Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - 4.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'75 Universal Sołtysa
Autor Wiadomość
Sołtys Offline
Ja tu tylko sprzątam...
*


Liczba postów: 1,557
Imię: Bartek
Skąd: Sokołów Małopolski
Pojazd: Inny Romet
Post: #14
RE: '75 Universal Sołtysa
(09-06-2015 18:00:07)Grzechoneks napisał(a):  O Jezu! JAKI PIĘKNY!!! Można wiedziec ile daleś za niego?
180 nowych złotych polskich + wysyłka 50.
Poprzedni właściciel na pewno dał za niego na skupie złomu dużo mniej, jednak biorąc pod uwagę fakt, że ostatnio bardzo podobny egzemplarz, lecz na ramie Polo-luxa poszedł na Allegro za ponad 1400 złotych, to zapłaciłem za niego grosze.
Zrobiłem interes życia. #januszebiznesu

(09-06-2015 19:30:39)Wigrus napisał(a):  
(09-06-2015 19:27:41)Pinio napisał(a):  
(09-06-2015 19:20:34)Wigrus napisał(a):  
(09-06-2015 19:10:30)Richard napisał(a):  
Cytat:Jak ograniczonym umysłowo człowiekiem trzeba być, żeby takie cudo na złom wywalić??
człowiek który wywalił ten rower na złom raczej nie miał mózgu a nie był ograniczony
Tak, tak, tak, tak - mózg paruje w miarę sprzątania.
Nie pomyślałeś, że ktoś mógł nie mieć do tego typu
sprzętu żadnego stosunku emocjonalnego
i potraktował go tak samo, jak Ty inne niepotrzebne rupiecie?

No dobrze, ale przecież chyba widać, że nie jest to taki zwykły rupieć. O wiele łatwiej wziąść np. Oriona czy Narcyza za "zwykły, stary badziew" niż taki rower. Przecież widać choćby ciekawy kształt ramy czy też niecodzienną osłonę łańcucha. Czy to nie powinno dać komuś do myślenia? Jednak dość dużo ludzi w tym momencie spróbowałoby choćby coś o nim się dowiedzieć...
Nie zgodzę się. Przeciętny zjadacz cebuli spojrzy i zauważy "stary,
brzydki rower dziecięcy", a nie zwróci uwagi na takie pierdoły,
jak zagięta jest rama, czy wyprofilowana osłona łańcucha.
Wigrus ma rację. Ile to razy Wnusiu targał ze złomu niesamowite rowery? Pamiętacie, jak kupił Polo-luxa, czy Korlisa?
Na złomowiskach czy wysypiskach śmieci jest zgromadzone więcej historii ludzkości, niż we wszystkich muzeach świata. I widać to nawet po rowerach.

facebook.com/oldromet - Zapraszam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2015 23:08:21 przez Sołtys.)
09-06-2015 23:07:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
'75 Universal Sołtysa - Sołtys - 09-06-2015, 17:52:36
RE: '75 Universal Sołtysa - Grzechoneks - 09-06-2015, 18:00:07
RE: '75 Universal Sołtysa - Richard - 09-06-2015, 18:26:31
RE: '75 Universal Sołtysa - Pinio - 09-06-2015, 18:58:00
RE: '75 Universal Sołtysa - Richard - 09-06-2015, 19:10:30
RE: '75 Universal Sołtysa - Wigrus - 09-06-2015, 19:20:34
RE: '75 Universal Sołtysa - Pinio - 09-06-2015, 19:27:41
RE: '75 Universal Sołtysa - Wigrus - 09-06-2015, 19:30:39
RE: '75 Universal Sołtysa - neon33 - 09-06-2015, 19:37:41
RE: '75 Universal Sołtysa - chart80 - 09-06-2015, 19:55:01
RE: '75 Universal Sołtysa - misiql - 09-06-2015, 20:52:09
RE: '75 Universal Sołtysa - maras 74 - 09-06-2015, 22:26:22
RE: '75 Universal Sołtysa - Paweł13 - 09-06-2015, 22:47:17
RE: '75 Universal Sołtysa - Sołtys - 09-06-2015 23:07:53
RE: '75 Universal Sołtysa - wnusiu94 - 10-06-2015, 12:08:39
RE: '75 Universal Sołtysa - Sołtys - 11-07-2015, 00:22:26
RE: '75 Universal Sołtysa - xsaman - 11-07-2015, 11:07:15
RE: '75 Universal Sołtysa - Sołtys - 11-07-2015, 12:02:38
RE: '75 Universal Sołtysa - Norbi96 - 11-07-2015, 12:08:58
RE: '75 Universal Sołtysa - xsaman - 11-07-2015, 14:09:23
RE: '75 Universal Sołtysa - Pinio - 11-07-2015, 21:48:07
RE: '75 Universal Sołtysa - Richard - 11-07-2015, 21:08:06
RE: '75 Universal Sołtysa - Sołtys - 11-07-2015, 21:30:34
RE: '75 Universal Sołtysa - Richard - 12-07-2015, 21:53:06
RE: '75 Universal Sołtysa - Sołtys - 12-07-2015, 22:49:33
RE: '75 Universal Sołtysa - raterro - 14-07-2015, 12:53:46
RE: '75 Universal Sołtysa - Sołtys - 14-07-2015, 20:23:45
RE: '75 Universal Sołtysa - Sołtys - 27-07-2015, 12:50:22
RE: '75 Universal Sołtysa - FuzzFace - 27-07-2015, 14:34:52
RE: '75 Universal Sołtysa - xsaman - 27-07-2015, 15:31:33
RE: '75 Universal Sołtysa - Norbi96 - 27-07-2015, 17:24:19
RE: '75 Universal Sołtysa - xsaman - 27-07-2015, 23:06:02
RE: '75 Universal Sołtysa - Sołtys - 02-08-2015, 00:36:07
RE: '75 Universal Sołtysa - xsaman - 02-08-2015, 11:35:42
RE: '75 Universal Sołtysa - Przemi998 - 02-08-2015, 13:45:50
RE: '75 Universal Sołtysa - xsaman - 02-08-2015, 16:39:52
RE: '75 Universal Sołtysa - Błażej - 02-08-2015, 20:42:10
RE: '75 Universal Sołtysa - Sołtys - 28-11-2015, 20:24:29
RE: '75 Universal Sołtysa - misiql - 29-11-2015, 23:00:21
RE: '75 Universal Sołtysa - xsaman - 29-11-2015, 23:39:30
RE: '75 Universal Sołtysa - FuzzFace - 30-11-2015, 23:21:44


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 57
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 434
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34317
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2955
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 46
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 86
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 224
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5177
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 423
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 302
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 324
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 643
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 231
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6504

Reklama