Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komar 3
Autor Wiadomość
mjurzak Offline
Pasjonat
*


Liczba postów: 57
Imię: Michał
Skąd: Bielsko Biała
Pojazd: Romet Komar
Post: #54
RE: Komar 3
Wiadomo, że lepsze by były oryginalne części w idealnym stanie, ale znalezienie ich w normalnej cenie często graniczy z cudem. Ale na jakość nie których części nie narzekam póki co, znowu też tak strasznie dużo tej chińszczyzny nie będzie, głównie to koła Tongue Komar jest pomalowany, tylko nie ma kiedy jechać go odebrać :/ Cylinder poszedł do szlifu, silnik póki co leży rozłożony, i czeka na złożenie. Jak tylko odbiorę części od lakiernika to się pochwalę Smile Ostatnio trwają też prace nad ogarem 205 87' także na komara jest trochę mało czasu Sad

Komar 2350 75'
Romet 50 T-1 79'
Ogar 205 '87
14-03-2015 17:14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Komar 3 - mjurzak - 16-12-2014, 01:12:16
RE: Komar 3 - ZaliXon19 - 16-12-2014, 13:18:41
RE: Komar 3 - dawid639 - 16-12-2014, 13:57:44
RE: Komar 3 - Jakub - 16-12-2014, 17:17:55
RE: Komar 3 - 3DVirus - 16-12-2014, 17:42:04
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 16-12-2014, 18:11:43
RE: Komar 3 - arecki16 - 17-12-2014, 00:15:07
RE: Komar 3 - mjurzak - 17-12-2014, 01:31:00
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 17-12-2014, 18:26:30
RE: Komar 3 - mjurzak - 17-12-2014, 20:07:34
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 17-12-2014, 20:20:23
RE: Komar 3 - mjurzak - 19-12-2014, 00:18:22
RE: Komar 3 - mjurzak - 19-12-2014, 21:08:30
RE: Komar 3 - joozek - 20-12-2014, 00:31:43
RE: Komar 3 - Quake96 - 20-12-2014, 00:43:43
RE: Komar 3 - joozek - 20-12-2014, 00:52:43
RE: Komar 3 - mjurzak - 20-12-2014, 00:55:12
RE: Komar 3 - joozek - 20-12-2014, 00:56:18
RE: Komar 3 - Jakub - 20-12-2014, 01:13:20
RE: Komar 3 - joozek - 20-12-2014, 01:16:28
RE: Komar 3 - Quake96 - 20-12-2014, 01:24:30
RE: Komar 3 - joozek - 20-12-2014, 01:37:32
RE: Komar 3 - mjurzak - 20-12-2014, 11:43:21
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 20-12-2014, 10:57:04
RE: Komar 3 - Jakub - 20-12-2014, 19:02:56
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 21-12-2014, 10:39:58
RE: Komar 3 - mjurzak - 21-12-2014, 15:51:10
RE: Komar 3 - joozek - 21-12-2014, 20:12:26
RE: Komar 3 - romek - 21-12-2014, 20:27:05
RE: Komar 3 - joozek - 21-12-2014, 20:32:57
RE: Komar 3 - mjurzak - 21-12-2014, 22:43:49
RE: Komar 3 - Semmao - 21-12-2014, 23:29:20
RE: Komar 3 - mjurzak - 22-12-2014, 00:03:24
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 21-12-2014, 23:43:48
RE: Komar 3 - Suwmiarka - 22-12-2014, 00:06:43
RE: Komar 3 - Semmao - 22-12-2014, 00:25:17
RE: Komar 3 - joozek - 22-12-2014, 01:35:00
RE: Komar 3 - mjurzak - 25-12-2014, 22:53:20
RE: Komar 3 - mjurzak - 03-01-2015, 20:23:28
RE: Komar 3 - romek - 03-01-2015, 20:45:34
RE: Komar 3 - mjurzak - 03-01-2015, 21:32:21
RE: Komar 3 - mjurzak - 12-01-2015, 20:50:21
RE: Komar 3 - Przemi998 - 12-01-2015, 21:17:17
RE: Komar 3 - mjurzak - 14-01-2015, 00:25:17
RE: Komar 3 - Przemi998 - 14-01-2015, 19:02:45
RE: Komar 3 - mjurzak - 14-01-2015, 21:32:48
RE: Komar 3 - mjurzak - 17-01-2015, 16:59:24
RE: Komar 3 - rommel - 17-01-2015, 19:02:20
RE: Komar 3 - mjurzak - 18-01-2015, 16:18:57
RE: Komar 3 - mjurzak - 08-02-2015, 17:08:31
RE: Komar 3 - Przemi998 - 08-02-2015, 22:15:47
RE: Komar 3 - mjurzak - 18-02-2015, 00:47:34
RE: Komar 3 - joozek - 19-02-2015, 00:24:42
RE: Komar 3 - mjurzak - 14-03-2015 17:14:02
RE: Komar 3 - mjurzak - 22-03-2015, 23:32:15
RE: Komar 3 - joozek - 23-03-2015, 23:36:20
RE: Komar 3 - mjurzak - 24-03-2015, 01:06:51
RE: Komar 3 - mjurzak - 26-03-2015, 22:40:11
RE: Komar 3 - mjurzak - 28-03-2015, 00:12:14
RE: Komar 3 - joozek - 28-03-2015, 00:44:27
RE: Komar 3 - mjurzak - 28-03-2015, 01:36:53
RE: Komar 3 - didek01 - 28-03-2015, 00:54:44
RE: Komar 3 - 175mateusz - 28-03-2015, 09:39:03
RE: Komar 3 - komarinho - 28-03-2015, 15:12:12
RE: Komar 3 - mjurzak - 28-03-2015, 22:58:38
RE: Komar 3 - mjurzak - 15-04-2015, 01:04:20
RE: Komar 3 - przemekm - 15-04-2015, 14:45:18
RE: Komar 3 - komarinho - 15-04-2015, 18:36:46
RE: Komar 3 - joozek - 16-04-2015, 00:15:08
RE: Komar 3 - Semmao - 16-04-2015, 00:24:29
RE: Komar 3 - mjurzak - 16-04-2015, 12:36:04
RE: Komar 3 - komarinho - 16-04-2015, 22:19:29
RE: Komar 3 - mjurzak - 19-04-2015, 10:43:28
RE: Komar 3 - joozek - 19-04-2015, 19:37:07
RE: Komar 3 - Błażej - 19-04-2015, 21:51:30
RE: Komar 3 - romek - 19-04-2015, 23:59:31
RE: Komar 3 - mjurzak - 20-04-2015, 19:48:08
RE: Komar 3 - joozek - 20-04-2015, 23:47:37
RE: Komar 3 - mjurzak - 21-04-2015, 21:39:01


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 468
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 543
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3159
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 807
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 216
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 599
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 663
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34754
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 121
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 187
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 520
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5240
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 198
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 407
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 424

Reklama