Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Moje 5 kółek :3
Autor Wiadomość
jurek_j Offline
Technik
*


Liczba postów: 830
Imię: J
Skąd: FGW
Pojazd: Romet Kadet
Post: #25
RE: Moje 5 kółek :3
(15-07-2015 13:19:05)nie_mientki napisał(a):  A ja myślałem że Ty masz 15 lat Big Grin

Na spód to bitex, blachogum albo baranek. Nie wiem co lepsze, poczytaj internety.

Generalnie spoko. LPG to duży plus. U mnie pod Tesco gaz po 1,67. Nic tylko jeździć.

To nie jest albo albo.

Jak golf jest zdrowy, to baranka nie potrzeba, seryjna warstwa barana wystarczy. Jakieś obicia, podobne uzupełnić podkładem antykorozyjnym, potem chlorokauczuk. Na to bitex, bitgum lub ten blachogum (pierwszy, w sumie drugi raz o tym słyszę, ale to pewnie coś pochodnego do tego co wymieniłem). Największą głupotą jest popsikać auto barankiem i żyć w przeświadczeniu, że ma się zakonserwowany spód. Barana trzeba pomalować, bo chłonie wilgoć jak szalony. Jak baranek jest pomalowany, można malować bitexem. Do tego jeszcze elaskon, czy inny tectyl w profile zamknięte i można powiedzieć, że spód jest zakonserwowany.
20-07-2015 23:28:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo jurek_j za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 14-07-2015, 23:31:41
RE: Moje 5 kółek :3 - Blusik - 14-07-2015, 23:38:32
RE: Moje 5 kółek :3 - DominiX - 14-07-2015, 23:57:18
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 15-07-2015, 00:02:56
RE: Moje 5 kółek :3 - KeiSangi - 15-07-2015, 00:07:04
Odp: Moje 5 kółek :3 - Latos - 15-07-2015, 00:07:58
RE: Moje 5 kółek :3 - Marwerick - 15-07-2015, 00:15:50
RE: Moje 5 kółek :3 - Darek1 - 15-07-2015, 00:38:22
RE: Moje 5 kółek :3 - Amanssy - 15-07-2015, 09:02:04
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 15-07-2015, 09:28:27
Odp: RE: Moje 5 kółek :3 - Latos - 15-07-2015, 10:36:24
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 15-07-2015, 12:33:56
RE: Moje 5 kółek :3 - Justyna - 15-07-2015, 12:59:12
RE: Moje 5 kółek :3 - nie_mientki - 15-07-2015, 13:19:05
RE: Moje 5 kółek :3 - jurek_j - 20-07-2015 23:28:17
RE: Moje 5 kółek :3 - Bartosz. - 15-07-2015, 13:31:14
RE: Moje 5 kółek :3 - nie_mientki - 15-07-2015, 14:00:55
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 15-07-2015, 14:03:48
RE: Moje 5 kółek :3 - Amanssy - 15-07-2015, 14:10:26
RE: Moje 5 kółek :3 - bubel500 - 19-07-2015, 23:17:06
RE: Moje 5 kółek :3 - Michał - 19-07-2015, 23:26:00
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 19-07-2015, 23:56:25
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 07-11-2015, 18:09:18
RE: Moje 5 kółek :3 - bubel500 - 20-07-2015, 00:52:09
RE: Moje 5 kółek :3 - MZtkowicz - 20-07-2015, 07:55:35
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 20-07-2015, 09:41:08
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 22-07-2015, 21:49:38
RE: Moje 5 kółek :3 - MZtkowicz - 22-07-2015, 23:24:04
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 25-07-2015, 22:15:56
RE: Moje 5 kółek :3 - jurek_j - 25-07-2015, 23:01:14
RE: Moje 5 kółek :3 - wigry3gdynia - 25-07-2015, 23:16:59
RE: Moje 5 kółek :3 - JGNZM - 07-11-2015, 18:36:21
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 07-11-2015, 18:49:45
RE: Moje 5 kółek :3 - Pitersen - 07-11-2015, 18:51:58
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 07-11-2015, 19:17:51
RE: Moje 5 kółek :3 - Pitersen - 07-11-2015, 19:31:21
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 09-12-2015, 19:34:32
RE: Moje 5 kółek :3 - Latos - 09-12-2015, 22:45:58
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 11-01-2016, 16:20:49
RE: Moje 5 kółek :3 - VRka :D - 11-01-2016, 17:59:00
RE: Moje 5 kółek :3 - MrTRO - 11-01-2016, 18:04:32
RE: Moje 5 kółek :3 - raterro - 11-01-2016, 18:05:03
RE: Moje 5 kółek :3 - MZtkowicz - 11-01-2016, 18:38:54
RE: Moje 5 kółek :3 - jurek_j - 11-01-2016, 19:11:04
RE: Moje 5 kółek :3 - MZtkowicz - 11-01-2016, 19:26:02
RE: Moje 5 kółek :3 - jurek_j - 11-01-2016, 19:35:10
Odp: Moje 5 kółek :3 - Latos - 11-01-2016, 19:50:58
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 03-03-2016, 00:10:44
RE: Moje 5 kółek :3 - jurek_j - 03-03-2016, 18:39:05
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 27-03-2016, 15:31:39
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 05-04-2016, 21:01:18
RE: Moje 5 kółek :3 - raterro - 05-04-2016, 21:10:11
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 05-04-2016, 21:27:17
RE: Moje 5 kółek :3 - Latos - 12-04-2016, 21:54:27
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 15-04-2016, 20:42:23
RE: Moje 5 kółek :3 - Latos - 21-04-2016, 20:51:40
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 13-05-2016, 20:07:59
RE: Moje 5 kółek :3 - VRka :D - 15-05-2016, 21:08:43
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 15-05-2016, 22:07:37
RE: Moje 5 kółek :3 - KrisPL - 15-05-2016, 21:40:55
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 13-06-2016, 16:30:10
RE: Moje 5 kółek :3 - jurek_j - 13-06-2016, 18:31:55
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 13-06-2016, 19:58:37
RE: Moje 5 kółek :3 - nie_mientki - 13-06-2016, 16:42:17
RE: Moje 5 kółek :3 - Latos - 13-06-2016, 18:26:00
RE: Moje 5 kółek :3 - Odrestaurator - 13-06-2016, 18:30:44
RE: Moje 5 kółek :3 - jurek_j - 16-06-2016, 23:48:58
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 17-06-2016, 23:32:20
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 01-07-2016, 18:10:01
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 01-07-2016, 23:36:34
RE: Moje 5 kółek :3 - Latos - 17-06-2016, 13:48:43
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 28-12-2016, 15:21:31
RE: Moje 5 kółek :3 - jurek_j - 28-12-2016, 16:03:50
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 28-12-2016, 16:13:47
RE: Moje 5 kółek :3 - kwasek009 - 28-12-2016, 16:56:37
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 28-12-2016, 21:10:57
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 29-12-2016, 16:38:15
RE: Moje 5 kółek :3 - jurek_j - 29-12-2016, 19:14:24
RE: Moje 5 kółek :3 - NeoN - 29-12-2016, 23:29:10
RE: Moje 5 kółek :3 - _Piotrek_ - 30-12-2016, 22:33:18
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 30-12-2016, 23:22:39
RE: Moje 5 kółek :3 - jurek_j - 30-12-2016, 22:40:13
RE: Moje 5 kółek :3 - _Piotrek_ - 31-12-2016, 00:08:05
RE: Moje 5 kółek :3 - tipowg - 31-12-2016, 06:45:54
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 31-12-2016, 10:51:50
RE: Moje 5 kółek :3 - jurek_j - 31-12-2016, 12:59:00
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 31-12-2016, 14:34:56
RE: Moje 5 kółek :3 - Norbi96 - 01-01-2017, 15:31:48
RE: Moje 5 kółek :3 - _Piotrek_ - 31-12-2016, 15:08:42
RE: Moje 5 kółek :3 - tipowg - 01-01-2017, 12:55:11
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 31-01-2017, 14:26:22
RE: Moje 5 kółek :3 - Quake96 - 31-01-2017, 14:37:08
RE: Moje 5 kółek :3 - Tomasso94 - 31-01-2017, 23:05:20
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 31-01-2017, 23:36:39
RE: Moje 5 kółek :3 - Bartek - 09-03-2017, 17:12:55
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 09-03-2017, 17:26:48
RE: Moje 5 kółek :3 - Bartek - 09-03-2017, 17:32:02
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 09-03-2017, 19:21:59
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 15-03-2017, 20:46:05
RE: Moje 5 kółek :3 - Adam104100 - 15-03-2017, 21:16:41
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 15-03-2017, 21:23:53
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 12-04-2017, 14:24:52
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 09-06-2017, 10:08:45
RE: Moje 5 kółek :3 - damian94 - 09-06-2017, 14:19:05
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 09-06-2017, 22:51:00
RE: Moje 5 kółek :3 - damian94 - 09-06-2017, 23:07:33
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 05-10-2017, 20:02:41
RE: Moje 5 kółek :3 - Adam104100 - 05-10-2017, 21:54:31
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 05-10-2017, 22:46:34
RE: Moje 5 kółek :3 - Bartosz. - 06-10-2017, 14:45:29
RE: Moje 5 kółek :3 - Golfistan - 06-10-2017, 17:55:21
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 14-02-2018, 12:37:52
RE: Moje 5 kółek :3 - stqc - 14-02-2018, 13:07:14
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 22-03-2018, 14:44:53
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 22-03-2018, 17:00:14
RE: Moje 5 kółek :3 - Wojtek na Wigry - 22-03-2018, 21:37:32
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 22-03-2018, 22:27:17
RE: Moje 5 kółek :3 - Wojtek na Wigry - 22-03-2018, 22:37:21
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 17-05-2018, 16:47:31
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 03-09-2018, 19:54:41
RE: Moje 5 kółek :3 - rafi555 - 03-09-2018, 20:30:43
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 03-09-2018, 21:03:47
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 04-09-2018, 09:45:42
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 12-09-2018, 14:54:16
RE: Moje 5 kółek :3 - seler1500 - 12-09-2018, 15:11:23
RE: Moje 5 kółek :3 - Dawdzio - 12-09-2018, 19:41:05
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 12-09-2018, 20:25:30
RE: Moje 5 kółek :3 - Texas Ranger - 12-09-2018, 22:54:23
RE: Moje 5 kółek :3 - Dawdzio - 12-09-2018, 22:59:00
RE: Moje 5 kółek :3 - rafi555 - 12-09-2018, 23:05:09
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 31-10-2018, 15:42:29
RE: Moje 5 kółek :3 - Dawdzio - 31-10-2018, 18:20:55
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 31-10-2018, 19:21:27
RE: Moje 5 kółek :3 - Dawdzio - 31-10-2018, 19:48:40
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 31-10-2018, 22:18:57
RE: Moje 5 kółek :3 - Dawdzio - 31-10-2018, 22:31:40
RE: Moje 5 kółek :3 - gabriel0 - 31-10-2018, 22:42:14
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 19-11-2018, 19:05:11
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 23-11-2018, 20:09:43
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 25-11-2018, 16:19:28
RE: Moje 5 kółek :3 - kaziq - 25-11-2018, 23:24:25
RE: Moje 5 kółek :3 - Czapka - 25-11-2018, 23:41:06
RE: Moje 5 kółek :3 - gabriel0 - 26-11-2018, 01:32:00
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 26-11-2018, 11:44:11
RE: Moje 5 kółek :3 - stqc - 26-11-2018, 11:54:56
RE: Moje 5 kółek :3 - gabriel0 - 26-11-2018, 18:16:02
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 26-11-2018, 19:24:18
RE: Moje 5 kółek :3 - gabriel0 - 28-11-2018, 03:15:45
RE: Moje 5 kółek :3 - Dawdzio - 28-11-2018, 03:25:06
RE: Moje 5 kółek :3 - stqc - 29-11-2018, 15:32:44
RE: Moje 5 kółek :3 - Dawdzio - 29-11-2018, 17:53:48
RE: Moje 5 kółek :3 - stqc - 29-11-2018, 18:51:25
RE: Moje 5 kółek :3 - Dawdzio - 29-11-2018, 20:43:41
RE: Moje 5 kółek :3 - Marwerick - 29-11-2018, 22:23:00
RE: Moje 5 kółek :3 - stqc - 29-11-2018, 22:56:24
RE: Moje 5 kółek :3 - gabriel0 - 30-11-2018, 02:37:35
