Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Opel Omega B by marcinbrod94
Autor Wiadomość
lukasz247___ Offline
Król leśnych bezdroży :)
*


Liczba postów: 1,352
Imię: Łukasz
Skąd: Jastrzębie/Łukowica
Pojazd: Romet Chart
Post: #30
RE: Opel Omega B by marcinbrod94
Marcin ja zaczynam w czerwcu a egzamin po 17 sierpnia będę miał Big Grin

Mikołaj jak prawo jazdy zdał to pewnie umie jeździć za ładne oczy mu nikt świstka nie podpisał chyba że to była pani egzaminatorka rozjebany


(28-12-2011 01:09:47)Tomasso94 napisał(a):  odezwal sie ten co ogarem ruszyc nie potrafirozjebany

na filmiku wygląda że umie ruszyć Tongue

Pozdrawiam Łukasz Smile
Gruchu-Łukasz Ty to obowiązkowo idź spać pod bramę Rometu Big Grin

Używajcie polskich znaków!
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE- prof. Bralczyk
28-12-2011 09:53:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 12-11-2011, 00:14:33
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Romecio - 12-11-2011, 00:37:23
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 12-11-2011, 12:28:25
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 12-11-2011, 16:07:02
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 12-11-2011, 16:20:23
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Przemek - 12-11-2011, 18:01:22
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 12-11-2011, 18:36:33
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Leśnik - 14-11-2011, 18:32:17
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 14-11-2011, 18:58:01
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - wisla98 - 27-12-2011, 23:30:07
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 28-12-2011, 00:33:27
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 28-12-2011, 01:01:16
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - wisla98 - 28-12-2011, 01:15:10
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - lukasz247___ - 28-12-2011 09:53:21
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Taśma - 28-12-2011, 13:44:07
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 28-12-2011, 14:35:48
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 26-01-2012, 17:12:47
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Taśma - 26-01-2012, 17:20:40
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 26-01-2012, 17:25:34
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Taśma - 26-01-2012, 17:34:46
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 26-01-2012, 17:40:51
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 26-01-2012, 19:42:22
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Ogi2000 - 08-02-2012, 16:49:07
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 08-02-2012, 16:53:09
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 08-02-2012, 17:23:58
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - siedla3 - 08-02-2012, 19:45:34
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 08-02-2012, 19:51:31
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Przemek - 11-02-2012, 18:52:36
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 24-03-2012, 21:56:30
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 24-03-2012, 22:06:56
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Taśma - 24-03-2012, 22:11:10
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 24-03-2012, 22:58:20
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Taśma - 24-03-2012, 23:16:55
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 25-03-2012, 14:05:13
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 06-04-2012, 13:10:42
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 06-04-2012, 14:12:26
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 06-04-2012, 21:24:45
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Taśma - 06-04-2012, 21:54:44
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 06-04-2012, 22:00:57
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Taśma - 06-04-2012, 22:23:13
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 06-04-2012, 22:31:07
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Taśma - 06-04-2012, 22:55:28
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 16-04-2012, 18:35:38
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Taśma - 16-04-2012, 18:58:23
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 16-04-2012, 21:51:43
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Taśma - 16-04-2012, 21:57:35
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 17-04-2012, 18:05:23
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 17-04-2012, 19:16:15
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Taśma - 17-04-2012, 19:55:29
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 17-04-2012, 20:02:43
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 17-04-2012, 21:19:28
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - rowler - 17-04-2012, 21:51:53
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - rowler - 17-04-2012, 22:00:18
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Taśma - 17-04-2012, 22:28:46
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - rowler - 17-04-2012, 22:41:45
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 17-04-2012, 23:18:22
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - rowler - 17-04-2012, 23:22:27
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 18-04-2012, 19:22:54
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Taśma - 18-04-2012, 19:29:10
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Irek - 19-04-2012, 07:40:22
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - rowler - 19-04-2012, 16:20:28
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 19-04-2012, 22:24:07
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 09-05-2012, 17:10:01
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Taśma - 09-05-2012, 17:28:42
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 09-05-2012, 19:55:30
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Taśma - 09-05-2012, 21:56:11
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 10-05-2012, 15:44:04
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 31-07-2012, 12:45:46
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - fanfso - 31-07-2012, 13:08:37
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 31-07-2012, 15:20:13
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - MrF4k - 31-07-2012, 16:22:09
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - fanfso - 31-07-2012, 19:15:57
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Taśma - 14-08-2012, 10:06:24
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 14-08-2012, 11:10:25
RE: Opel Omega B by marcinbrod94 - Decybel - 19-10-2012, 21:40:47


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 433
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3143
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 185
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 560
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 642
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34690
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 108
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 170
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 487
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 192
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 397
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 414
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 844

Reklama