Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komarem do gimbazy
Autor Wiadomość
SaltKiller Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 123
Imię: Szymon
Skąd: EZG i GND
Pojazd: Romet Chart
Post: #54
RE: Komarem do gimbazy
Latos masz tutaj absolutną rację. Teraz jest zachwyt i podziwienie dla mnie, że pasjonuję się starą motoryzacją.
Dobra nie będę już odbiegał od tematu. Pozdrawiam Was wszystkich.

Mój garaż:
-Romet Pony 50 m2
-Romet Chart 210 1989r.
-Romet ogar 205
-Romet mr 232 (sztywniak) 1966 r.
-Wierchowina
-Wsk M06-z2 1960 r.
- Romet Superior LUXUS 1977 r.
27-03-2015 22:31:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Komarem do gimbazy - adamus13715 - 25-03-2015, 21:21:14
RE: Komarem do gimbazy - simi81 - 25-03-2015, 21:26:03
RE: Komarem do gimbazy - Bartek - 25-03-2015, 21:30:21
RE: Komarem do gimbazy - KubaBDG - 25-03-2015, 21:32:03
RE: Komarem do gimbazy - Vladimir - 25-03-2015, 21:33:14
RE: Komarem do gimbazy - adamus13715 - 26-03-2015, 11:44:00
RE: Komarem do gimbazy - raterro - 25-03-2015, 21:33:56
RE: Komarem do gimbazy - Wojtek3362 - 25-03-2015, 21:36:07
RE: Komarem do gimbazy - TobsoneQ - 25-03-2015, 21:39:21
RE: Komarem do gimbazy - fosa - 25-03-2015, 21:51:28
RE: Komarem do gimbazy - KeiSangi - 25-03-2015, 21:59:23
RE: Komarem do gimbazy - simi81 - 25-03-2015, 22:00:38
RE: Komarem do gimbazy - raterro - 25-03-2015, 22:02:16
RE: Komarem do gimbazy - Macklemor - 25-03-2015, 22:12:57
RE: Komarem do gimbazy - PawełBike - 25-03-2015, 22:13:20
RE: Komarem do gimbazy - fosa - 25-03-2015, 22:14:30
RE: Komarem do gimbazy - simi81 - 25-03-2015, 22:22:29
RE: Komarem do gimbazy - KeiSangi - 25-03-2015, 22:39:49
RE: Komarem do gimbazy - TheNight - 25-03-2015, 22:42:33
RE: Komarem do gimbazy - KeiSangi - 25-03-2015, 22:55:28
RE: Komarem do gimbazy - xsaman - 25-03-2015, 23:56:32
RE: Komarem do gimbazy - axelbenq - 26-03-2015, 00:03:40
RE: Komarem do gimbazy - .:zaploxx|Cynek:. - 26-03-2015, 00:19:51
RE: Komarem do gimbazy - Kanilox - 26-03-2015, 12:10:52
RE: Komarem do gimbazy - adamus13715 - 26-03-2015, 17:17:56
RE: Komarem do gimbazy - nie_mientki - 26-03-2015, 12:56:40
RE: Komarem do gimbazy - ArcziManYea - 26-03-2015, 18:58:00
RE: Komarem do gimbazy - Amator023 - 26-03-2015, 19:17:46
RE: Komarem do gimbazy - Wigrus - 26-03-2015, 19:21:31
RE: Komarem do gimbazy - adamus13715 - 26-03-2015, 19:28:18
Odp: Komarem do gimbazy - KeiSangi - 26-03-2015, 20:42:19
RE: Komarem do gimbazy - Pompuś - 26-03-2015, 21:02:26
RE: Komarem do gimbazy - raterro - 26-03-2015, 21:09:36
RE: Komarem do gimbazy - Amator023 - 26-03-2015, 21:09:47
RE: Komarem do gimbazy - Quake96 - 26-03-2015, 21:29:16
RE: Komarem do gimbazy - Pompuś - 26-03-2015, 21:31:31
RE: Komarem do gimbazy - Amator023 - 26-03-2015, 21:32:09
RE: Komarem do gimbazy - Quake96 - 26-03-2015, 21:54:42
Odp: Komarem do gimbazy - Latos - 26-03-2015, 23:10:18
RE: Komarem do gimbazy - Quake96 - 27-03-2015, 04:42:08
RE: Komarem do gimbazy - adamus13715 - 27-03-2015, 13:06:03
RE: Komarem do gimbazy - wojtekr35 - 27-03-2015, 09:51:28
RE: Komarem do gimbazy - jurek_j - 27-03-2015, 10:02:04
RE: Komarem do gimbazy - kedzik28 - 27-03-2015, 13:04:38
RE: Komarem do gimbazy - Walet - 27-03-2015, 13:57:00
RE: Komarem do gimbazy - adamus13715 - 27-03-2015, 16:06:23
RE: Komarem do gimbazy - Knight_in_fire - 27-03-2015, 16:13:56
RE: Komarem do gimbazy - dawidbarganski - 27-03-2015, 17:45:18
RE: Komarem do gimbazy - KeiSangi - 27-03-2015, 19:14:27
RE: Komarem do gimbazy - TheNight - 27-03-2015, 20:38:50
RE: Komarem do gimbazy - SaltKiller - 27-03-2015, 21:13:16
RE: Komarem do gimbazy - adamus13715 - 27-03-2015, 22:30:01
RE: Komarem do gimbazy - Latos - 27-03-2015, 21:52:21
RE: Komarem do gimbazy - SaltKiller - 27-03-2015 22:31:03


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Witam wszystkich
Ostatni post: Elektronik
27-08-2026 22:04:40
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 158
Montaż wideleca przednieg...
Ostatni post: romek
27-08-2026 05:48:11
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 387
Historia pewnego komarka
Ostatni post: romek
26-08-2026 06:07:06
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 1169
Ogar 200 gaśnie pod obcią...
Ostatni post: Bob_Harley
23-08-2026 10:57:37
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 363
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
22-08-2026 23:27:55
» Odpowiedzi: 515
» Wyświetleń: 317479
Jubilat
Ostatni post: usertm
22-08-2026 13:08:39
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 255
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
20-08-2026 00:35:09
» Odpowiedzi: 149
» Wyświetleń: 40188
silnik dezamet 023
Ostatni post: Karol007
18-08-2026 20:34:08
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 198
Romet Orion - 1991 - by S...
Ostatni post: Pinio
17-08-2026 22:27:18
» Odpowiedzi: 30
» Wyświetleń: 17211
Złombol
Ostatni post: Retrower
17-08-2026 15:33:27
» Odpowiedzi: 28
» Wyświetleń: 11454
Śrubę mechanizmu składani...
Ostatni post: Monacjusz
16-08-2026 19:20:51
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 250
Nużka od simka w ogarze
Ostatni post: romek
16-08-2026 17:19:30
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 261
Rower Hollandia
Ostatni post: romek
16-08-2026 12:45:04
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 336
Śmieszne i ciekawe linki,...
Ostatni post: romek
16-08-2026 11:06:02
» Odpowiedzi: 1424
» Wyświetleń: 576393
Komar 2352W '78 - Madziar...
Ostatni post: romek
15-08-2026 22:37:25
» Odpowiedzi: 41
» Wyświetleń: 15083

Reklama