Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Chart by jakubp
Autor Wiadomość
KAT Offline
Nowy
*


Liczba postów: 41
Imię: KAT
Skąd: Śląsk
Pojazd: Inny
Post: #4
RE: Romet Chart by jakubp
Proszę jakie szczęście Smile Ja bym posłał totka na twoim miejscu fajny zadbany.

Cytat:Wiele lat - dla mnie chwil - byłem jak grom.
Uczyłem cię.
Z wilka wilk, z nędzy nędza, a z krwi krew.
19-06-2014 11:42:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo KAT za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Chart by jakubp - jakubp - 19-06-2014, 09:21:53
RE: Romet Chart by jakubp - janusz94 - 19-06-2014, 11:21:20
RE: Romet Chart by jakubp - jakubp - 19-06-2014, 11:39:29
RE: Romet Chart by jakubp - KAT - 19-06-2014 11:42:45
RE: Romet Chart by jakubp - MrF4k - 19-06-2014, 14:04:37
Odp: Romet Chart by jakubp - kw112 - 19-06-2014, 14:32:00
RE: Romet Chart by jakubp - jakubp - 19-06-2014, 14:41:23
RE: Romet Chart by jakubp - Taśma - 20-06-2014, 23:38:21
RE: Romet Chart by jakubp - dominik200 - 21-06-2014, 00:02:26
RE: Romet Chart by jakubp - tramwajarz - 21-06-2014, 00:07:00
RE: Romet Chart by jakubp - jakubp - 21-06-2014, 00:37:00
RE: Romet Chart by jakubp - jakubp - 21-06-2014, 09:00:30
RE: Romet Chart by jakubp - skalpel155 - 21-06-2014, 11:14:55
RE: Romet Chart by jakubp - jakubp - 01-07-2014, 23:00:25
RE: Romet Chart by jakubp - MrF4k - 02-07-2014, 07:37:38
RE: Romet Chart by jakubp - jakubp - 02-07-2014, 22:11:18
RE: Romet Chart by jakubp - MrF4k - 03-07-2014, 14:20:54
RE: Romet Chart by jakubp - bartoszek5k - 03-07-2014, 00:32:32
RE: Romet Chart by jakubp - jakubp - 03-07-2014, 23:32:06
RE: Romet Chart by jakubp - jakubp - 30-07-2014, 23:10:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet Chart 85/5/1M + LC ...
Ostatni post: Romet drajwerV2
Dzisiaj 12:28:08
» Odpowiedzi: 188
» Wyświetleń: 90955
Dezamet Dantom Deca
Ostatni post: Deecuu
Dzisiaj 09:25:28
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 77
Mińsk 125 reaktywacja
Ostatni post: zmd-52
29-07-2026 12:50:32
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 234
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: romek
29-07-2026 06:15:21
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 885
Lagi przednie chart
Ostatni post: Trusek
28-07-2026 17:42:37
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 194
Części Romet Chart
Ostatni post: stqc
27-07-2026 12:01:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 122
Silnik simson s51 w motor...
Ostatni post: Alien97
27-07-2026 01:02:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 145
Co to za silnik?
Ostatni post: romek
26-07-2026 17:38:56
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 3629
Siemano
Ostatni post: xy_filip.xo
26-07-2026 17:02:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 111
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 19:03:11
» Odpowiedzi: 510
» Wyświetleń: 307190
4 biegowa skrzynia 223 og...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 16:20:13
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 264
Romet Orkan blaty korby o...
Ostatni post: MaćkoZawiercie
24-07-2026 01:24:15
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 158
Romet Wigry 6 – czy ktoś ...
Ostatni post: Bartjesz
24-07-2026 01:00:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 180
Witam
Ostatni post: Elektronik
23-07-2026 19:18:25
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 249
Witam Rometowców !
Ostatni post: Bob_Harley
22-07-2026 17:20:29
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 300

Reklama