Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Podkręcenie Charta
Autor Wiadomość
rowler Offline
Technik
*


Liczba postów: 621
Imię: Krystian
Skąd: Konin
Pojazd: Romet Chart
Post: #24
RE: Podkręcenie Charta
Łukasz najlepiej mówi, a co do Staszka, może wszechwiedzący nie jestem, radzę się innych użytkowników bo nie chce narobić gnoju w silniku, cylinder prawie nówka ( 100 km ), tłok i pierścienie mają 50 km, simmeringi nowe jeszcze niezałożone, łożyska nowe założone, wał 1000 km . Ja po prostu nie chce ingerencji w silnik, tylko jakieś delikatne ulepszenia, żadnego szlifu, żadnego rozwiercania, piłowania jak najmniej, a z tego co się dowiedziałem to polerowanie nie daje za dużo, a w niektórych przypadkach jest gorzej niż przed. Ja każdą rzecz którą robię staram się przemyśleć. Pewnie że chcę mieć trochę szybszego charta, ale nie chcę mu zmniejszać żywotności. Jeżeli bym miał go rzeczywiście w d...e to szlifowałbym cylek, przerobił tłok, przerobił okna itp.
29-12-2011 19:45:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Podkręcenie Charta - rowler - 29-12-2011, 12:49:51
RE: Podkręcenie Charta - Wissner - 29-12-2011, 14:01:44
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 29-12-2011, 14:09:24
RE: Podkręcenie Charta - lukasz247___ - 29-12-2011, 14:13:58
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 29-12-2011, 14:15:52
RE: Podkręcenie Charta - lukasz247___ - 29-12-2011, 14:20:21
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 29-12-2011, 14:28:04
RE: Podkręcenie Charta - lukasz247___ - 29-12-2011, 14:35:10
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 29-12-2011, 14:40:00
RE: Podkręcenie Charta - lukasz247___ - 29-12-2011, 14:45:24
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 29-12-2011, 14:48:32
RE: Podkręcenie Charta - lukasz247___ - 29-12-2011, 14:49:57
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 29-12-2011, 14:54:00
RE: Podkręcenie Charta - lukasz247___ - 29-12-2011, 15:05:45
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 29-12-2011, 15:08:21
RE: Podkręcenie Charta - Dawid5166 - 29-12-2011, 17:49:11
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 29-12-2011, 18:32:38
RE: Podkręcenie Charta - Dawid5166 - 29-12-2011, 18:39:15
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 29-12-2011, 18:41:39
RE: Podkręcenie Charta - Dawid5166 - 29-12-2011, 18:52:15
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 29-12-2011, 19:00:40
RE: Podkręcenie Charta - Stachu.G - 29-12-2011, 19:24:45
RE: Podkręcenie Charta - lukasz247___ - 29-12-2011, 19:27:32
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 29-12-2011 19:45:32
RE: Podkręcenie Charta - Stachu.G - 29-12-2011, 21:51:30
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 29-12-2011, 22:32:33
RE: Podkręcenie Charta - lukasz247___ - 29-12-2011, 23:02:49
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 29-12-2011, 23:04:48
RE: Podkręcenie Charta - lukasz247___ - 29-12-2011, 23:10:29
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 29-12-2011, 23:13:05
RE: Podkręcenie Charta - Norbi - 29-12-2011, 23:41:47
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 29-12-2011, 23:50:05
RE: Podkręcenie Charta - Stachu.G - 30-12-2011, 11:18:29
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 30-12-2011, 13:28:24
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 30-12-2011, 19:19:56
RE: Podkręcenie Charta - MrF4k - 30-12-2011, 19:23:39
RE: Podkręcenie Charta - Stachu.G - 30-12-2011, 20:41:21
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 31-12-2011, 00:15:51
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 03-01-2012, 00:17:40
RE: Podkręcenie Charta - MrF4k - 03-01-2012, 00:25:48
RE: Podkręcenie Charta - Stachu.G - 03-01-2012, 18:59:50
RE: Podkręcenie Charta - MrF4k - 03-01-2012, 23:37:43
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 03-01-2012, 23:33:38
RE: Podkręcenie Charta - szkp - 03-01-2012, 23:45:05
RE: Podkręcenie Charta - Wissner - 19-01-2012, 23:34:28
RE: Podkręcenie Charta - gabriel0 - 20-01-2012, 11:11:45
RE: Podkręcenie Charta - Tomasso94 - 20-01-2012, 20:53:40
RE: Podkręcenie Charta - Stachu.G - 20-01-2012, 17:53:05
RE: Podkręcenie Charta - rowler - 20-01-2012, 20:42:24
RE: Podkręcenie Charta - gabriel0 - 20-01-2012, 22:51:18
RE: Podkręcenie Charta - Wissner - 22-01-2012, 18:44:41


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 22:02:29
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 81
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 501
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 86
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 525
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34517
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2991
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 69
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 313
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5201
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 174
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 338
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 362
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 756
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 250

Reklama