Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
gaźnik piła
Autor Wiadomość
mularczyk129 Offline
miszcz
*


Liczba postów: 679
Imię: Dawid
Skąd: B------w
Pojazd: Romet Kadet
Post: #1
gaźnik piła
Cześć dzisiaj wstawiłem gaźnik od piły spalinowej do silnika 223 najpierw myślałem że nic z tego nie będzie ale jak mi załapał to zmieniłem zdanie Smile nawet nie myślałem żę gaźnik od piły spalinowej stihl da tyle 1. nie jest ospały błyskawicznie wkręca się na obroty Smile
2.zauważyłem że mniej paliwa ciągnie z wężyka na orginalnym gaźniku wężyk paliwa starczał na ok 1min a teraz starcza na ok 3min Smile
3.osiągi nwm ponieważ jeszcze nie założyłem linki gazu
4.polecam te gaźniki od orginałów mniej palą szybciej się zbiera (dużo szybciej bez porównania ) a cena nwm bo tego znalazłem u siebie na strychu Smile
EDIT:fotki będą jutro (jeszcze muszę dokupić filtr powietrza Wink

Mam rometa i dwa kaski, więc pojadę se na laski
JAK POMOGŁEM DAJ "PIWO"

Moje romety !!
-romet kadet
-romet komar
-romet ogar 200
kible:
-daelim tapo
-peugeot vicecity
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2014 22:43:23 przez mularczyk129.)
05-09-2014 22:41:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
gaźnik piła - mularczyk129 - 05-09-2014 22:41:00
RE: gaźnik piła - Matinek - 05-09-2014, 22:47:54
RE: gaźnik piła - Quake96 - 05-09-2014, 22:48:20
RE: gaźnik piła - szczupak54 - 05-09-2014, 22:50:35
RE: gaźnik piła - Quake96 - 05-09-2014, 22:54:50
RE: gaźnik piła - ananas - 05-09-2014, 22:55:17
RE: gaźnik piła - RaFicki - 05-09-2014, 22:58:29
RE: gaźnik piła - mularczyk129 - 05-09-2014, 23:03:39
RE: gaźnik piła - charper - 05-09-2014, 23:27:10
RE: gaźnik piła - mularczyk129 - 06-09-2014, 00:41:44
RE: gaźnik piła - Matinek - 05-09-2014, 23:34:10
RE: gaźnik piła - charper - 06-09-2014, 00:01:54
RE: gaźnik piła - Matinek - 06-09-2014, 00:05:26
RE: gaźnik piła - charper - 06-09-2014, 00:57:35
RE: gaźnik piła - Matinek - 06-09-2014, 09:50:10
RE: gaźnik piła - Wojtek3362 - 06-09-2014, 10:04:53
RE: gaźnik piła - Matinek - 06-09-2014, 10:24:46
RE: gaźnik piła - charper - 06-09-2014, 10:44:19
RE: gaźnik piła - Matinek - 06-09-2014, 11:00:06
RE: gaźnik piła - theogarowiec - 06-09-2014, 11:27:05
RE: gaźnik piła - mularczyk129 - 06-09-2014, 11:05:22
RE: gaźnik piła - Matinek - 06-09-2014, 11:26:32
RE: gaźnik piła - mularczyk129 - 06-09-2014, 15:30:17
RE: gaźnik piła - Matinek - 06-09-2014, 11:38:54
RE: gaźnik piła - krzysiu1505 - 06-09-2014, 12:56:03
RE: gaźnik piła - Matinek - 06-09-2014, 14:31:43
RE: gaźnik piła - DominiX - 06-09-2014, 14:55:18
RE: gaźnik piła - Matinek - 06-09-2014, 15:40:20
RE: gaźnik piła - darek23 - 06-09-2014, 16:22:20
RE: gaźnik piła - Matinek - 06-09-2014, 16:41:14
RE: gaźnik piła - bartoszek5k - 06-09-2014, 21:55:02
RE: gaźnik piła - krzysiu1505 - 06-09-2014, 22:01:25
RE: gaźnik piła - Matinek - 06-09-2014, 22:12:17
RE: gaźnik piła - mularczyk129 - 06-09-2014, 23:21:15
RE: gaźnik piła - skuter007 - 06-09-2014, 23:34:57
RE: gaźnik piła - mularczyk129 - 07-09-2014, 00:39:10
RE: gaźnik piła - Lagoon - 07-09-2014, 12:07:44
RE: gaźnik piła - Matinek - 07-09-2014, 12:34:04
RE: gaźnik piła - mularczyk129 - 07-09-2014, 13:20:36
RE: gaźnik piła - Matinek - 07-09-2014, 19:51:31
RE: gaźnik piła - mularczyk129 - 07-09-2014, 21:39:49
RE: gaźnik piła - Mariuszczs - 07-09-2014, 22:14:33
RE: gaźnik piła - Matinek - 07-09-2014, 22:18:13
RE: gaźnik piła - mularczyk129 - 07-09-2014, 22:30:31
RE: gaźnik piła - Mariuszczs - 08-09-2014, 00:08:37
RE: gaźnik piła - mularczyk129 - 08-09-2014, 08:44:07
RE: gaźnik piła - mularczyk129 - 08-09-2014, 22:17:38
RE: gaźnik piła - mularczyk129 - 09-09-2014, 22:09:15
RE: gaźnik piła - Matinek - 09-09-2014, 22:14:23
RE: gaźnik piła - mularczyk129 - 09-09-2014, 23:31:46
RE: gaźnik piła - Matinek - 09-09-2014, 23:59:14
RE: gaźnik piła - mularczyk129 - 11-09-2014, 22:14:33
RE: gaźnik piła - Matinek - 11-09-2014, 22:26:06
RE: gaźnik piła - mularczyk129 - 11-09-2014, 22:31:43
RE: gaźnik piła - scobedoo - 07-10-2014, 19:17:55


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Merfix
Wczoraj 13:02:45
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 173
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 89
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 312
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 174
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 223
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 443
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 166
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6307
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19817
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96659
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 406
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 238
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 292
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 181
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4464

Reklama