Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komar 2350 - kolejny Robak
Autor Wiadomość
joozek Offline
senior


Liczba postów: 2,412
Imię: Józek
Skąd: Lubin
Pojazd: Inny
Post: #63
RE: Komar 2350 - kolejny Robak
Witam po dłuższej przerwie Big Grin
Po pierwsze; Komar dokończony, pompka i dzwonek odnowiony i założony. Narzędzia niby uzupełnione, ale gdzieś się zapodział klucz 8/10 Huh
Po drugie; odebrałem właściwy DR ... oczywiście z rocznikiem 1974
Po trzecie; mój Komar podobał się i wygrał Konkurs Listopada 2014. Chciałem Wam wszystkim podziękować romet2
Kilka aktualnych fotek





Pozostałe Robaki też dostały odnowione dzwonki Big Grin

OGAR


KADET


KADET dostał też pochromowany stelaż "sakwy" oraz pręt tylnego hamulca


Kupiłem mu też osłony PCV lag, ale nie bardzo wiem jaki był patent na ich zamocowanie? Może ktoś jakieś fotki

Denerwować się, to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty
12-12-2014 00:07:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo joozek za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 16-09-2014, 00:29:54
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Barto5050 - 16-09-2014, 08:37:25
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - motonita - 16-09-2014, 10:17:52
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 16-09-2014, 12:25:17
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - romek - 16-09-2014, 14:35:27
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - motonita - 16-09-2014, 15:57:21
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Suwmiarka - 16-09-2014, 18:20:56
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - wojtekr35 - 16-09-2014, 18:22:49
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 16-09-2014, 20:36:39
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - kamil97 - 16-09-2014, 19:14:43
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Przemi998 - 16-09-2014, 20:41:48
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 30-09-2014, 23:03:11
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Matinek - 30-09-2014, 23:29:28
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Amanssy - 30-09-2014, 23:29:36
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 30-09-2014, 23:46:15
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Barto5050 - 30-09-2014, 23:55:38
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 30-09-2014, 23:57:22
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 01-10-2014, 00:22:02
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 01-10-2014, 23:10:03
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 01-10-2014, 23:22:14
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 03-10-2014, 23:51:40
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 22-10-2014, 00:17:06
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Kolo4x4 - 22-10-2014, 10:45:09
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - kamil97 - 22-10-2014, 11:55:45
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 23-10-2014, 00:20:56
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - romek - 23-10-2014, 00:27:30
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Quake96 - 23-10-2014, 00:36:54
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 23-10-2014, 09:33:53
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Barto5050 - 23-10-2014, 12:29:53
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Semmao - 23-10-2014, 12:49:37
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Suwmiarka - 24-10-2014, 15:38:20
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Semmao - 24-10-2014, 16:42:59
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Suwmiarka - 24-10-2014, 16:49:21
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 24-10-2014, 21:47:27
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Jakub - 24-10-2014, 22:14:36
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 24-10-2014, 23:34:37
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Jakub - 24-10-2014, 23:43:10
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 25-10-2014, 00:10:33
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Jakub - 25-10-2014, 23:27:47
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 25-10-2014, 23:46:03
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Jakub - 25-10-2014, 23:56:57
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 28-10-2014, 00:09:45
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - sebon30 - 28-10-2014, 00:54:07
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Pompuś - 28-10-2014, 08:59:13
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Matinek - 28-10-2014, 16:58:24
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Suwmiarka - 28-10-2014, 17:54:28
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 29-10-2014, 10:52:44
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 29-10-2014, 01:14:55
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 12-12-2014 00:07:24
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Barto5050 - 12-12-2014, 00:18:02
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 12-12-2014, 14:01:23
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Barto5050 - 12-12-2014, 15:02:42
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - kadetmen - 13-12-2014, 12:36:32
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 13-12-2014, 15:55:14
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - mjurzak - 25-12-2014, 23:12:02
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Blues - 25-12-2014, 23:16:45
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 25-12-2014, 23:43:37
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Pompuś - 25-12-2014, 23:18:40
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Petronas - 25-12-2014, 23:20:34
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Błażej - 25-12-2014, 23:23:38
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Błażej - 26-12-2014, 00:25:33
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - romet200 - 30-12-2014, 14:09:09
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 31-12-2014, 00:23:32
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Barto5050 - 31-12-2014, 01:09:12
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 31-12-2014, 01:20:07
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Barto5050 - 31-12-2014, 01:27:52
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 31-12-2014, 01:32:52
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Przemi998 - 31-12-2014, 01:40:18
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 31-12-2014, 02:04:18
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 03-01-2015, 01:43:20
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 23-09-2015, 23:08:37
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - komarinho - 23-09-2015, 23:40:29
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Petronas - 24-09-2015, 11:19:49
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 08-08-2016, 23:37:48
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 06-10-2016, 23:48:36
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - dawidbud1 - 17-10-2016, 22:35:11
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 17-10-2016, 22:53:21
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - dawidbud1 - 17-10-2016, 22:55:56
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 17-10-2016, 23:12:54
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - krzyszp - 25-10-2016, 23:12:49
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 25-10-2016, 23:51:17
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - komarinho - 26-10-2016, 21:24:31
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - rafi555 - 26-10-2016, 21:58:48
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - krzyszp - 01-11-2016, 20:34:20
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - rommel - 01-11-2016, 22:26:11
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - rafi555 - 01-11-2016, 21:21:29
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Kosa78 - 20-01-2018, 23:43:19
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 21-01-2018, 03:25:18
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - arevo - 08-02-2019, 15:51:45
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 04-05-2021, 11:10:09
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - romek - 04-05-2021, 17:54:05
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 05-05-2021, 00:29:17
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - Szymonk - 01-03-2023, 13:37:05
RE: Komar 2350 - kolejny Robak - joozek - 07-03-2023, 16:02:54


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Merfix
Wczoraj 13:02:45
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 159
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 87
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 300
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 165
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 214
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 432
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 164
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6298
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19812
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96605
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 404
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 238
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 290
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 177
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4461

Reklama