Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Renowacja Kolumn Unitra
Autor Wiadomość
Tomasso94 Offline
Przebiegły Administrator :D
Administratorzy


Liczba postów: 4,048
Imię: Tomasz
Skąd: Będzin / Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #7
RE: Renowacja Kolumn Unitra
A wzmacniacz masz do nich odpowiedni? Big Grin Może są ciche bo byle co je napędza :F

- Honda Transalp 600V
- Romet Kadet 110 Automatic
- Romet Komar
- Romet Ogar 200


*** ...i wtedy rzekł - Nie da się. ~ Tomasso94 ***
20-03-2014 22:11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Renowacja Kolumn Unitra - simi81 - 20-03-2014, 21:19:47
RE: Renowacja Kolumn Unitra - szybki7234 - 20-03-2014, 21:31:29
RE: Renowacja Kolumn Unitra - simi81 - 20-03-2014, 21:41:01
RE: Renowacja Kolumn Unitra - rpd - 20-03-2014, 21:48:36
RE: Renowacja Kolumn Unitra - simi81 - 20-03-2014, 22:07:39
RE: Renowacja Kolumn Unitra - rpd - 20-03-2014, 22:09:23
RE: Renowacja Kolumn Unitra - Tomasso94 - 20-03-2014 22:11:51
RE: Renowacja Kolumn Unitra - rpd - 20-03-2014, 22:18:42
RE: Renowacja Kolumn Unitra - simi81 - 20-03-2014, 22:21:38
RE: Renowacja Kolumn Unitra - rpd - 20-03-2014, 22:23:05
RE: Renowacja Kolumn Unitra - simi81 - 20-03-2014, 22:29:59
RE: Renowacja Kolumn Unitra - rpd - 20-03-2014, 22:35:57
RE: Renowacja Kolumn Unitra - simi81 - 20-03-2014, 22:39:45
RE: Renowacja Kolumn Unitra - simi81 - 21-03-2014, 23:44:42
RE: Renowacja Kolumn Unitra - rpd - 22-03-2014, 10:11:18
RE: Renowacja Kolumn Unitra - simi81 - 22-03-2014, 22:53:26
RE: Renowacja Kolumn Unitra - rpd - 06-05-2014, 16:52:35
RE: Renowacja Kolumn Unitra - Simon - 06-05-2014, 17:57:34


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet Ogar 200
Ostatni post: Xekot
Wczoraj 22:03:10
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 84
Mulenie dezamet 027
Ostatni post: Frytka
Wczoraj 21:03:23
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 25
CC700 Young 98' a.k.a.Mło...
Ostatni post: Quake96
30-06-2026 22:14:07
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 378
Witam
Ostatni post: ZINGS_3
30-06-2026 13:26:57
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 72
Romecik
Ostatni post: romek
30-06-2026 09:34:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 97
Ogólnopolskie liczenie D...
Ostatni post: Frytka
29-06-2026 03:09:30
» Odpowiedzi: 54
» Wyświetleń: 67628
Dalton gxf 50 lux koła
Ostatni post: Frytka
29-06-2026 00:21:17
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 104
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
28-06-2026 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 95
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
28-06-2026 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 530
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 862
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3340
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 848
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 281
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 685
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 746

Reklama