Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Co mi zrobi policja?
Autor Wiadomość
belda1999@o2.pl Offline
Technik
*


Liczba postów: 513
Imię: Bartek
Skąd: Sulechów
Pojazd: Inny
Post: #5
RE: Co mi zrobi policja?
Aha, dzięki za odpowiedzi, teraz już będę wiedział.Ja i tak nie praktycznie po drogach publicznych nie jeżdzę głównie po polach, lasach czasamie sie przez wieść przejade. A jeszcze zapytam bo nie chce tworzyć nowego tematu czy jest jakaś różnica jak mnie złapią na motorowerze niż na motocyklu?

Kocham naprawiać Polską Motoryzację
Jeśli pomogłem proszę kliknij POMÓGŁ to nic nie kosztuje
14-08-2014 16:59:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Co mi zrobi policja? - belda1999@o2.pl - 14-08-2014, 14:54:46
RE: Co mi zrobi policja? - xsaman - 14-08-2014, 15:15:46
RE: Co mi zrobi policja? - Semmao - 14-08-2014, 15:29:17
RE: Co mi zrobi policja? - bartoszek5k - 14-08-2014, 18:03:12
RE: Co mi zrobi policja? - CLAy - 14-08-2014, 15:55:31
RE: Co mi zrobi policja? - belda1999@o2.pl - 14-08-2014 16:59:23
RE: Co mi zrobi policja? - Semmao - 14-08-2014, 17:30:52
RE: Co mi zrobi policja? - belda1999@o2.pl - 14-08-2014, 17:41:01
RE: Co mi zrobi policja? - Semmao - 14-08-2014, 17:48:00
RE: Co mi zrobi policja? - belda1999@o2.pl - 14-08-2014, 17:51:09
RE: Co mi zrobi policja? - Semmao - 14-08-2014, 18:00:06
RE: Co mi zrobi policja? - CLAy - 14-08-2014, 22:49:47
RE: Co mi zrobi policja? - belda1999@o2.pl - 14-08-2014, 22:57:44
Odp: Co mi zrobi policja? - Latos - 15-08-2014, 00:38:30
RE: Co mi zrobi policja? - bartoszek5k - 15-08-2014, 01:03:48
RE: Co mi zrobi policja? - belda1999@o2.pl - 15-08-2014, 01:45:52
RE: Co mi zrobi policja? - xsaman - 15-08-2014, 07:52:24
RE: Co mi zrobi policja? - CLAy - 15-08-2014, 11:34:13
RE: Co mi zrobi policja? - Semmao - 15-08-2014, 11:49:59
RE: Co mi zrobi policja? - belda1999@o2.pl - 16-08-2014, 01:22:59
RE: Co mi zrobi policja? - dave123q - 16-08-2014, 01:42:03
RE: Co mi zrobi policja? - Blusik - 16-08-2014, 01:43:06
RE: Co mi zrobi policja? - atlanta125 - 16-08-2014, 01:50:54
RE: Co mi zrobi policja? - bartoszek5k - 16-08-2014, 17:19:11
RE: Co mi zrobi policja? - Semmao - 16-08-2014, 18:56:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Silnik nie odpala ogar 20...
Ostatni post: Rometowiec_SJZ
Dzisiaj 09:40:56
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 483
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
18-10-2026 23:54:35
» Odpowiedzi: 152
» Wyświetleń: 47896
Marka i model komara w do...
Ostatni post: mateuszf
18-10-2026 13:28:13
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 324
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: TobiaszDymek
17-10-2026 20:40:10
» Odpowiedzi: 521
» Wyświetleń: 336097
Numer fabryczny Ogara
Ostatni post: romek
16-10-2026 19:52:43
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 134
Kupię błotnik do ogara!!!...
Ostatni post: Rometowiec_SJZ
16-10-2026 15:16:55
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 214
Jaki to kolor???
Ostatni post: romek
16-10-2026 11:59:35
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 263
Romet chart ( dantom ) de...
Ostatni post: Frytka
15-10-2026 21:46:01
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 149
Swap romet
Ostatni post: Janek.Ogar
14-10-2026 19:40:37
» Odpowiedzi: 33
» Wyświetleń: 13525
Romet Special - w końcu t...
Ostatni post: Masiaken
14-10-2026 10:27:48
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 576
Witam.
Ostatni post: wazniak96
14-10-2026 10:02:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 174
Ogar 200 gaśnie pod obcią...
Ostatni post: łogór 200
12-10-2026 22:21:46
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 1113
Ogar 205 przerywa po doda...
Ostatni post: romek
12-10-2026 15:44:54
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 646
Pomocy pomożecie wycenić ...
Ostatni post: romek
12-10-2026 00:31:37
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 561
Przepalające się żarówki?...
Ostatni post: Stary driajwer
11-10-2026 16:53:56
» Odpowiedzi: 16
» Wyświetleń: 45537

Reklama