Ocena wątku:
- 4 głosów - 3.25 średnio
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Polerowanie metali - Szatek
|
Autor |
Wiadomość |
Szatek
Fanatyk Rometa 50-T-1, 50-TS-1 i 50-T-3
Liczba postów: 742
Imię: Patryk
Skąd: Łódź
Pojazd: Inny
|
Polerowanie metali - Szatek
Witam.
Mam do zaoferowania usługę polerowania maszynowego metali, takich jak: aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, srebro, chrom i inne.
Efekty moich prac można zobaczyć pod tym linkiem.
Osoba zainteresowana polerowaniem, jeśli element jest specyficzny, powinna przed jego dostarczeniem wysłać do mnie zdjęcie go przedstawiające.
Dokonuje wyceny usługi oraz oszacowania wstępnego czasu realizacji. Następnie, jeśli ta osoba zgadza się na podany koszt i termin, dostarcza czyste i rozebrane na części pierwsze przedmioty na mój adres.
Dostarczenie elementu: wysyłkowo (na koszt zainteresowanego) lub bezpośrednio: Głowno (łódzkie).
Termin realizacji: zależny od kształtu elementu oraz moich dni wolnych do pracy.
Cena: ustalana indywidualnie dla każdego przedmiotu, może się różnic przy wycenie takich samych detali.
Po zakończeniu przeze mnie prac, element dokładnie myję i wysyłam jego zdjęcia do właściciela. Jeżeli nie ma zastrzeżeń, czekam na wpłatę należnej sumy a następnie wysyłam paczkę (możliwa jest też wysyłka pobraniowa) lub ewentualnie czekam na jej odbiór.
Kontakt:
- temat;
- prywatna wiadomość;
- GG: 46536838;
- e-mail: xSzatekx@gmail.com;
- telefon (w razie potrzeby, mogę podać poprzez wyżej wymienione formy kontaktu).
Temat będzie aktualizowany poprzez dodawanie zdjęć wypolerowanych elementów innych osób (chyba że nie wyrażą na to zgody). W takim przypadku proszę mnie wcześniej o tym poinformować.
Pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z oferty
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2015 19:05:38 przez Semmao.)
|
|
10-08-2014 14:44:37 |
|
3 użytkowników postawiło piwo Szatek za ten post:3 użytkowników postawiło piwo Szatek za ten post.
Darek1 (09-04-2014), Semmao (02-04-2015), Taśma (02-04-2015)
|
Wiadomości w tym wątku |
Polerowanie metali - Szatek - Szatek - 10-08-2014 14:44:37
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
|
|