Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Ogar 205 by pladzorr
Autor Wiadomość
pladzorr Offline
Tylko Romet
*


Liczba postów: 46
Imię: Michal
Skąd: Ostróda
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #12
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr
Udało się ! Ogar wczorajszego dnia pokonał 170km bezawaryjnie. Jedyne co to z towarzyszem wyprawy @romkiem w Lubawie wykręciliśmy świecę bo się zalał. Jeszcze dwa dni przed zlotem rozpoławiałem silnik bo ta sprężyna na wodziku wadziła ( tak moja nadgorliwość przy składaniu) więc praktycznie pojechałem niesprawdzonym i na dotarciu Ogarem może miał on przejechane przed wyjazdem 15km. Trasa przebiegała przez : Ostródę-Lubawę-Nowe Miasto Lubawskie - Kurzętnik i Brodnicę. W drodze na zlot zrobiłem 2 krótkie przerwy: w Lubawie na tankowanie i w Nowym Mieście aby chwilę odpocząć. W Brodnicy dostałem namiar na pewien sklep gdzie sprzedają naklejki więc urwałem się chwilę ze zlotu pyr,pyr przez miasto do sklepu i co się okazało ? czynne tylko do 13, a byłem 13:10. Wróciłem na zlot potem wziąłem udział w paradzie i doszedłem do wniosku, że jeżeli ogar tak ładnie pokonał trasę do Brodnicy to z powrotem da radę wrócić za jednym podejściem bez przerw Big Grin i się nie myliłem trasę 70km pokonałem w czasie godziny i czterdziestu minut ze średnią prędkością 40km/h. Z Brodnicy do Kurzętnika podróżowałem z towarzyszem który jechał również ogarem 205 ale z 1988r Big Grin Na drodze były pojedynki rodem z PRL Big Grin. Po tej trasie jestem zdania, że ogar 205 to naprawdę wygodny motorower Big Grin. Na przejechanie tych 170km ogar spalił około 6litrów paliwa co moim zdaniem nie jest aż tak dużo.
Fotki z trasy i zlotu:
   
   
   
   
   

   
   
   
   
   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2015 17:29:00 przez pladzorr.)
31-05-2015 17:26:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 01-10-2014, 01:01:50
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 01-10-2014, 18:44:12
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 21-10-2014, 20:11:15
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 27-04-2015, 23:49:07
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - Quake96 - 27-04-2015, 23:51:37
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 28-04-2015, 00:16:22
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - romek - 01-05-2015, 09:24:36
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - Quake96 - 01-05-2015, 09:32:00
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 05-05-2015, 13:45:32
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 20-05-2015, 00:05:31
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 31-05-2015 17:26:04
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - Quake96 - 31-05-2015, 19:11:42
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - romek - 31-05-2015, 19:32:12
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 31-05-2015, 20:29:01
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 08-07-2015, 21:10:05
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 16-07-2015, 23:34:19
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 19-07-2015, 20:46:37
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - didek01 - 20-07-2015, 16:13:58
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 25-07-2015, 21:23:12
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 02-08-2015, 01:08:59
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 03-08-2015, 21:09:24
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 13-08-2015, 00:45:32
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 22-08-2015, 13:52:35
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 27-08-2015, 00:39:30
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - joozek - 27-08-2015, 00:53:40
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - Petronas - 27-08-2015, 12:03:17
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 15-11-2015, 00:31:54
Odp: Romet Ogar 205 by pladzorr - Latos - 15-11-2015, 00:44:55
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 15-11-2015, 00:46:40
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 21-11-2015, 20:08:48
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 04-02-2016, 19:36:58
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - Quake96 - 04-02-2016, 19:41:54
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - romek - 04-02-2016, 22:10:11
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 04-02-2016, 22:52:19
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - Quake96 - 04-02-2016, 22:14:39
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - Quake96 - 04-02-2016, 23:03:15
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 05-02-2016, 00:39:17
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - Quake96 - 05-02-2016, 00:45:47
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 05-02-2016, 01:23:21
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - Quake96 - 05-02-2016, 01:28:21
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 05-02-2016, 02:27:13
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 06-02-2016, 20:47:46
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 24-02-2016, 21:21:44
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 17-05-2016, 18:44:08
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - Quake96 - 20-05-2016, 00:06:06
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 21-05-2016, 23:09:15
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - pladzorr - 15-01-2024, 15:40:38
RE: Romet Ogar 205 by pladzorr - romek - 15-01-2024, 15:54:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Mińsk 125 reaktywacja
Ostatni post: zmd-52
Wczoraj 12:50:32
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 163
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: romek
Wczoraj 06:15:21
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 855
Lagi przednie chart
Ostatni post: Trusek
28-07-2026 17:42:37
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 151
Części Romet Chart
Ostatni post: stqc
27-07-2026 12:01:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 88
Silnik simson s51 w motor...
Ostatni post: Alien97
27-07-2026 01:02:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 117
Co to za silnik?
Ostatni post: romek
26-07-2026 17:38:56
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 3608
Siemano
Ostatni post: xy_filip.xo
26-07-2026 17:02:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 91
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 19:03:11
» Odpowiedzi: 510
» Wyświetleń: 306835
4 biegowa skrzynia 223 og...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 16:20:13
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 238
Romet Orkan blaty korby o...
Ostatni post: MaćkoZawiercie
24-07-2026 01:24:15
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 145
Romet Wigry 6 – czy ktoś ...
Ostatni post: Bartjesz
24-07-2026 01:00:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 168
Witam
Ostatni post: Elektronik
23-07-2026 19:18:25
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Witam Rometowców !
Ostatni post: Bob_Harley
22-07-2026 17:20:29
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 283
Komar
Ostatni post: romek
22-07-2026 14:43:33
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 243
Simson s51 problem ze zmi...
Ostatni post: pitrex
22-07-2026 14:28:17
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 373

Reklama