Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Mój Romet Ogar 205.
Autor Wiadomość
Macklemor Niedostępny
Praktykant
*


Liczba postów: 487
Imię: ..........
Skąd: Polska
Pojazd: Inny
Post: #50
RE: Mój Romet Ogar 205.
Gaźnik w porównaniu do oryginału jest o wiele gorszy. Na samym początku po odpakowaniu od razu rzuciła się w oczy jego jakość wykonania. Mianowicie śruby zatykające dysze były zbyt duże jak i same dysze (mówię tu cały czas o wolnych obrotach, dysza główna ogólne bez zastrzeżeń). A co od regulacji to wolnych obrotów nie dało i nie da się ustawić od początku. Jedyna opcja to regulacja linką gazu. Drugim problemem była komora pływakowa. Oryginalna pokrywka komory mimo przyzwoitego wyglądu nie działała od początku. Nie dało się zalać pływaka gdyż po prostu blaszka była za krótka. Po wymianie pokrywki na oryginalną od starego gaźnika problem znikł. Ogólnie polecam ten gaźnik gdyż po modyfikacjach działał bezawaryjnie przez ponad 2000 km. Potem siadły dysze które na szczęście dało sie wymienić i wszystko do dzisiaj śmiga jak powinno

Witam.
Co nowego w ogarze ? A sporo. Mianowicie we wtorek trafił do niego nowy bak i pokrywy schowków. Bak kupiłem za 30 zł i przyznam że przepłaciłem i to sporo. Gdy do mnie trafił był w opłakanym stanie. Ale po 2 dniach pracy doprowadziłem go do niemal ideału. Pokrywy które do mnie przyszły były w nieco lepszym stanie. Po umyciu i wyplakowaniu są niemal idealne. Poza tym do ogara tarfiła zębatka tylna o 45 zębach i nowy łańcuch. teraz tylko czekam na komplet naklejek który zamówiłem z kolegą na spółkę i reszta to już tylko kosmetyka.
Zamówione naklejki :
http://allegro.pl/naklejki-motocykl-dc-f...78175.html
Zdjęcia ogara dodam wieczorem jak zrobię. Z góry przepraszam za jakość gdyż w mojej xperii j padł ekran i został mi tylko samsung z aparatem 0,3 mpx
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2015 16:36:06 przez Macklemor.)
02-04-2015 16:17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 06-11-2013, 23:05:02
RE: Mój Romet Ogar 205. - Pompuś - 06-11-2013, 23:22:09
RE: Mój Romet Ogar 205. - kamil97 - 06-11-2013, 23:40:51
RE: Mój Romet Ogar 205. - serzie-ogar205 - 07-11-2013, 00:05:42
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 07-11-2013, 01:35:56
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 20-11-2013, 14:23:06
RE: Mój Romet Ogar 205. - kamil97 - 20-11-2013, 14:31:47
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 07-12-2013, 15:28:22
RE: Mój Romet Ogar 205. - Kanilox - 07-12-2013, 16:31:01
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 07-12-2013, 16:46:26
RE: Mój Romet Ogar 205. - Pompuś - 08-12-2013, 18:18:05
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 25-12-2013, 12:10:56
RE: Mój Romet Ogar 205. - Jakchwal205 - 25-12-2013, 14:00:47
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 15-01-2014, 17:09:40
RE: Mój Romet Ogar 205. - mikolaj.lukasik - 15-01-2014, 17:41:46
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 15-01-2014, 17:47:32
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 19-01-2014, 20:34:18
RE: Mój Romet Ogar 205. - Patryk31181 - 19-01-2014, 21:08:06
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 19-01-2014, 21:15:18
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 20-01-2014, 20:18:11
RE: Mój Romet Ogar 205. - Latos - 20-01-2014, 20:57:17
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 20-01-2014, 21:15:53
RE: Mój Romet Ogar 205. - Patryk31181 - 20-01-2014, 21:25:15
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 20-01-2014, 21:42:25
RE: Mój Romet Ogar 205. - kamil777 - 21-01-2014, 00:32:31
RE: Mój Romet Ogar 205. - Błażej - 21-01-2014, 06:47:46
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 21-01-2014, 11:09:49
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 23-01-2014, 00:16:42
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 23-01-2014, 23:14:04
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 31-01-2014, 16:11:58
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 12-02-2014, 21:58:48
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 13-02-2014, 19:39:49
RE: Mój Romet Ogar 205. - Damian4570 - 13-02-2014, 19:59:11
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 13-02-2014, 20:04:05
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 16-02-2014, 22:47:37
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 26-04-2014, 22:53:25
RE: Mój Romet Ogar 205. - emilson14 - 27-04-2014, 01:07:49
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 27-04-2014, 12:05:50
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 02-02-2015, 17:37:20
RE: Mój Romet Ogar 205. - JGNZM - 02-02-2015, 18:58:59
RE: Mój Romet Ogar 205. - Aleks041 - 02-02-2015, 19:00:03
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 02-02-2015, 21:14:30
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 04-02-2015, 14:06:00
RE: Mój Romet Ogar 205. - Motorowerzystka - 26-03-2015, 16:38:47
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 04-02-2015, 22:24:41
RE: Mój Romet Ogar 205. - romek - 04-02-2015, 23:06:06
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 04-02-2015, 23:16:06
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 21-03-2015, 15:15:42
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 21-03-2015, 23:37:33
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 02-04-2015 16:17:54
RE: Mój Romet Ogar 205. - Macklemor - 02-04-2015, 20:20:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 734
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:44:55
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 158
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 103
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 510
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 549
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34538
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2998
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 77
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 121
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 329
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5206
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 176
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 356
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 366
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 771

Reklama