Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komar 2330 by kubu355
Autor Wiadomość
kubu355 Offline
Motorynkowy Komarzysta
*


Liczba postów: 526
Imię: Kuba
Skąd: Złotów/Poznań
Pojazd: Romet Komar
Post: #4
RE: Komar 2330 by kubu355
(15-06-2014 18:32:16)komarinho napisał(a):  lakier wyszedł Ci piękny tyle że klosze przedniej lampy szły czarne chyba i fajnie by było jakbyś go zrobił w stylistyce kolor - kremowy. Lakier ten co masz, a chlapacze, linki, kedry, siedzenie, manetki - kremowe. Takie 2330 były najpiękniejsze Smile
Właśnie taki mam zamiar, żeby zrobić go na kremowo Smile Niestety ciężko dostać manetki kremowe.
Gdy go zabierałem, dostałem właśnie metalową lampę do niego, była ona w kolorze właśnie wiśniowym. Zmieniona została na plastikową, gdy komar ileś lat temu został pomalowany na niebiesko. Więc tym się wzorowałem Smile

15-06-2014 19:07:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 15-06-2014, 18:18:11
RE: Komar 2330 by kubu355 - gregorian2008 - 15-06-2014, 18:24:45
RE: Komar 2330 by kubu355 - komarinho - 15-06-2014, 18:32:16
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 15-06-2014 19:07:55
RE: Komar 2330 by kubu355 - Legwan1989 - 15-06-2014, 19:12:23
RE: Komar 2330 by kubu355 - Przemi998 - 15-06-2014, 20:02:04
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 15-06-2014, 20:18:51
RE: Komar 2330 by kubu355 - Przemi998 - 15-06-2014, 20:22:44
RE: Komar 2330 by kubu355 - sstasiek - 17-06-2014, 00:34:34
RE: Komar 2330 by kubu355 - Błażej - 17-06-2014, 07:27:26
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 18-06-2014, 20:36:27
RE: Komar 2330 by kubu355 - theogarowiec - 18-06-2014, 20:37:46
RE: Komar 2330 by kubu355 - przemek95 - 25-06-2014, 00:57:59
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 04-07-2014, 23:30:44
RE: Komar 2330 by kubu355 - Przemi998 - 04-07-2014, 23:35:38
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 05-07-2014, 00:17:11
RE: Komar 2330 by kubu355 - sstasiek - 05-07-2014, 01:19:12
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 05-07-2014, 01:31:17
RE: Komar 2330 by kubu355 - sstasiek - 05-07-2014, 16:32:43
RE: Komar 2330 by kubu355 - Malibu122 - 05-07-2014, 17:28:43
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 09-07-2014, 22:04:04
RE: Komar 2330 by kubu355 - sstasiek - 09-07-2014, 22:43:41
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 09-07-2014, 23:00:22
RE: Komar 2330 by kubu355 - sstasiek - 09-07-2014, 23:06:23
RE: Komar 2330 by kubu355 - dominik200 - 09-07-2014, 23:43:50
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 09-07-2014, 23:46:49
RE: Komar 2330 by kubu355 - Cykada - 14-07-2014, 00:40:35
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 14-07-2014, 00:44:38
RE: Komar 2330 by kubu355 - sstasiek - 15-07-2014, 08:07:41
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 15-07-2014, 23:10:36
RE: Komar 2330 by kubu355 - Przemi998 - 16-07-2014, 00:09:43
RE: Komar 2330 by kubu355 - sstasiek - 16-07-2014, 08:01:02
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 16-07-2014, 21:57:05
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 18-07-2014, 23:58:26
RE: Komar 2330 by kubu355 - Malibu122 - 19-07-2014, 01:40:15
RE: Komar 2330 by kubu355 - ArcziManYea - 19-07-2014, 12:57:15
RE: Komar 2330 by kubu355 - sstasiek - 21-07-2014, 00:30:26
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 21-07-2014, 00:51:15
RE: Komar 2330 by kubu355 - Malibu122 - 21-07-2014, 08:22:58
RE: Komar 2330 by kubu355 - sstasiek - 21-07-2014, 13:13:00
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 21-07-2014, 19:04:10
RE: Komar 2330 by kubu355 - sstasiek - 02-08-2014, 09:35:27
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 02-08-2014, 12:37:34
RE: Komar 2330 by kubu355 - romek - 19-09-2014, 23:13:38
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 19-09-2014, 23:16:14
RE: Komar 2330 by kubu355 - romek - 21-09-2014, 00:11:26
RE: Komar 2330 by kubu355 - Przemi998 - 21-09-2014, 00:15:50
RE: Komar 2330 by kubu355 - gregorian2008 - 21-09-2014, 00:18:13
RE: Komar 2330 by kubu355 - romek - 21-09-2014, 10:38:23
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 21-09-2014, 11:56:55
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 30-12-2014, 00:44:47
RE: Komar 2330 by kubu355 - kubu355 - 02-05-2017, 00:15:31
RE: Komar 2330 by kubu355 - gregor19781978 - 02-05-2017, 12:41:38
RE: Komar 2330 by kubu355 - Bartek - 03-05-2017, 11:08:06
RE: Komar 2330 by kubu355 - Przemi998 - 07-05-2017, 03:59:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 230
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3057
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Dzisiaj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 755
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 138
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 527
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 567
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34576
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 89
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 143
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 397
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5215
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 365
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 386
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 787

Reklama