 231
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama