Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Sportowy wydech ogar 200
Autor Wiadomość
J@hny Offline
Tajemniczy
*


Liczba postów: 50
Imię: Karol
Skąd: Lubelskie
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #71
RE: Sportowy wydech ogar 200
Tylko chyba pominąłeś kwestię że ten cały pseudo sport jest blokowany..
Prosze tu masz zdjęcia pociętego pseudo sporta lepiej się zastanów zanim wyłożysz kasę na to..
http://www.bikepics.com/members/ogarzyst...510890&s=0

Bo to sposób jest na laski,
Kupić motór i dwa kaski
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2012 00:18:51 przez J@hny.)
04-02-2012 00:13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sportowy wydech ogar 200 - kosa - 26-01-2012, 19:52:38
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 26-01-2012, 23:19:27
RE: Sportowy wydech ogar 200 - szkp - 26-01-2012, 23:42:51
RE: Sportowy wydech ogar 200 - szkp - 26-01-2012, 23:46:42
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 26-01-2012, 23:56:35
RE: Sportowy wydech ogar 200 - gabriel0 - 27-01-2012, 10:56:51
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 27-01-2012, 17:45:30
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 27-01-2012, 18:25:33
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 27-01-2012, 21:22:23
RE: Sportowy wydech ogar 200 - mambara - 27-01-2012, 23:14:49
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 28-01-2012, 19:54:16
RE: Sportowy wydech ogar 200 - kosa - 28-01-2012, 22:45:28
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 28-01-2012, 22:58:07
RE: Sportowy wydech ogar 200 - riley2pl - 29-01-2012, 00:49:56
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 29-01-2012, 10:07:20
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 29-01-2012, 12:40:54
RE: Sportowy wydech ogar 200 - Ogi2000 - 29-01-2012, 12:54:43
RE: Sportowy wydech ogar 200 - kosa - 29-01-2012, 13:37:12
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 29-01-2012, 14:08:31
RE: Sportowy wydech ogar 200 - kosa - 29-01-2012, 15:41:16
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 29-01-2012, 15:42:37
RE: Sportowy wydech ogar 200 - kosa - 29-01-2012, 15:47:12
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 29-01-2012, 15:49:44
RE: Sportowy wydech ogar 200 - kosa - 29-01-2012, 15:51:55
RE: Sportowy wydech ogar 200 - kosa - 29-01-2012, 16:12:15
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 29-01-2012, 18:52:51
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 29-01-2012, 19:36:43
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 29-01-2012, 19:53:07
RE: Sportowy wydech ogar 200 - kosa - 29-01-2012, 22:17:26
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 29-01-2012, 22:32:00
RE: Sportowy wydech ogar 200 - kosa - 29-01-2012, 22:21:19
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 29-01-2012, 22:35:26
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 29-01-2012, 22:39:01
RE: Sportowy wydech ogar 200 - J@hny - 02-02-2012, 12:59:18
RE: Sportowy wydech ogar 200 - J@hny - 03-02-2012, 15:22:55
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 03-02-2012, 15:44:46
RE: Sportowy wydech ogar 200 - J@hny - 03-02-2012, 15:46:14
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 03-02-2012, 15:48:45
RE: Sportowy wydech ogar 200 - J@hny - 03-02-2012, 15:51:14
RE: Sportowy wydech ogar 200 - Ogi2000 - 03-02-2012, 17:58:12
RE: Sportowy wydech ogar 200 - Grelus23 - 03-02-2012, 20:03:07
RE: Sportowy wydech ogar 200 - J@hny - 04-02-2012 00:13:24
RE: Sportowy wydech ogar 200 - J@hny - 04-02-2012, 13:32:53
RE: Sportowy wydech ogar 200 - J@hny - 04-02-2012, 19:27:22
RE: Sportowy wydech ogar 200 - J@hny - 04-02-2012, 19:50:06
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 05-02-2012, 11:48:36
RE: Sportowy wydech ogar 200 - J@hny - 05-02-2012, 12:33:33
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 05-02-2012, 13:10:07
RE: Sportowy wydech ogar 200 - Ogi2000 - 05-02-2012, 13:16:33
RE: Sportowy wydech ogar 200 - MrF4k - 05-02-2012, 13:31:42
RE: Sportowy wydech ogar 200 - J@hny - 05-02-2012, 21:23:03
RE: Sportowy wydech ogar 200 - Ogi2000 - 05-02-2012, 21:45:45


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 20:23:58
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 66
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 499
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 84
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 519
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34514
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2989
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 68
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 311
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 337
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 361
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 754
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 246

Reklama