RE: Moje 5 kółek :3 - Dawdzio - 30-11-2018, 03:28:22
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 21-12-2018, 23:01:23
RE: Moje 5 kółek :3 - seler1500 - 21-12-2018, 23:56:01
RE: Moje 5 kółek :3 - gabriel0 - 22-12-2018, 03:30:22
RE: Moje 5 kółek :3 - seler1500 - 22-12-2018, 03:55:27
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 22-12-2018, 10:22:02
RE: Moje 5 kółek :3 - gabriel0 - 22-12-2018, 13:54:01
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 22-12-2018, 14:53:55
RE: Moje 5 kółek :3 - gabriel0 - 22-12-2018, 19:59:35
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 28-12-2018, 16:49:52
RE: Moje 5 kółek :3 - gabriel0 - 28-12-2018, 23:15:44
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 28-12-2018, 23:23:42
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 01-01-2019, 14:46:09
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 11-02-2019, 23:16:33
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 04-04-2019, 22:28:13
RE: Moje 5 kółek :3 - gabriel0 - 04-04-2019, 22:34:21
RE: Moje 5 kółek :3 - seler1500 - 04-04-2019, 22:35:12
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 06-04-2019, 23:10:08
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 10-08-2019, 22:49:39
RE: Moje 5 kółek :3 - gabriel0 - 11-08-2019, 00:52:47
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 24-09-2019, 21:13:47
RE: Moje 5 kółek :3 - Stachu.G - 25-09-2019, 15:37:27
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 27-09-2019, 18:49:32
RE: Moje 5 kółek :3 - Paweł123 - 28-09-2019, 17:28:06
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 28-09-2019, 21:48:23
RE: Moje 5 kółek :3 - gabriel0 - 29-09-2019, 18:10:22
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 29-09-2019, 22:29:11
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 23-01-2020, 11:03:33
RE: Moje 5 kółek :3 - Mixol - 23-01-2020, 11:18:13
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 24-01-2020, 19:10:23
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 06-06-2020, 17:54:47
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 15-08-2021, 15:38:20
RE: Moje 5 kółek :3 - wazniak96 - 15-08-2021, 18:37:29
RE: Moje 5 kółek :3 - KOMBI - 15-08-2021, 22:10:45
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 18-08-2021, 09:15:35
RE: Moje 5 kółek :3 - Debesta - 18-08-2021, 11:16:35
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 19-08-2021, 13:10:14
RE: Moje 5 kółek :3 - Dawdzio - 19-08-2021, 13:23:30
RE: Moje 5 kółek :3 - Debesta - 19-08-2021, 14:41:30
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 23-08-2021, 23:16:39
RE: Moje 5 kółek :3 - Debesta - 23-08-2021, 23:21:22
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 28-08-2021, 15:53:11
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 31-10-2021, 21:32:59
RE: Moje 5 kółek :3 - Motorowerzystka - 28-03-2026, 13:29:23
RE: Moje 5 kółek :3 - Piotrekdriver1 - 28-03-2026, 21:09:22


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 413
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3138
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 787
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 181
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 552
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 633
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34673
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 168
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 482
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 394
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 412
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 832

Reklama