Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Motocykl na A2
Autor Wiadomość
simi81 Offline
Pasjonata marki
*


Liczba postów: 2,021
Imię: Kamil
Skąd: Częstochowa
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #32
RE: Motocykl na A2
Ja jeździłem parę razy GS-ka od znajomego, i powiem że bardzo fajne moto Smile nie jeżdzę na co dzień takimi motocyklami ale jak dla nowicjusza to w sam raz Smile

PS: sam chcę sobie sprawić GS-kę na przyszły sezon Smile

Garaż Simiego
1. Romet ogar 200 -1989
2. Fiat 126p -1986
3. FSO Polonez Caro -1996
4. Zaporożec ZAZ 968A -1978
5. Romet Wagant -1989
6. Romet Wigry 3 -1982
7. Romet Jubilat 2 -1989
8. Romet universal -1988
9. Romet Mińsk - 1988

I reszta niezidentyfikowanego złomu :F
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2014 03:14:34 przez simi81.)
23-03-2014 03:13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Motocykl na A2 - patrykkol997 - 22-03-2014, 20:13:02
RE: Motocykl na A2 - plusminus - 22-03-2014, 20:34:09
RE: Motocykl na A2 - krzysiu1505 - 22-03-2014, 20:43:14
RE: Motocykl na A2 - Mysiu - 22-03-2014, 20:58:54
RE: Motocykl na A2 - plusminus - 22-03-2014, 21:10:38
RE: Motocykl na A2 - Latos - 22-03-2014, 21:17:17
RE: Motocykl na A2 - plusminus - 22-03-2014, 21:21:20
RE: Motocykl na A2 - Latos - 22-03-2014, 21:33:15
RE: Motocykl na A2 - plusminus - 22-03-2014, 21:35:46
RE: Motocykl na A2 - MIREK.M2 - 22-03-2014, 21:37:31
RE: Motocykl na A2 - Latos - 22-03-2014, 21:56:45
RE: Motocykl na A2 - krzysiu1505 - 22-03-2014, 22:01:17
RE: Motocykl na A2 - Latos - 22-03-2014, 22:15:48
RE: Motocykl na A2 - krzysiu1505 - 22-03-2014, 22:22:48
RE: Motocykl na A2 - Damian4570 - 22-03-2014, 22:47:57
RE: Motocykl na A2 - bartoszek5k - 22-03-2014, 22:53:27
RE: Motocykl na A2 - MIREK.M2 - 22-03-2014, 22:54:21
RE: Motocykl na A2 - krzysiu1505 - 22-03-2014, 23:03:47
RE: Motocykl na A2 - Jakchwal205 - 22-03-2014, 23:17:09
RE: Motocykl na A2 - Norbi96 - 22-03-2014, 23:44:05
RE: Motocykl na A2 - kw112 - 22-03-2014, 23:58:18
RE: Motocykl na A2 - Norbi96 - 23-03-2014, 00:03:15
RE: Motocykl na A2 - simi81 - 23-03-2014, 00:44:47
RE: Motocykl na A2 - Mysiu - 23-03-2014, 01:17:27
RE: Motocykl na A2 - Latos - 23-03-2014, 01:17:34
RE: Motocykl na A2 - plusminus - 23-03-2014, 01:44:03
RE: Motocykl na A2 - Norbi96 - 23-03-2014, 11:49:10
RE: Motocykl na A2 - Mysiu - 23-03-2014, 01:47:37
RE: Motocykl na A2 - Lagoon - 23-03-2014, 01:55:59
RE: Motocykl na A2 - Latos - 23-03-2014, 02:28:05
RE: Motocykl na A2 - plusminus - 23-03-2014, 02:36:42
RE: Motocykl na A2 - Latos - 23-03-2014, 02:38:50
RE: Motocykl na A2 - simi81 - 23-03-2014 03:13:23
RE: Motocykl na A2 - kw112 - 23-03-2014, 09:59:53
RE: Motocykl na A2 - patrykkol997 - 23-03-2014, 12:17:15
RE: Motocykl na A2 - plusminus - 23-03-2014, 12:22:18
RE: Motocykl na A2 - Latos - 23-03-2014, 12:53:54
RE: Motocykl na A2 - krzysiu1505 - 23-03-2014, 13:39:00
RE: Motocykl na A2 - plusminus - 23-03-2014, 13:43:41
RE: Motocykl na A2 - Kawka - 24-03-2014, 00:34:55
RE: Motocykl na A2 - patrykkol997 - 24-03-2014, 18:42:32
RE: Motocykl na A2 - Damian4570 - 24-03-2014, 18:59:33
RE: Motocykl na A2 - marcodado - 24-03-2014, 19:00:29


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Dezamet Dantom Deca
Ostatni post: Tomasz-pr110
31-07-2026 18:55:54
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 173
Romet Chart 85/5/1M + LC ...
Ostatni post: Romet drajwerV2
31-07-2026 12:28:08
» Odpowiedzi: 188
» Wyświetleń: 91335
Mińsk 125 reaktywacja
Ostatni post: zmd-52
29-07-2026 12:50:32
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 303
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: romek
29-07-2026 06:15:21
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 930
Lagi przednie chart
Ostatni post: Trusek
28-07-2026 17:42:37
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 225
Części Romet Chart
Ostatni post: stqc
27-07-2026 12:01:41
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 143
Silnik simson s51 w motor...
Ostatni post: Alien97
27-07-2026 01:02:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 170
Co to za silnik?
Ostatni post: romek
26-07-2026 17:38:56
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 3660
Siemano
Ostatni post: xy_filip.xo
26-07-2026 17:02:46
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 127
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 19:03:11
» Odpowiedzi: 510
» Wyświetleń: 307686
4 biegowa skrzynia 223 og...
Ostatni post: krystian276
24-07-2026 16:20:13
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 278
Romet Orkan blaty korby o...
Ostatni post: MaćkoZawiercie
24-07-2026 01:24:15
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 169
Romet Wigry 6 – czy ktoś ...
Ostatni post: Bartjesz
24-07-2026 01:00:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 195
Witam
Ostatni post: Elektronik
23-07-2026 19:18:25
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 265
Witam Rometowców !
Ostatni post: Bob_Harley
22-07-2026 17:20:29
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 316

Reklama